Tajemnice rodziny Jaruzelskich. Generał to "pies na kobiety"?

06.04.2014 13:55 CÓRKA, JARUZELSKI, RODZINA, TAJEMNICA
Tajemnice rodziny Jaruzelskich. Generał to "pies na kobiety"?

PAP/Grzegorz Rogowski

Dawno skrywane sekrety rodziny Jaruzelskich wychodzą na jaw. Czy generał ma romans? Dlaczego generałowa żąda rozwodu? Ich córka Monika próbuje ratować rodzinę. Napisała książkę, w której szuka prawdy o rodzicach - donosi "Newsweek".

Córka PRL-owskiego dygnitarza ujawnia w drugiej części swoich wspomnień zatytułowanych "Rodzina", że czuła się w domu bardzo samotna. Opowiada, że kiedy w 1983 roku wróciła ze szpitala po próbie samobójczej ani matka, ani ojciec nie zapytali o przyczyny dramatycznej decyzji.

ŻONA JARUZELSKIEGO CHCE ROZWODU. JEST ZAZDROSNA>>

Ojca w tym czasie często nie było w domu, mama miała swój świat. Ja też. I te światy czasami się przenikały, ale miały swoje granice i grube ściany - opowiada Jaruzelska.

Zaprzecza jednak, że jej ojciec był "psem na kobiety", choć matka mogła mieć takie wrażenie.

Tak samo adorowałby łódzką włókniarkę, jak i Margaret Thatcher. To taki rodzaj kindersztuby. Dotknął kolana mamy i zaraz zaprosił na obiad przyszłą teściową - mówi autorka.

Przekonuje, że przecież takie zachowanie nawet w tamtych czasach nie spełniało kryterium "amoroso".

Książka "Rodzina" trafi do księgarń 16 kwietnia. Wydana rok temu pierwsza część wspomnień Jaruzelskiej pt. "Towarzyszka panienka" okazała się bestsellerem.

Następny tekst:

Tusk: Polacy zarobią krocie. Za 7-9 lat dogonimy Europę Tusk: Polacy zarobią krocie. Za 7-9 lat dogonimy Europę

Dodaj komentarz

Komentarze

kąkretny kolo 06.04.2014 13:56 Odpowiedz Zgłoś

uff wczoraj pobalowałem w pewnej knajpce gdzie wudka butelka kosztuje 500 zł a małe piwo 29 zl. maniurki same wchodziły na kija jak płaciłem mojom złotom visom. a potem za kułeczko mojej nowiutkiej beemki i do domku spać. na śniadanko dziś dziczyzna, jaja przepiurcze i kawa (100 gr kosztuje 199zł). a wy co dzis jecie? szczaw i mirabelki jak zwykle? ma pleps jakieś pytanka??
30-

Gość 06.04.2014 14:04 Odpowiedz Zgłoś

a jaki k***a on generał, ckm obsługiwał w riazaniu i to z pomocą kolegow
15+

Otaku 06.04.2014 14:05 Odpowiedz Zgłoś

"pies na baby" mówi się...bo wzór mówi: był psem "na coś"
0

Gość 06.04.2014 14:06 Odpowiedz Zgłoś

wojtek odstawał fizycznie od pozostałych za to robił piękne laurki
28+

Gość 06.04.2014 14:13 Odpowiedz Zgłoś

Pies na baby-to nie mam szans,bom troche tłusta,a pies lubi kości :(
10+

Gość 06.04.2014 14:15 Odpowiedz Zgłoś

Bo fantazja,bo fantazja jest od tego,aby bawić się aby bawić się na całego...
kąkretny kolo uff wczoraj pobalowałem w pewnej knajpce gdzie wudka butelka kosztuje 500 zł a małe piwo 29 zl. maniurki same wchodziły na kija jak płaciłem mojom złotom visom. a potem za kułeczko mojej nowiutkiej beemki i do domku spać. na śniadanko dziś dziczyzna, jaja przepiurcze i kawa (100 gr kosztuje 199zł). a wy co dzis jecie? szczaw i mirabelki jak zwykle? ma pleps jakieś pytanka??
16+

Gość 06.04.2014 14:17 Odpowiedz Zgłoś

A Sfora to pies na sensacje z d**y wzięte.
17+

marco 06.04.2014 14:28 Odpowiedz Zgłoś

Patrząc na zdjęcie i te laseczki .... że mu w ogóle coś drgnęło? To znaczy że ma chłop temperament, choć po jego żywiołowych przemówieniach tego nie widać
10+

Gość 06.04.2014 14:40 Odpowiedz Zgłoś

Do pelni szczescia brakuje ci klamek w drzwiach
kąkretny kolo uff wczoraj pobalowałem w pewnej knajpce gdzie wudka butelka kosztuje 500 zł a małe piwo 29 zl. maniurki same wchodziły na kija jak płaciłem mojom złotom visom. a potem za kułeczko mojej nowiutkiej beemki i do domku spać. na śniadanko dziś dziczyzna, jaja przepiurcze i kawa (100 gr kosztuje 199zł). a wy co dzis jecie? szczaw i mirabelki jak zwykle? ma pleps jakieś pytanka??
19+

luzak 06.04.2014 14:42 Odpowiedz Zgłoś

niezły sposób wykombinowały sobie te 3 komunistyczneś****wa na reklamę książki.w normalnym kraju taki zdrajca i bandzior jak jaruzelski już dawno gryzłby kwiatki od spodu a takie pomioty jak obie jaruzelskie zasilałyby klientow opieki spolecznej!
5+
Strona 1 z 5 1 2 3
Tak Putin płaszczy się przed Merkel. Wyciekły sekrety 4 Tak Putin płaszczy się przed Merkel. Wyciekły sekrety wczoraj, o godz: 13:13
Tusk ostatni raz z ministrami. A internet żegna i kpi 10 Tusk ostatni raz z ministrami. A internet żegna i kpi wczoraj, o godz: 17:44
Sponsorowane
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Pentagon poinformował o mrożącym krew w żyłach manewrze, jaki wykonał chiński myśliwiec, kiedy zbliżył się o włos do...