To najbardziej niebezpieczne regiony Polski. Zagłębia złodziei

01.08.2011 08:40 KRADZIEŻ, POLICJA, ŚLĄSK, ZŁODZIEI
To najbardziej niebezpieczne regiony Polski. Zagłębia złodziei

PAP/Andrzej Grygiel

Zabiorą ci wszystko.

Górny i Dolny Śląsk to najbardziej niebezpieczne regiony w Polsce -  informuje RMF FM.

W 2010 roku popełniono tam ponad sto tysięcy przestępstw. Połowa z nich to kradzieże. Jak twierdzi policja, najczęściej giną pieniądze, telefony komórkowe, laptopy, przenośny sprzęt audio oraz rowery.

Niemcy chcą kontroli na granicy: Polacy to złodzieje więcej

Plagą są także kradzieże w sklepach.

W 2010 roku wzrosła też liczba skradzionych samochodów. Na Śląsku najbardziej popularne wśród przestępców są niemieckie marki i samochody luksusowe - wynika z danych policji.

Wśród zatrzymanych przestępców aż 2 tys. to nieletni.

Następny tekst:

Selekcjoner siatkarzy ostrzega Polaków Selekcjoner siatkarzy ostrzega Polaków

Dodaj komentarz

Komentarze

sędzia zgred i jego mafia 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

Kopać po głowach z glanami zablaszonymi i chlastać ryje! Mordy pijackie już się nie uśmieją więcej!
4+

Gość 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

To najbardziej niebezpieczne regiony Polsku.A gdzie to jest? polsku.
3-

sprawiedliwy 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

Za komuny naściągali tego marginesu tu na Śląsk do hut i kopalń, teraz wszystko upadło a nikt tej patologii stąd nie usuwa :/
44+

Gość 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

Polsku jest w Ziemi Wolskiej
Gość To najbardziej niebezpieczne regiony Polsku.A gdzie to jest? polsku.
12+

Gość 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

ludzie wierzą w resocjalizacje inne są realia, taki złodziej jak trafi za kratki to po wyjściu staje sie bardziej bezwzględnym złodziejem, albo jeszcze gorzej
sprawiedliwy Za komuny naściągali tego marginesu tu na Śląsk do hut i kopalń, teraz wszystko upadło a nikt tej patologii stąd nie usuwa :/
35+

Gość 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

Pijacy (niezależnie od regionu) powinni być odpowiednio potraktowani.
32+

Gość 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

to może dobrze zeby się odłączyli i utworzyli samostajny Sląsk marzenie Kuca,a wtedy nawet za przejazd przez Polska bedą placić myto,tam rozpasanie zawszze było,pamiętam jak gornicy przyjezdżali do uzdrowiska to przez 21 dni od rana do nocy chlali ,worami wynosiły sprzatraczki flaszki,ale im sie wtedy wszystko nalezało,to teraz tak jest zdemoralizowane srodowisko!!
7+

SPRAWIEDLIWOŚĆ 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

sprawiedliwy moze ty dasz w takim razie tym ludziom pracę za godne wynagrodzenia tak by mogli żyć jak ty i reszta "sprawiedliwych"? to nie jest ameryka gdzie ludzie kradną z nudów dla zabawy tylko polska a każdy wie jak tu jest i nieraz żeby przeżyć trzeba kraść wiem coś o tym :)
8-

Gość 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

W konurbacji śląskiej żyje blisko 3 mln ludzi,to jest największy obszar miejski w Polsce dlatego jest więcej przestępstw, poza tym dopóki ktoś tego nie scali zawsze będzie bałagan, bo każdy prezydencik to udzielny książę.
11+

Arkadiusz Klimek 22.10.2012 18:24 Odpowiedz Zgłoś

Najlepszą Policję mają kiwity i kierwiny oraz kraszewo! W rogiedlu też czasem interwencja jest!
3-
Strona 1 z 6 1 2 3
”200 ton ciemną nocą”. Czeski tir na A1 zaskoczył wszystkich 4 ”200 ton ciemną nocą”. Czeski tir na A1 zaskoczył wszystkich wczoraj, o godz: 20:18
Wpadła rodzina pedofilów. "Dzieci uprawiały seks z psem" 4 Wpadła rodzina pedofilów. "Dzieci uprawiały seks z psem" wczoraj, o godz: 13:33
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nagie modelki, artystyczne zdjęcia, niewielka liczba egzemplarzy, która trafia tylko do wybrańców. Tradycyjnie pod koniec roku zaprezentowano kolejną...
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...