Galeria: Takiego kosmosu nie widziałeś. Najnowsze zdjęcia NASA

15.03.2012 14:38 ATLAS, NASA, NIEBO, PUBLIKACJA, TELESKOP, WISE, ZDJĘCIE
Powrót do artykułu

W ten sposób udało się uchwycić nie tylko bliskie asteroidy, ale również odległe galaktyki.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Zadziwiające, że takie piękno mamy tuż nad głowa..
36+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

my jesteśmy zaledwie przecinkiem w dziejach kosmosu.
28+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

fajnie, ale na razie odkryli pewnie 0,000000000000000000000000001% wszechświata, czyli tyle co NIC
30+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Puchałke i Prosiałke zrzucą atomówkę na sejm i przejmą władzę
4-

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

K*RWA MAĆ. W języku polskim nie istnieje słowo BILION. Zamiast tego jest Miliard. Ile razy można poprawiać
1-

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Nocne niebo jest piękne. Gwiazdy, układy gwiazd tworzące różne gwiazdozbiory itp. mgławice, planety, to wszystko jest piękne, a pomyśleć, że tak naprawdę wiemy o kosmosie tyle co nic, mały ułamek. Nie wiemy co jest po drugiej (przeciwnej) stronie, ile planet jest zamieszkałych itd. Latem można się rozłożyć wieczorem na trawce i sobie pomarzyć, popatrzeć w migoczące albo spadające gwiazdy. To jest piękne.
5+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Pomyślcie jak teraz głupie i malutkie są problemy ziemskie , wojenki ,dolar , PKB, deficyt , zły sąsiad , jakiś Rothschild , przecież w stosunku do OGROMU wszechświata nas i naszych problemów po prostu nie ma.
11+

WARTA złodziej ? 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

nie pieniedzy jest sąd samozapłon\/ ? samochodu moja wina nie ubezpieczaj się w WARCIE to złodziejska grupa prowadzona przez ŻYDÓW nie uzyskasz odszkodowania popieraj Polski kapitał nie tankuj do pełna powód zapłonu i moja wina wg. warty
1+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Cóż znaczą twoje maleńkie problemy wobec wielkości Wszechświata.
WARTA złodziej ? nie pieniedzy jest sąd samozapłon\/ ? samochodu moja wina nie ubezpieczaj się w WARCIE to złodziejska grupa prowadzona przez ŻYDÓW nie uzyskasz odszkodowania popieraj Polski kapitał nie tankuj do pełna powód zapłonu i moja wina wg. warty
3+

AnonSoul 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

15mln bajtów? 1 000 000 000 000 bajtów * 15 = 15tera. Ale i tak musieli napisać liczbę w milionach żeby wyglądało na cięższe ...
2+
Strona 1 z 3 1 2 3
Mocne słowa Dudy i Kopacz. O świcie na Westerplatte 10 Mocne słowa Dudy i Kopacz. O świcie na Westerplatte 4 godziny temu
Niemcy wkraczają do sprawy "złotego pociągu". Na ostro! 4 Niemcy wkraczają do sprawy "złotego pociągu". Na ostro! 31.08.2015 10:52
Sponsorowane
Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Zdjęcia wyszperane w rosyjskim internecie cieszą się wielkim powodzeniem w anglojęzycznych serwisach. Rzeczywiście, fotki znalezione w mediach społecznościowych...
Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Co dzieje się w damskiej przebieralni? Teraz to już nie sekret. Same dziewczyny wrzucają do sieci odważna albo...
Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Zdecydowanie przesadzili. Zamiast ozdobić, oszpecili swoje ciała. Tak kończy się nieprzemyślane zrobienie tatuażu.Zapraszmy do obejrzenia galerii.