Galeria: Takiego kosmosu nie widziałeś. Najnowsze zdjęcia NASA

15.03.2012 14:38 ATLAS, NASA, NIEBO, PUBLIKACJA, TELESKOP, WISE, ZDJĘCIE
Powrót do artykułu

W ten sposób udało się uchwycić nie tylko bliskie asteroidy, ale również odległe galaktyki.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Zadziwiające, że takie piękno mamy tuż nad głowa..
36+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

my jesteśmy zaledwie przecinkiem w dziejach kosmosu.
28+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

fajnie, ale na razie odkryli pewnie 0,000000000000000000000000001% wszechświata, czyli tyle co NIC
30+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Puchałke i Prosiałke zrzucą atomówkę na sejm i przejmą władzę
4-

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

K*RWA MAĆ. W języku polskim nie istnieje słowo BILION. Zamiast tego jest Miliard. Ile razy można poprawiać
1-

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Nocne niebo jest piękne. Gwiazdy, układy gwiazd tworzące różne gwiazdozbiory itp. mgławice, planety, to wszystko jest piękne, a pomyśleć, że tak naprawdę wiemy o kosmosie tyle co nic, mały ułamek. Nie wiemy co jest po drugiej (przeciwnej) stronie, ile planet jest zamieszkałych itd. Latem można się rozłożyć wieczorem na trawce i sobie pomarzyć, popatrzeć w migoczące albo spadające gwiazdy. To jest piękne.
5+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Pomyślcie jak teraz głupie i malutkie są problemy ziemskie , wojenki ,dolar , PKB, deficyt , zły sąsiad , jakiś Rothschild , przecież w stosunku do OGROMU wszechświata nas i naszych problemów po prostu nie ma.
11+

WARTA złodziej ? 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

nie pieniedzy jest sąd samozapłon\/ ? samochodu moja wina nie ubezpieczaj się w WARCIE to złodziejska grupa prowadzona przez ŻYDÓW nie uzyskasz odszkodowania popieraj Polski kapitał nie tankuj do pełna powód zapłonu i moja wina wg. warty
1+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Cóż znaczą twoje maleńkie problemy wobec wielkości Wszechświata.
WARTA złodziej ? nie pieniedzy jest sąd samozapłon\/ ? samochodu moja wina nie ubezpieczaj się w WARCIE to złodziejska grupa prowadzona przez ŻYDÓW nie uzyskasz odszkodowania popieraj Polski kapitał nie tankuj do pełna powód zapłonu i moja wina wg. warty
3+

AnonSoul 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

15mln bajtów? 1 000 000 000 000 bajtów * 15 = 15tera. Ale i tak musieli napisać liczbę w milionach żeby wyglądało na cięższe ...
2+
Strona 1 z 3 1 2 3
Tak wygląda produkcja iPhone'a 6. Horror w fabryce Apple 4 Tak wygląda produkcja iPhone'a 6. Horror w fabryce Apple wczoraj, o godz: 12:07
Oto najpopularniejsze potrawy 2014 r. To zamawiają teraz Polacy 9 Oto najpopularniejsze potrawy 2014 r. To zamawiają teraz Polacy wczoraj, o godz: 10:34
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...