Sprawdź, kiedy zacznie się w Polsce prawdziwa zima

06.11.2012 11:56 MRÓZ, POGODA, ŚNIEG, ZIMA
Sprawdź, kiedy zacznie się w Polsce prawdziwa zima

stock.xchng

Sypnie mocno śniegiem.

Według synoptyków do 20 listopada właściwie można zapomnieć o zimie.

Przez najbliższe dwa tygodnie możemy liczyć na dość wysokie jak na listopad temperatury - nawet do 12 st. C. Krótkie ochłodzenie związane ze zmianą cyrkulacji nastąpi między 13 a 16 listopada - podaje TVN Meteo.

Stacja podkreśla, że w tym czasie nawet w najchłodniejszych regionach w ciągu dnia temperatury utrzymają się powyżej zera.

ZOBACZ, JAK ŚNIEG ZASYPAŁ RPA>>

Nawet jeśli będzie przymrozek, w naszych warunkach nie możemy mówić o zimie. -5 st. C w listopadzie to nie jest ekstremalna pogoda - powiedziała Arleta Unton-Pyziołek, synoptyk TVN Meteo.

Dopiero 20 listopada ma spaść deszcz i śnieg. Wtedy też ma sie ochłodzić na tyle, byśmy mogli mówić o prawdziwej zimie.

Następny tekst:

Lepiej unikaj słońca. Będziesz żył dłużej Lepiej unikaj słońca. Będziesz żył dłużej

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

Do loda
Komentarz usunięty
167+

laguns 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

A ja wam mówie że 20 listopada będzie 20 stopni na plusie.
109+

Gość 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

a ja wam mowie ze w tym roku napewno bedzie zima,kiedy sie zacznie to pokaze czas...
14+

Gość 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

będzie gorąco bo w końcu trzeba się zabrać za to pieprzone PO
2-

Polak 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

Wszyscy na Marsz Niepodległości do Warszawy!!! Już 11 listopada spotkamy się razem w naszej stolicy, by zademonstrować swój patriotyzm! Weźcie jak najwięcej polskich flag i wszelkiego rodzaju biało- czerwonych emblematów! Zastanawia mnie tylko fakt, czy znowu nasza władza pozwoli lewackim bojówkom z Niemiec i z Polski (tzw. Antifa) rozwalać nasze najważniejsze narodowe święto? Czy media (wszyscy wiemy o jakie stacje i "gazety" chodzi) będa zachęcały do blokowania LEGALNEGO Marszu Niepodległości? Uważajcie na wszelkiego rodzaje prowokacje i prowokatorów! Do zobaczenia! Jutro należy do Nas i zależy od Nas!!!
7+

matylda 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

hahaha, ale znawcy!!!!! Temperatura dodatnia na pewno do środy(28XI),nawet +12st. C
1+

Gość 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

No i gdzie jest ten śnieg co mial spaść dnia 20-go listopada b.r.. Tacy sami znawcy jak obecny rząd.
2+

Gość 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

Jakie hipokryty! To ludzie kąpętętni wie o tym każdy z wyższym wkształceniem głosujacy na PO!!
Gość nie umieją przewidzieć pogody na 2-3 dni a biorą się za pogodę na 14 dni, banda hipokrytów
0

Gość 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

Tak zadecydowali zwolennicy "łocieplenia"
Gość A ja słyszałam, że w tym roku ma nie być zimy...
0

meteo 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

Dziś jest 23.11.2012r. Prognoza nie sprawdziła się. W dzień było +11 stopni i mgła, bez opadów. Żagań.
1+
Strona 1 z 6 1 2 3
Miał 3 tysiące kobiet, jest ojcem 30 dzieci. Król uwodzicieli? 9 Miał 3 tysiące kobiet, jest ojcem 30 dzieci. Król uwodzicieli? 6 godzin temu
"Od trzeciego do pierwszego świata". Niesamowity skok! 5 "Od trzeciego do pierwszego świata". Niesamowity skok! 7 godzin temu
Sponsorowane
Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Podobno o gustach się nie dyskutuje. Każdy jeździ tak ozdobionym samochodem, jak mu się podoba. Jednak trudno nie...
Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Oficjalne komunikaty odliczają kolejne dni rozejmu albo informują o naruszeniu zawieszenia broni. Nierzadko podają też liczbę zabitych i...
Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Mołdawia to najbiedniejsze państwo na Starym Kontynencie. Kraj jest bardzo słabo rozwinięty, stan dróg woła o pomstę do...