To najlepsze plaże nudystów w Polsce. Byliśmy tam

22.12.2014 07:23 BAŁTYK, NAGOŚĆ, NATURYZM, PLAŻA

Zwolenników naturyzmu w Polsce nie brakuje, inni chcą spróbować.

Dębki

Dębki

wikimedia.org/CoupleH

To zdaniem wielu najpopularniejsza od kilku lat plaża naturystyczna w Polsce. Dębki leżą 12 km na zachód od Jastrzębiej Góry.

DZIĘKI TYM SZTUCZKOM ZABŁYŚNIESZ NA PLAŻY>>

Sama plaża jest położona jeszcze bardziej na zachód: ok. 2 km od kurortu w kierunku Białogóry, co najmniej 500 m od ujścia rzeki Piaśnicy do morza. Na nudystów czeka tam 7-9 km odcinek plaży.

To nasz numer jeden na naturystycznej mapie Polski - mówią Edyta i Piotr z Krakowa.

Komentarze

Gość 11.06.2013 19:54 Zgłoś

Jedyna relacja w terenie sfory. W sumie im się nie dziwię.
5+

A!E 11.06.2013 20:00 Zgłoś

To już wiem gdzie redakcja jedzie na wakacje ^^)
119+

Gość 11.06.2013 20:01 Zgłoś

ja nie byłem, dawać szerokosci i dlugosci geograficzne, gole busza i jade
176+

h 11.06.2013 20:07 Zgłoś

plywanie i palanie nago jest bardzo przyjemne
25+

Gość 11.06.2013 20:30 Zgłoś

powinni zakazać takich plaż
142-

Gość 11.06.2013 20:33 Zgłoś

nie jestem przeciwnikiem dyskryminacji ale zboczeństwa nie należy reklamować zwłaszcza ze czlowiek nie wiele sie rozni od zwierząt i to jest złe.
128-

Gość 11.06.2013 20:39 Zgłoś

nudystow to jest w jezyku angielskim a po polsku pisze sie naturystow baranie
63-

Gość 11.06.2013 21:12 Zgłoś

hahahaha sraliscie a nie tam byliscie =]
2+

prawdziwy naturysta 11.06.2013 21:22 Zgłoś

A co ci przeszkadzają nagie plaże? Czy byłeś tam? Czy widziałeś jak tam jest? Zresztą nikt nikogo nie ciągnie tam na siłę. Na takiej plaży jest więcej normalnie myślących ludzi niż na tekstylnej, przynajmniej nie mają tak wypranych mózgów jak zwolennicy KK. Byłem na nagiej plaży wielokrotnie i nigdy nie działo się tam nic zdrożnego. Tylko oraniczony głupiec może wyobrażać sobie niestworzone sytuacje.
71+

Gość 11.06.2013 22:15 Zgłoś

Won ze zboczeńcami i jeszcze do tego wśród gołod*pców są dzieci - wstyd i hańba. Ale do czasu...
46-
Strona 1 z 11 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane