Sprawdź, kiedy zacznie się w Polsce prawdziwa zima

06.11.2012 11:56 MRÓZ, POGODA, ŚNIEG, ZIMA
Sprawdź, kiedy zacznie się w Polsce prawdziwa zima

stock.xchng

Sypnie mocno śniegiem.

Według synoptyków do 20 listopada właściwie można zapomnieć o zimie.

Przez najbliższe dwa tygodnie możemy liczyć na dość wysokie jak na listopad temperatury - nawet do 12 st. C. Krótkie ochłodzenie związane ze zmianą cyrkulacji nastąpi między 13 a 16 listopada - podaje TVN Meteo.

Stacja podkreśla, że w tym czasie nawet w najchłodniejszych regionach w ciągu dnia temperatury utrzymają się powyżej zera.

ZOBACZ, JAK ŚNIEG ZASYPAŁ RPA>>

Nawet jeśli będzie przymrozek, w naszych warunkach nie możemy mówić o zimie. -5 st. C w listopadzie to nie jest ekstremalna pogoda - powiedziała Arleta Unton-Pyziołek, synoptyk TVN Meteo.

Dopiero 20 listopada ma spaść deszcz i śnieg. Wtedy też ma sie ochłodzić na tyle, byśmy mogli mówić o prawdziwej zimie.

Następny tekst:

Lepiej unikaj słońca. Będziesz żył dłużej Lepiej unikaj słońca. Będziesz żył dłużej

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

Do loda
Komentarz usunięty
167+

laguns 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

A ja wam mówie że 20 listopada będzie 20 stopni na plusie.
109+

Gość 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

a ja wam mowie ze w tym roku napewno bedzie zima,kiedy sie zacznie to pokaze czas...
14+

Gość 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

będzie gorąco bo w końcu trzeba się zabrać za to pieprzone PO
2-

Polak 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

Wszyscy na Marsz Niepodległości do Warszawy!!! Już 11 listopada spotkamy się razem w naszej stolicy, by zademonstrować swój patriotyzm! Weźcie jak najwięcej polskich flag i wszelkiego rodzaju biało- czerwonych emblematów! Zastanawia mnie tylko fakt, czy znowu nasza władza pozwoli lewackim bojówkom z Niemiec i z Polski (tzw. Antifa) rozwalać nasze najważniejsze narodowe święto? Czy media (wszyscy wiemy o jakie stacje i "gazety" chodzi) będa zachęcały do blokowania LEGALNEGO Marszu Niepodległości? Uważajcie na wszelkiego rodzaje prowokacje i prowokatorów! Do zobaczenia! Jutro należy do Nas i zależy od Nas!!!
7+

matylda 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

hahaha, ale znawcy!!!!! Temperatura dodatnia na pewno do środy(28XI),nawet +12st. C
1+

Gość 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

No i gdzie jest ten śnieg co mial spaść dnia 20-go listopada b.r.. Tacy sami znawcy jak obecny rząd.
2+

Gość 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

Jakie hipokryty! To ludzie kąpętętni wie o tym każdy z wyższym wkształceniem głosujacy na PO!!
Gość nie umieją przewidzieć pogody na 2-3 dni a biorą się za pogodę na 14 dni, banda hipokrytów
0

Gość 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

Tak zadecydowali zwolennicy "łocieplenia"
Gość A ja słyszałam, że w tym roku ma nie być zimy...
0

meteo 28.11.2012 14:05 Odpowiedz Zgłoś

Dziś jest 23.11.2012r. Prognoza nie sprawdziła się. W dzień było +11 stopni i mgła, bez opadów. Żagań.
1+
Strona 1 z 6 1 2 3
Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 3 Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 5 godzin temu
Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 4 Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś wczoraj, o godz: 21:35
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...