Są nawiedzone! Oto najstraszniejsze miejsca w Polsce

23.11.2014 20:44 DUCH, STRASZENIE, ZJAWA

Oto najbardziej nawiedzone miejsca w Polsce. Nawet dziś nie można być pewnym, że tu zjawa nie zaatakuje.

Komisariat policji w Konstancinie-Jeziornej

Komisariat policji w Konstancinie-Jeziornej

npn.org.pl

Oprócz pięknych willi jest tu też mnóstwo zabytkowych budynków, jednym z nich, znajdującym się przy ulicy Niecałej, jest dawna Komenda Policji. Pracujący tu niegdyś funkcjonariusze zgodnie przyznają, że często słyszeli niepokojące dźwięki kroków i odgłosy dochodzące z pierwszego piętra. Tak jakby ktoś schodził stamtąd na dół, jednak później dźwięki mijały. Zdarzały się też przypadki, że drzwi same się otwierały po wciśnięciu klamki przez niewidzialną siłę.


Z lokalnych opowieści wynika, że policjanci zajmowali tylko parter, piętro było nieużytkowane. Wcześniej swoją siedzibę miały tu służby NKWD i UB i właśnie pierwsze piętro służyło im za miejsce przesłuchań więźniów politycznych.


Mówi się, że to miejsce nawiedza duch funkcjonariusza dawnych służb, który dokonał tu wielu zbrodni na ludziach i teraz odpokutowuje swoje winy. Nie jest groźny, szuka tylko pomocy i chce uzyskać przebaczenia, aby móc przejść na „tamtą stronę”.

Warto historie o nawiedzonych domach i zjawach traktować poważnie, ponieważ na ogół zawierają one istotne przesłanie moralne. Mówią bowiem o krzywdzie, która wymaga zadośćuczynienia, której śmierć nie niweczy - przeciwnie, wydobywa ją na światło dzienne. Mówią, że istnieją reguły moralne, których nie wolno łamać, i mówią, jakie to reguły. Jeśli w ten sposób się je odczytuje, są to historie jak najbardziej prawdziwe – mówi Magazynowi serwisu sfora.pl prof. Anna Mikołejko.

Dodaj komentarz

Komentarze

Paul86 11.09.2013 17:55 Odpowiedz Zgłoś

Niczego nie doświadczyłem na Babiej Górze. Widoków tylko.
14+

Gość 11.09.2013 18:20 Odpowiedz Zgłoś

Ty, znawca.... Tzw. duchy to przede wszystkim zmarle Istoty, ktore nie odeszly do światła, albo ich zmarłe swiadomosci, oderwane w sytuacjach traumatycznych, uwiezione... Teraz przychodza zeby wrocic tam gdzie powinny byc...
Gość tzw duchy to nie zmarli ale demony które moga przybierac ludzka postac np bliskich zmarłych __________GOOGLE : ŁAZARZ NIESPORAW2IEDLIWY BOGACZ i ABRAHAM
11+

Gość 11.09.2013 18:20 Odpowiedz Zgłoś

Ty, znawca.... Tzw. duchy to przede wszystkim zmarle Istoty, ktore nie odeszly do światła, albo ich zmarłe swiadomosci, oderwane w sytuacjach traumatycznych, uwiezione... Teraz przychodza zeby wrocic tam gdzie powinny byc...
Gość tzw duchy to nie zmarli ale demony które moga przybierac ludzka postac np bliskich zmarłych __________GOOGLE : ŁAZARZ NIESPORAW2IEDLIWY BOGACZ i ABRAHAM
3-

Gość 11.09.2013 18:24 Odpowiedz Zgłoś

polacy wypisujecie takie bzdury a to sie laczy z prostymi ludzmi najpierw sie wyksztalcie a potem mozna pogadac madrze niestety jest to prawda rzeczywista i nie posiadacie wogle wiedzy na taki jak ten temat wiec z czego tu sie smiac lepiej zacznijcie sie uczyc moja rada.
18-

Gość 11.09.2013 18:33 Odpowiedz Zgłoś

Plac Grzybowski w Warszawie: W ich mieszkaniach potrafią same przesuwać się oraz znikać różne przedmioty, często też ukazują się dziwnie wyglądające postacie. Toż to żydzi wciąż kradną. Ci nawet po śmierci nie dają innym spokoju !
8+

Gość 11.09.2013 18:47 Odpowiedz Zgłoś

Pierwsza Samuela 28, 13-14: "Kobieta odrzekła Saulowi: Widzę nadludzką istotę wychodzącą z ziemi. I rzekł do niej: Jaki wygląd jej? I rzekła: Starzec to, który wychodzi otulony w płaszcz. I poznał Saul, że to Samuel, i pochylił się twarzą ku ziemi, i oddał pokłon." Chyba każdy wie, że i Saul i Samuel to postacie historyczne.
7-

Gość 11.09.2013 18:50 Odpowiedz Zgłoś

numerem 1 powinien być ten barak na wiejskiej...
16+

Gość 11.09.2013 19:42 Odpowiedz Zgłoś

Bzdury piszecie - w Owińsku nie rozstrzeliwano dorosłych. Na początku gazowano chorych w ciężarówko-komorach, a potem zaczęto wywozić do fortu VII. By pacjenci byli potulniejsi, szprycowano ich środkami odurzającymi. Były to wprawki przed koszmarami wielkich obozów zagłady. Sam budynek robi wielkie wrażenie na zwiedzających - aż czasami gęsią skórkę się dostaje.
80+

Gość 11.09.2013 20:00 Odpowiedz Zgłoś

wczoraj u mnie w domu też wystąpiły dziwne zjawiska . Samoczynnie obrócił się spinacz biurowy- klamerka . Mamy stracha.
5+

Gość 11.09.2013 20:03 Odpowiedz Zgłoś

daj im spokój. wycierpieli dużo. Czuję ,że dzisiejszej nocy nie uśniesz.Ale sie nie bój.
Gość Plac Grzybowski w Warszawie: W ich mieszkaniach potrafią same przesuwać się oraz znikać różne przedmioty, często też ukazują się dziwnie wyglądające postacie. Toż to żydzi wciąż kradną. Ci nawet po śmierci nie dają innym spokoju !
3+
Strona 1 z 9 1 2 3
Najdroższy pieróg na świecie. Za 1,3 tysiąca złotych 4 Najdroższy pieróg na świecie. Za 1,3 tysiąca złotych 5 godzin temu
Wizyta u fryzjera groźniejsza niż myślisz. Możesz złapać... 5 Wizyta u fryzjera groźniejsza niż myślisz. Możesz złapać... 9 godzin temu
Sponsorowane
Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Korea Północna nie jest państwem, to niezwykłe doświadczenie - twierdzi francuski fotograf Eric Lafforgue, któremu udało się w...
Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Długie ustawianie się, ćwiczenie odpowiedniego wyrazu twarzy i już można pstryknąć pamiątkową fotkę. A kiedy jest gotowa okazuje...
Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Budowę bazy, która miała strzec szlaku na Półwysep Kolski, rozpoczęto w 1955 roku.Rosjanie postanowili wykorzystać do tego malutką...