To najbardziej niebezpieczne regiony Polski. Zagłębia złodziei

01.08.2011 08:40 KRADZIEŻ, POLICJA, ŚLĄSK, ZŁODZIEI
To najbardziej niebezpieczne regiony Polski. Zagłębia złodziei

PAP/Andrzej Grygiel

Zabiorą ci wszystko.

Górny i Dolny Śląsk to najbardziej niebezpieczne regiony w Polsce -  informuje RMF FM.

W 2010 roku popełniono tam ponad sto tysięcy przestępstw. Połowa z nich to kradzieże. Jak twierdzi policja, najczęściej giną pieniądze, telefony komórkowe, laptopy, przenośny sprzęt audio oraz rowery.

Niemcy chcą kontroli na granicy: Polacy to złodzieje więcej

Plagą są także kradzieże w sklepach.

W 2010 roku wzrosła też liczba skradzionych samochodów. Na Śląsku najbardziej popularne wśród przestępców są niemieckie marki i samochody luksusowe - wynika z danych policji.

Wśród zatrzymanych przestępców aż 2 tys. to nieletni.

Następny tekst:

Selekcjoner siatkarzy ostrzega Polaków Selekcjoner siatkarzy ostrzega Polaków

Dodaj komentarz

Komentarze

sędzia zgred i jego mafia 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

Kopać po głowach z glanami zablaszonymi i chlastać ryje! Mordy pijackie już się nie uśmieją więcej!
4+

Gość 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

To najbardziej niebezpieczne regiony Polsku.A gdzie to jest? polsku.
3-

sprawiedliwy 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

Za komuny naściągali tego marginesu tu na Śląsk do hut i kopalń, teraz wszystko upadło a nikt tej patologii stąd nie usuwa :/
44+

Gość 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

Polsku jest w Ziemi Wolskiej
Gość To najbardziej niebezpieczne regiony Polsku.A gdzie to jest? polsku.
12+

Gość 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

ludzie wierzą w resocjalizacje inne są realia, taki złodziej jak trafi za kratki to po wyjściu staje sie bardziej bezwzględnym złodziejem, albo jeszcze gorzej
sprawiedliwy Za komuny naściągali tego marginesu tu na Śląsk do hut i kopalń, teraz wszystko upadło a nikt tej patologii stąd nie usuwa :/
35+

Gość 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

Pijacy (niezależnie od regionu) powinni być odpowiednio potraktowani.
32+

Gość 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

to może dobrze zeby się odłączyli i utworzyli samostajny Sląsk marzenie Kuca,a wtedy nawet za przejazd przez Polska bedą placić myto,tam rozpasanie zawszze było,pamiętam jak gornicy przyjezdżali do uzdrowiska to przez 21 dni od rana do nocy chlali ,worami wynosiły sprzatraczki flaszki,ale im sie wtedy wszystko nalezało,to teraz tak jest zdemoralizowane srodowisko!!
7+

SPRAWIEDLIWOŚĆ 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

sprawiedliwy moze ty dasz w takim razie tym ludziom pracę za godne wynagrodzenia tak by mogli żyć jak ty i reszta "sprawiedliwych"? to nie jest ameryka gdzie ludzie kradną z nudów dla zabawy tylko polska a każdy wie jak tu jest i nieraz żeby przeżyć trzeba kraść wiem coś o tym :)
8-

Gość 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

W konurbacji śląskiej żyje blisko 3 mln ludzi,to jest największy obszar miejski w Polsce dlatego jest więcej przestępstw, poza tym dopóki ktoś tego nie scali zawsze będzie bałagan, bo każdy prezydencik to udzielny książę.
11+

Arkadiusz Klimek 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

Najlepszą Policję mają kiwity i kierwiny oraz kraszewo! W rogiedlu też czasem interwencja jest!
3-
Strona 1 z 6 1 2 3
Mieszkańcy Moskwy przecierali oczy. Ktoś zakpił z Putina 4 Mieszkańcy Moskwy przecierali oczy. Ktoś zakpił z Putina wczoraj, o godz: 10:44
Śmierć pod autem Google Street View? Koncern milczy 5 Śmierć pod autem Google Street View? Koncern milczy wczoraj, o godz: 16:18
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...