Święta bez "Szklanej pułapki" i przygód Kevina?

23.11.2010 12:02 FILM, POLSAT, PROGRAM, ŚWIĘTA, TELEWIZJA, TVN
Święta bez "Szklanej pułapki" i przygód Kevina?

Fot. sxc.hu

Zobacz, czy warto zasiąść wtedy przed telewizorem.

Dwie największe komercyjne stacje telewizyjne w Polsce: TVN i Polsat ujawiły rąbka tajemnicy na temat tego, co pokażą nam w święta.

Miłośnicy filmu "Kevin sam w domu" oraz kolejnych części "Szklanej pułapki" będą zawiedzeni - informuje portal media2.pl.

Zobacz, dlaczego w święta znów będzie "Kevin sam w domu" więcej

W Wigilię TVN pokaże nam takie filmy jak "Czego pragną dziewczyny", "Madagwiazdka", "Pada Shrek", "Święta, święta i Po" czy "Gwiezdny pył".

SPECJALNE KURSY UCZĄ JAK OBCHODZIĆ BOŻE NARODZENIE>>

Tego samego dnia Polsat wyemituje filmy "Artur i Minimki", "Bibliotekarz: Tajemnica włóczni", "Znowu będzie Gwiazdka", "Świąteczne dzwonki", "Zwariowane święta Karrolla" oraz "Kontrola lotów".

W pierwszy dzień świąt na TVN obejrzymy "Narodziny", "Porachunki z tatą", "Ekspres polarny", "Jack Frost", "Fred Claus, brat świętego Mikołaja", "Egzekutor", "Uwierz w ducha" oraz "Zimne dranie". Polsat uraczy nas w tym czasie filmami "Miś, który przespał święta", Michael", "Wesołych świąt", "Rodzinny dom wariatów", "Zabójczy układ" oraz "Zawód święty Mikołaj".

Jeśli drugi dzień świat zapragniesz również spędzić przed telewizorem będziesz miał okazję obejrzeć na TVN filmy "Święta Dennisa rozrabiaki", "Elf", "Wpuszczony w kanał", "Nancy Drew i tajemnice Hollywood", "Shrek ma wielkie oczy", "Potwory kontra obcy: Wielka ucieczka B.O.B-a", "Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki" oraz "Świadek koronny".

Polsat proponuje w tym dniu "Zimową przygodę Franklina", "Świętego Mikołaj z 34 Ulicy", "Jak poślubić miliarderkę?", "Mały Manhattan", "Nagą broń", "Ochronę", "Święta Last Minute" i "Lepiej być nie może".

Następny tekst:

Terroryści szykowali zamach w Belgii Terroryści szykowali zamach w Belgii

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 15:16 Odpowiedz Zgłoś

tvn jak zwykle lepsze filmy puszcza
Gość obserwator. Haha co to za wojsko i wojna gdzie za swoje czyny odpowiadasz jak zwykły pachoł w kraju, który złamał paragrafy. Jak państwo i opinia publiczna wtrąca się w sprawy wojska to wojenka marionetkowa. Lepiej pobawić się w klocki lego. Dla mnie jest to jeden wielki kabaret. Lepiej wybrać profesionalną formacje niż takie badziewie jakie mamy tutaj.
0

Gość 22.10.2012 15:16 Odpowiedz Zgłoś

święta bez Kevina nie mają sensu:) przecierz ten film to tradycja świąteczna
ASS Nie bylo by takiego chaosu gdyby pasażerowie sprawdzali rozkład wcześniej. Kolej trąbi o zmianie rozkładu już od 2 tygodni. Więc jeżeli można kogoś obwiniać to tylko ludzi którzy nie potrafią dzień wcześniej sprawdzić godzin odjazdu!!!!
0

Gość 22.10.2012 15:16 Odpowiedz Zgłoś

no nie uwierzę kevina nie bedzie BRAWO!!!
Góral To była próba zdezawuowania Polskich żołnierzy ,osłabienia zdolności bojowej , podważenia wydawanych rozkazów zwierzchników w strukturze i hierarchii wojska . Za próbę takiej prowokacji prokuratorzy wojskowi działający na polecenie winni zostać oskarżeni i skazani za działalność na szkodę państwa Polskiego . Inną sprawą jest fakt podjęcia bezprawnej decyzji o wysyłaniu wojsk po za granicę państwa bez konsultacji społecznej - referendum . To jest naruszenie konstytucji RP i zasad demokracji .
0

Gość 22.10.2012 15:16 Odpowiedz Zgłoś

Jak dla kogo. U nas w domu się nie włącza telewizora, kiedy rodzina jest w komplecie.
ASS Nie bylo by takiego chaosu gdyby pasażerowie sprawdzali rozkład wcześniej. Kolej trąbi o zmianie rozkładu już od 2 tygodni. Więc jeżeli można kogoś obwiniać to tylko ludzi którzy nie potrafią dzień wcześniej sprawdzić godzin odjazdu!!!!
0

Dorian 22.10.2012 15:16 Odpowiedz Zgłoś

Jak to? KEVINA nie będzie? To przecież nowa świecka tradycja :) Kevin to już podstawa :p Musi wrócić do ramówki heh
Gość a może tobie psychiatrę,żeby zdiagnozował twoją wadę umysłową........bachor nie ma nic wspólnego z miłością.........to tylko rzecz,pasożyt
0

Gość 22.10.2012 15:16 Odpowiedz Zgłoś

no i dzięki takim głupawym komentarzom Ci geniusze z TVN, itp pokazują tego cholernego przygłupa co roku. Ja mówisz na serio to weź sobie pożycz od kogos ten ktretyński film i puść, jeśli żartujesz to napisz wyraźnie, że to żart bo wezmą to za głos narodu! idiotyzm. Ale śmieszny/a to nie jesteś raczej.
ASS Nie bylo by takiego chaosu gdyby pasażerowie sprawdzali rozkład wcześniej. Kolej trąbi o zmianie rozkładu już od 2 tygodni. Więc jeżeli można kogoś obwiniać to tylko ludzi którzy nie potrafią dzień wcześniej sprawdzić godzin odjazdu!!!!
0

Gość 22.10.2012 15:16 Odpowiedz Zgłoś

Ja chcę Kevina !!!
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 15:16 Odpowiedz Zgłoś

www.petycje.pl/petycja/6022/akevin_sam_w_domua_24_grudnia.html
Gość PO w zwisie A gdyby nasi byli winni to amerykanów trzeba było wszystkich na elektryczne POsadzic
0

Gość 22.10.2012 15:16 Odpowiedz Zgłoś

Przeciez sie usmiecha a nie placze. :) != ;(
Gość NWO panowie zaczyna działać! Teraz ich nic nie powstrzyma! BIADA NAM POWIADAM!!!
0

toy 22.10.2012 15:16 Odpowiedz Zgłoś

cud czy ojciec dyrektor dzwonił
MsFARIDA2011 Uważam ,że najpierw Żydzi niech zwrócą Państwu Polskiemu koszty za utrzymanie dzieci spłodzonych przez Żydów . A dlaczego? W czasach powojennych Zydzi opuszczali Polskę pozostawiajac swoje własne dzieci na pastwę losu. Domy Dziecka pękały w szwach . Nikt z Zydów nie pomyślał aby uchronić swoje własne dzieci. I teraz chcą zwrotu swojego mienia? Tym dzieciom nalezy się odszkodowanie za krzywdę jaką doznali od własnych nieznanych ojców Żydów.
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Rosja zmiękła. "Jest porozumienie w sprawie Ukrainy" 5 Rosja zmiękła. "Jest porozumienie w sprawie Ukrainy" wczoraj, o godz: 19:18
Zabójcy z głębin. Nowe mięsożerne stworzenia 6 Zabójcy z głębin. Nowe mięsożerne stworzenia wczoraj, o godz: 16:49
Sponsorowane
Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Julia Tymoszenko pochwaliła się swoim domem przed dziennikarzami ze stowarzyszenia "Bez Płotów". Chciała, by wszyscy mogli zobaczyć jak...
Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Choć Google Earth jest w sieci od dekady, wiele elementów naszego świata nadal ukrytych jest przez płaszcz cenzury....
Tajemnicze zdjęcie z Malezji. To zaginiony samolot? Tajemnicze zdjęcie z Malezji. To zaginiony samolot? Student z Tajwanu odnalazł samolot pasażerski na satelitarnych zdjęciach z dnia, gdy zaginął malezyjski boeing. Udostępniła je w...