Galeria: Takiego kosmosu nie widziałeś. Najnowsze zdjęcia NASA

15.03.2012 14:38 ATLAS, NASA, NIEBO, PUBLIKACJA, TELESKOP, WISE, ZDJĘCIE
Powrót do artykułu

W ten sposób udało się uchwycić nie tylko bliskie asteroidy, ale również odległe galaktyki.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Zadziwiające, że takie piękno mamy tuż nad głowa..
36+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

my jesteśmy zaledwie przecinkiem w dziejach kosmosu.
28+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

fajnie, ale na razie odkryli pewnie 0,000000000000000000000000001% wszechświata, czyli tyle co NIC
30+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Puchałke i Prosiałke zrzucą atomówkę na sejm i przejmą władzę
4-

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

K*RWA MAĆ. W języku polskim nie istnieje słowo BILION. Zamiast tego jest Miliard. Ile razy można poprawiać
1-

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Nocne niebo jest piękne. Gwiazdy, układy gwiazd tworzące różne gwiazdozbiory itp. mgławice, planety, to wszystko jest piękne, a pomyśleć, że tak naprawdę wiemy o kosmosie tyle co nic, mały ułamek. Nie wiemy co jest po drugiej (przeciwnej) stronie, ile planet jest zamieszkałych itd. Latem można się rozłożyć wieczorem na trawce i sobie pomarzyć, popatrzeć w migoczące albo spadające gwiazdy. To jest piękne.
5+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Pomyślcie jak teraz głupie i malutkie są problemy ziemskie , wojenki ,dolar , PKB, deficyt , zły sąsiad , jakiś Rothschild , przecież w stosunku do OGROMU wszechświata nas i naszych problemów po prostu nie ma.
11+

WARTA złodziej ? 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

nie pieniedzy jest sąd samozapłon\/ ? samochodu moja wina nie ubezpieczaj się w WARCIE to złodziejska grupa prowadzona przez ŻYDÓW nie uzyskasz odszkodowania popieraj Polski kapitał nie tankuj do pełna powód zapłonu i moja wina wg. warty
1+

Gość 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

Cóż znaczą twoje maleńkie problemy wobec wielkości Wszechświata.
WARTA złodziej ? nie pieniedzy jest sąd samozapłon\/ ? samochodu moja wina nie ubezpieczaj się w WARCIE to złodziejska grupa prowadzona przez ŻYDÓW nie uzyskasz odszkodowania popieraj Polski kapitał nie tankuj do pełna powód zapłonu i moja wina wg. warty
3+

AnonSoul 05.11.2012 11:36 Odpowiedz Zgłoś

15mln bajtów? 1 000 000 000 000 bajtów * 15 = 15tera. Ale i tak musieli napisać liczbę w milionach żeby wyglądało na cięższe ...
2+
Strona 1 z 3 1 2 3
Czesi sprzedali Rosjanom superbroń. Gwiżdżą na embargo 6 Czesi sprzedali Rosjanom superbroń. Gwiżdżą na embargo wczoraj, o godz: 19:05
Wystarczą kolorowe długopisy. Zobacz niezwykłe portrety 10 Wystarczą kolorowe długopisy. Zobacz niezwykłe portrety wczoraj, o godz: 16:50
Sponsorowane
Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Korea Północna nie jest państwem, to niezwykłe doświadczenie - twierdzi francuski fotograf Eric Lafforgue, któremu udało się w...
Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Długie ustawianie się, ćwiczenie odpowiedniego wyrazu twarzy i już można pstryknąć pamiątkową fotkę. A kiedy jest gotowa okazuje...
Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Budowę bazy, która miała strzec szlaku na Półwysep Kolski, rozpoczęto w 1955 roku.Rosjanie postanowili wykorzystać do tego malutką...