Spłonęła w aucie. Koszmarny wypadek pod Augustowem

25.03.2014 15:33 AUGUSTÓW, FIAT, OPEL, WYPADEK

augustow.policja.gov.pl

Jadący oplem kombi Litwin wjechał w fiata cinquecento prowadzonego przez 36-letnią mieszkankę gminy Bargłów Kościelny. Jej auto stanęło w ogniu.

Kobieta zginęła na miejscu, obcokrajowiec jest tylko poobijany.

25-letni obywatel Litwy został zatrzymany, policja szuka świadków.

Z FIATA NIEWIELE ZOSTAŁO. KOSZMARNA CZOŁÓWKA NA PODLASIU>>

Na drodze krajowej nr 61 w miejscowości miejscowości Solistówka, z nieznanych powodów, opel zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się fiatem.

Następny tekst:

"Bestia jak Trynkiewicz? Będzie zabijać dzieci" "Bestia jak Trynkiewicz? Będzie zabijać dzieci"

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 25.03.2014 15:36 Odpowiedz Zgłoś

Sorry ale tak jak maluchy te auta nie powinny byc wypuszczane na rynek ze wzgledow bezpieczenstwa! Smierc pasazerow w razie wypadkow wynosi 90%
2+

Gość 25.03.2014 15:41 Odpowiedz Zgłoś

Małe samochody, służą tylko do przemieszczania się po mieście. Crash testy smarta wyszły zaskakująco dobrze, ALE na warunki miejskie. Podróżowanie takim autem szosą, między miastami jest jak gra w rosyjską ruletkę.
Gość Sorry ale tak jak maluchy te auta nie powinny byc wypuszczane na rynek ze wzgledow bezpieczenstwa! Smierc pasazerow w razie wypadkow wynosi 90%
42+

Gość 25.03.2014 15:50 Odpowiedz Zgłoś

najwazniejsza informacja, ze to Litwin, obcokrajowiec, tfu! D ebilny portal.
5-

kiler 25.03.2014 15:54 Odpowiedz Zgłoś

Sam jestes dentka bo chyba nie widziałes 3 ciagników typu tir na 2-pasmówce między Korycinem a Augustowem. trzech muszkieterów z Wilna ścigało się.
Gość najwazniejsza informacja, ze to Litwin, obcokrajowiec, tfu! D ebilny portal.
17+

afrykaner 25.03.2014 15:54 Odpowiedz Zgłoś

nic mu nie zrobią polskie pseudo-sądy zamykają tylko polaków za niezapłacony mandat a ministrowie kradną miliony i chroni ich immunitet.
119+

Gość 25.03.2014 15:55 Odpowiedz Zgłoś

Widać że pożar rozpoczął się z przodu i tam jest najwięcej szkód. Pewnie wiozła coś łatwopalnego a po uderzeniu chociażby iskra i gotowe.
9-

wolność 25.03.2014 16:08 Odpowiedz Zgłoś

No dalej zapinajcie pasy - niewolnicy !!!
9+

jan 25.03.2014 16:13 Odpowiedz Zgłoś

nie dos ze drog nie ma to jeszcze obcy szarrzuja
8+

Gość 25.03.2014 16:21 Odpowiedz Zgłoś

Np. dziennie z w tranzycie Litwa (Rosja) - Niemcy przez Polskę przejeżdża 5000 tirów (w obie strony) 1 pociąg zabiera 50 tirów tak wiec wystarczyłoby 100 pociągów dziennie (100 podzielić na 24 godziny =4 na godzinę) by 100% tych tirów zniknęło z dróg to oznacza ze wystarczyłoby co 30 minut odprawić po 1 pociągu w stronę Niemiec i 1 w stronę Litwy(Rosji)
6-

Gość 25.03.2014 16:22 Odpowiedz Zgłoś

najwięcej wypadków:dzień idealna pogoda dobra droga powód nadmierna prędkość może trzeba przy drogach więcej drzew i latarni? przekraczający prędkość pijani szybciej znikną z dróg i świata nie zabijając innych? szersze drogi zachęcają do szybszej jazdy a efekt poważniejsze wypadki i większe zużycie paliwa. Na auto=stracie optymalna prędkość 90km/h wydaje się zbyt wolna a 140 km/h to większe zużycie paliwa i zagrożenie wypadkiem
7-
Strona 1 z 3 1 2 3
"Atak jądrowy zabił życie na Marsie". Ziemia następna? 3 "Atak jądrowy zabił życie na Marsie". Ziemia następna? wczoraj, o godz: 10:16
Zobacz niezwykłe cmentarzysko okrętów nad Bałtykiem 8 Zobacz niezwykłe cmentarzysko okrętów nad Bałtykiem wczoraj, o godz: 10:16
Sponsorowane
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...