Galeria: Takiego kosmosu nie widziałeś. Najnowsze zdjęcia NASA

15.03.2012 14:38 ATLAS, NASA, NIEBO, PUBLIKACJA, TELESKOP, WISE, ZDJĘCIE
Powrót do artykułu

W ten sposób udało się uchwycić nie tylko bliskie asteroidy, ale również odległe galaktyki.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Zadziwiające, że takie piękno mamy tuż nad głowa..
36+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

my jesteśmy zaledwie przecinkiem w dziejach kosmosu.
28+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

fajnie, ale na razie odkryli pewnie 0,000000000000000000000000001% wszechświata, czyli tyle co NIC
30+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Puchałke i Prosiałke zrzucą atomówkę na sejm i przejmą władzę
4-

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

K*RWA MAĆ. W języku polskim nie istnieje słowo BILION. Zamiast tego jest Miliard. Ile razy można poprawiać
1-

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Nocne niebo jest piękne. Gwiazdy, układy gwiazd tworzące różne gwiazdozbiory itp. mgławice, planety, to wszystko jest piękne, a pomyśleć, że tak naprawdę wiemy o kosmosie tyle co nic, mały ułamek. Nie wiemy co jest po drugiej (przeciwnej) stronie, ile planet jest zamieszkałych itd. Latem można się rozłożyć wieczorem na trawce i sobie pomarzyć, popatrzeć w migoczące albo spadające gwiazdy. To jest piękne.
5+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Pomyślcie jak teraz głupie i malutkie są problemy ziemskie , wojenki ,dolar , PKB, deficyt , zły sąsiad , jakiś Rothschild , przecież w stosunku do OGROMU wszechświata nas i naszych problemów po prostu nie ma.
11+

WARTA złodziej ? 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

nie pieniedzy jest sąd samozapłon\/ ? samochodu moja wina nie ubezpieczaj się w WARCIE to złodziejska grupa prowadzona przez ŻYDÓW nie uzyskasz odszkodowania popieraj Polski kapitał nie tankuj do pełna powód zapłonu i moja wina wg. warty
1+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Cóż znaczą twoje maleńkie problemy wobec wielkości Wszechświata.
WARTA złodziej ? nie pieniedzy jest sąd samozapłon\/ ? samochodu moja wina nie ubezpieczaj się w WARCIE to złodziejska grupa prowadzona przez ŻYDÓW nie uzyskasz odszkodowania popieraj Polski kapitał nie tankuj do pełna powód zapłonu i moja wina wg. warty
3+

AnonSoul 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

15mln bajtów? 1 000 000 000 000 bajtów * 15 = 15tera. Ale i tak musieli napisać liczbę w milionach żeby wyglądało na cięższe ...
2+
Strona 1 z 3 1 2 3
Ludzkość na skraju zagłady. Wyginiemy jak dinozaury 4 Ludzkość na skraju zagłady. Wyginiemy jak dinozaury 8 godzin temu
Obleśny ginekolog! Nagrywał pacjentki przez ćwierć wieku 5 Obleśny ginekolog! Nagrywał pacjentki przez ćwierć wieku 13 godzin temu
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....