Tajemnice rodziny Jaruzelskich. Generał to "pies na kobiety"?

06.04.2014 13:55 CÓRKA, JARUZELSKI, RODZINA, TAJEMNICA
Tajemnice rodziny Jaruzelskich. Generał to "pies na kobiety"?

PAP/Grzegorz Rogowski

Dawno skrywane sekrety rodziny Jaruzelskich wychodzą na jaw. Czy generał ma romans? Dlaczego generałowa żąda rozwodu? Ich córka Monika próbuje ratować rodzinę. Napisała książkę, w której szuka prawdy o rodzicach - donosi "Newsweek".

Córka PRL-owskiego dygnitarza ujawnia w drugiej części swoich wspomnień zatytułowanych "Rodzina", że czuła się w domu bardzo samotna. Opowiada, że kiedy w 1983 roku wróciła ze szpitala po próbie samobójczej ani matka, ani ojciec nie zapytali o przyczyny dramatycznej decyzji.

ŻONA JARUZELSKIEGO CHCE ROZWODU. JEST ZAZDROSNA>>

Ojca w tym czasie często nie było w domu, mama miała swój świat. Ja też. I te światy czasami się przenikały, ale miały swoje granice i grube ściany - opowiada Jaruzelska.

Zaprzecza jednak, że jej ojciec był "psem na kobiety", choć matka mogła mieć takie wrażenie.

Tak samo adorowałby łódzką włókniarkę, jak i Margaret Thatcher. To taki rodzaj kindersztuby. Dotknął kolana mamy i zaraz zaprosił na obiad przyszłą teściową - mówi autorka.

Przekonuje, że przecież takie zachowanie nawet w tamtych czasach nie spełniało kryterium "amoroso".

Książka "Rodzina" trafi do księgarń 16 kwietnia. Wydana rok temu pierwsza część wspomnień Jaruzelskiej pt. "Towarzyszka panienka" okazała się bestsellerem.

Następny tekst:

Tusk: Polacy zarobią krocie. Za 7-9 lat dogonimy Europę Tusk: Polacy zarobią krocie. Za 7-9 lat dogonimy Europę

Dodaj komentarz

Komentarze

kąkretny kolo 06.04.2014 13:56 Odpowiedz Zgłoś

uff wczoraj pobalowałem w pewnej knajpce gdzie wudka butelka kosztuje 500 zł a małe piwo 29 zl. maniurki same wchodziły na kija jak płaciłem mojom złotom visom. a potem za kułeczko mojej nowiutkiej beemki i do domku spać. na śniadanko dziś dziczyzna, jaja przepiurcze i kawa (100 gr kosztuje 199zł). a wy co dzis jecie? szczaw i mirabelki jak zwykle? ma pleps jakieś pytanka??
30-

Gość 06.04.2014 14:04 Odpowiedz Zgłoś

a jaki k***a on generał, ckm obsługiwał w riazaniu i to z pomocą kolegow
15+

Otaku 06.04.2014 14:05 Odpowiedz Zgłoś

"pies na baby" mówi się...bo wzór mówi: był psem "na coś"
0

Gość 06.04.2014 14:06 Odpowiedz Zgłoś

wojtek odstawał fizycznie od pozostałych za to robił piękne laurki
28+

Gość 06.04.2014 14:13 Odpowiedz Zgłoś

Pies na baby-to nie mam szans,bom troche tłusta,a pies lubi kości :(
10+

Gość 06.04.2014 14:15 Odpowiedz Zgłoś

Bo fantazja,bo fantazja jest od tego,aby bawić się aby bawić się na całego...
kąkretny kolo uff wczoraj pobalowałem w pewnej knajpce gdzie wudka butelka kosztuje 500 zł a małe piwo 29 zl. maniurki same wchodziły na kija jak płaciłem mojom złotom visom. a potem za kułeczko mojej nowiutkiej beemki i do domku spać. na śniadanko dziś dziczyzna, jaja przepiurcze i kawa (100 gr kosztuje 199zł). a wy co dzis jecie? szczaw i mirabelki jak zwykle? ma pleps jakieś pytanka??
16+

Gość 06.04.2014 14:17 Odpowiedz Zgłoś

A Sfora to pies na sensacje z d**y wzięte.
17+

marco 06.04.2014 14:28 Odpowiedz Zgłoś

Patrząc na zdjęcie i te laseczki .... że mu w ogóle coś drgnęło? To znaczy że ma chłop temperament, choć po jego żywiołowych przemówieniach tego nie widać
10+

Gość 06.04.2014 14:40 Odpowiedz Zgłoś

Do pelni szczescia brakuje ci klamek w drzwiach
kąkretny kolo uff wczoraj pobalowałem w pewnej knajpce gdzie wudka butelka kosztuje 500 zł a małe piwo 29 zl. maniurki same wchodziły na kija jak płaciłem mojom złotom visom. a potem za kułeczko mojej nowiutkiej beemki i do domku spać. na śniadanko dziś dziczyzna, jaja przepiurcze i kawa (100 gr kosztuje 199zł). a wy co dzis jecie? szczaw i mirabelki jak zwykle? ma pleps jakieś pytanka??
19+

luzak 06.04.2014 14:42 Odpowiedz Zgłoś

niezły sposób wykombinowały sobie te 3 komunistyczneś****wa na reklamę książki.w normalnym kraju taki zdrajca i bandzior jak jaruzelski już dawno gryzłby kwiatki od spodu a takie pomioty jak obie jaruzelskie zasilałyby klientow opieki spolecznej!
5+
Strona 1 z 5 1 2 3
Ameryka śledziła jej podróż. Tajemnicza kobieta w czerni 13 Ameryka śledziła jej podróż. Tajemnicza kobieta w czerni 5 godzin temu
Czasem i najprostsza praca bywa wyzwaniem. Ta przerosła człowieka 39 Czasem i najprostsza praca bywa wyzwaniem. Ta przerosła człowieka 18 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...