Spłonęła w aucie. Koszmarny wypadek pod Augustowem

25.03.2014 15:33 AUGUSTÓW, FIAT, OPEL, WYPADEK

augustow.policja.gov.pl

Jadący oplem kombi Litwin wjechał w fiata cinquecento prowadzonego przez 36-letnią mieszkankę gminy Bargłów Kościelny. Jej auto stanęło w ogniu.

Kobieta zginęła na miejscu, obcokrajowiec jest tylko poobijany.

25-letni obywatel Litwy został zatrzymany, policja szuka świadków.

Z FIATA NIEWIELE ZOSTAŁO. KOSZMARNA CZOŁÓWKA NA PODLASIU>>

Na drodze krajowej nr 61 w miejscowości miejscowości Solistówka, z nieznanych powodów, opel zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się fiatem.

Następny tekst:

"Bestia jak Trynkiewicz? Będzie zabijać dzieci" "Bestia jak Trynkiewicz? Będzie zabijać dzieci"

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 25.03.2014 15:36 Odpowiedz Zgłoś

Sorry ale tak jak maluchy te auta nie powinny byc wypuszczane na rynek ze wzgledow bezpieczenstwa! Smierc pasazerow w razie wypadkow wynosi 90%
2+

Gość 25.03.2014 15:41 Odpowiedz Zgłoś

Małe samochody, służą tylko do przemieszczania się po mieście. Crash testy smarta wyszły zaskakująco dobrze, ALE na warunki miejskie. Podróżowanie takim autem szosą, między miastami jest jak gra w rosyjską ruletkę.
Gość Sorry ale tak jak maluchy te auta nie powinny byc wypuszczane na rynek ze wzgledow bezpieczenstwa! Smierc pasazerow w razie wypadkow wynosi 90%
42+

Gość 25.03.2014 15:50 Odpowiedz Zgłoś

najwazniejsza informacja, ze to Litwin, obcokrajowiec, tfu! D ebilny portal.
5-

kiler 25.03.2014 15:54 Odpowiedz Zgłoś

Sam jestes dentka bo chyba nie widziałes 3 ciagników typu tir na 2-pasmówce między Korycinem a Augustowem. trzech muszkieterów z Wilna ścigało się.
Gość najwazniejsza informacja, ze to Litwin, obcokrajowiec, tfu! D ebilny portal.
17+

afrykaner 25.03.2014 15:54 Odpowiedz Zgłoś

nic mu nie zrobią polskie pseudo-sądy zamykają tylko polaków za niezapłacony mandat a ministrowie kradną miliony i chroni ich immunitet.
119+

Gość 25.03.2014 15:55 Odpowiedz Zgłoś

Widać że pożar rozpoczął się z przodu i tam jest najwięcej szkód. Pewnie wiozła coś łatwopalnego a po uderzeniu chociażby iskra i gotowe.
9-

wolność 25.03.2014 16:08 Odpowiedz Zgłoś

No dalej zapinajcie pasy - niewolnicy !!!
9+

jan 25.03.2014 16:13 Odpowiedz Zgłoś

nie dos ze drog nie ma to jeszcze obcy szarrzuja
8+

Gość 25.03.2014 16:21 Odpowiedz Zgłoś

Np. dziennie z w tranzycie Litwa (Rosja) - Niemcy przez Polskę przejeżdża 5000 tirów (w obie strony) 1 pociąg zabiera 50 tirów tak wiec wystarczyłoby 100 pociągów dziennie (100 podzielić na 24 godziny =4 na godzinę) by 100% tych tirów zniknęło z dróg to oznacza ze wystarczyłoby co 30 minut odprawić po 1 pociągu w stronę Niemiec i 1 w stronę Litwy(Rosji)
6-

Gość 25.03.2014 16:22 Odpowiedz Zgłoś

najwięcej wypadków:dzień idealna pogoda dobra droga powód nadmierna prędkość może trzeba przy drogach więcej drzew i latarni? przekraczający prędkość pijani szybciej znikną z dróg i świata nie zabijając innych? szersze drogi zachęcają do szybszej jazdy a efekt poważniejsze wypadki i większe zużycie paliwa. Na auto=stracie optymalna prędkość 90km/h wydaje się zbyt wolna a 140 km/h to większe zużycie paliwa i zagrożenie wypadkiem
7-
Strona 1 z 3 1 2 3
Czasem i najprostsza praca bywa wyzwaniem. Ta przerosła człowieka 39 Czasem i najprostsza praca bywa wyzwaniem. Ta przerosła człowieka 6 godzin temu
Oto cała prawda o wakacyjnym seksie. Polki na celowniku 5 Oto cała prawda o wakacyjnym seksie. Polki na celowniku 15 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...