Szwecja w szoku. W całej klasie obcięli łechtaczki

21.06.2014 06:09 OBRZEZANIE, SZWECJA
ostatnia aktualizacja 21.06.2014 06:09
Szwecja w szoku. W całej klasie obcięli łechtaczki

BBDO Portugal

30 dziewczynkom z jednej szkoły obcięto łechtaczki, wargi sromowe i zaszyto pochwy, zostawiając jedynie małe otwory.

Od marca w zamieszkałym przez muzułmanów Norrköping we wschodniej Szwecji odkryto 60 takich przypadków.

Ofiarami rytualnego obrzezania były dzieci w wieku 4 - 14 lat - informuje thelocal.se.

Szkolni lekarze poprosili o pomoc dziewczynkom miejscowy szpital i pracowników socjalnych. Obrzezanie kobiet jest zakazane w Szwecji od 1982 r. a od 1999 r. szwedzka policja traktuje je jako przestępstwo nawet wtedy, gdy operację wykonano w innym kraju.

LAWINA OBRZEZAŃ DZIEWCZYNEK NA WYSPACH>>

Tak też było w przypadku większości dzieci z Norrköping. Okaleczono je, gdy wyjechały na święta do rodzinnych krajów.

Następny tekst:

Polityczny skandal w USA. Sikali na głowę Obamy Polityczny skandal w USA. Sikali na głowę Obamy

Komentarze

Gość 20.06.2014 21:51 Zgłoś

u nas będzie to samo...
222+

117 20.06.2014 22:03 Zgłoś

Już Norwegia przekonała się co się dzieje gdy zbyt pobłażliwie traktuje się debili, Szwecja to taki sam durny kraj.
519+

beatka 20.06.2014 22:10 Zgłoś

Sorry, mialo byc obrazasz....
beatka Obazasz zwierzeta.
25+

Gość 20.06.2014 22:17 Zgłoś

Szwedzi "walczą" z Ruskimi. Wg nich to największe zagrożenie Europy. Ciapaci są cool
Gość cholerne muzulmanskie debile!!! ni potrafia sie dostosowac!!! na co szwedzi czekaja???? czemu nie wypieprza wszystkich muzulmanow??? naszym dzieciom tez tak moga robic???? gratulacje dla debili, ktorzy kupuja kebaby bez zastanowienia, ze wlasnie tak osiedla sie te bydleta!!!!
91+

kobieta 20.06.2014 22:20 Zgłoś

biedne kobiety,nie bedą w przyszlosci nawet wiedziały jak piękny jest sex i jakie wspaniale uczucie mieć orgazm :(
162+

Gość 20.06.2014 22:20 Zgłoś

Obrzezanie chłopców to też powinno być karalne przestępstwo!
79+

Gość 20.06.2014 22:22 Zgłoś

Przypatrz się, to jest odwrócone zdjęcie...to są usta, na dokładkę mężczyzny...
Gość ta na zdjęciu to już nie dziewczynka ale stara baba...
27+

Gość 20.06.2014 22:40 Zgłoś

Na zdjecia akurat sa usta. Obroccie obraz bokiem:)
22+

Gość 20.06.2014 22:41 Zgłoś

u mnie nie !
Gość u nas będzie to samo...
12+

Gość 20.06.2014 22:42 Zgłoś

Dzieci sądzą, że tak musi być ponieważ rodzic jest ich największym autorytetem. Cicho cierpią.
46+
Strona 1 z 44 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane