Są nawiedzone! Oto najstraszniejsze miejsca w Polsce

23.11.2014 20:44 DUCH, STRASZENIE, ZJAWA

Oto najbardziej nawiedzone miejsca w Polsce. Nawet dziś nie można być pewnym, że tu zjawa nie zaatakuje.

Komisariat policji w Konstancinie-Jeziornej

Komisariat policji w Konstancinie-Jeziornej

npn.org.pl

Oprócz pięknych willi jest tu też mnóstwo zabytkowych budynków, jednym z nich, znajdującym się przy ulicy Niecałej, jest dawna Komenda Policji. Pracujący tu niegdyś funkcjonariusze zgodnie przyznają, że często słyszeli niepokojące dźwięki kroków i odgłosy dochodzące z pierwszego piętra. Tak jakby ktoś schodził stamtąd na dół, jednak później dźwięki mijały. Zdarzały się też przypadki, że drzwi same się otwierały po wciśnięciu klamki przez niewidzialną siłę.


Z lokalnych opowieści wynika, że policjanci zajmowali tylko parter, piętro było nieużytkowane. Wcześniej swoją siedzibę miały tu służby NKWD i UB i właśnie pierwsze piętro służyło im za miejsce przesłuchań więźniów politycznych.


Mówi się, że to miejsce nawiedza duch funkcjonariusza dawnych służb, który dokonał tu wielu zbrodni na ludziach i teraz odpokutowuje swoje winy. Nie jest groźny, szuka tylko pomocy i chce uzyskać przebaczenia, aby móc przejść na „tamtą stronę”.

Warto historie o nawiedzonych domach i zjawach traktować poważnie, ponieważ na ogół zawierają one istotne przesłanie moralne. Mówią bowiem o krzywdzie, która wymaga zadośćuczynienia, której śmierć nie niweczy - przeciwnie, wydobywa ją na światło dzienne. Mówią, że istnieją reguły moralne, których nie wolno łamać, i mówią, jakie to reguły. Jeśli w ten sposób się je odczytuje, są to historie jak najbardziej prawdziwe – mówi Magazynowi serwisu sfora.pl prof. Anna Mikołejko.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 11.09.2013 20:00 Odpowiedz Zgłoś

wczoraj u mnie w domu też wystąpiły dziwne zjawiska . Samoczynnie obrócił się spinacz biurowy- klamerka . Mamy stracha.
6+

Gość 11.09.2013 20:03 Odpowiedz Zgłoś

daj im spokój. wycierpieli dużo. Czuję ,że dzisiejszej nocy nie uśniesz.Ale sie nie bój.
Gość Plac Grzybowski w Warszawie: W ich mieszkaniach potrafią same przesuwać się oraz znikać różne przedmioty, często też ukazują się dziwnie wyglądające postacie. Toż to żydzi wciąż kradną. Ci nawet po śmierci nie dają innym spokoju !
3+

Gość 11.09.2013 20:14 Odpowiedz Zgłoś

chyba jednak w Owińskach, a nie w Owińsku.
Gość Bzdury piszecie - w Owińsku nie rozstrzeliwano dorosłych. Na początku gazowano chorych w ciężarówko-komorach, a potem zaczęto wywozić do fortu VII. By pacjenci byli potulniejsi, szprycowano ich środkami odurzającymi. Były to wprawki przed koszmarami wielkich obozów zagłady. Sam budynek robi wielkie wrażenie na zwiedzających - aż czasami gęsią skórkę się dostaje.
6+

Gość 11.09.2013 20:39 Odpowiedz Zgłoś

Pewno ten budynek to rzeznia UBecka ile tam ludzi zakatowali a ilu zlamali po torturach i moze dusze takich zlamanych szukaja ratunku
2+

Gość 11.09.2013 20:50 Odpowiedz Zgłoś

dokladnie, i sa ludzie ktorzy moga im w tym pomoc
Gość Ty, znawca.... Tzw. duchy to przede wszystkim zmarle Istoty, ktore nie odeszly do światła, albo ich zmarłe swiadomosci, oderwane w sytuacjach traumatycznych, uwiezione... Teraz przychodza zeby wrocic tam gdzie powinny byc...
4+

Gość 11.09.2013 20:59 Odpowiedz Zgłoś

W Bobolicach jest tylko atrapa zamku wybudowana od spodu całkiem niedawno. Wymyślony jest i zamek i duchy...
6+

Gość 11.09.2013 20:59 Odpowiedz Zgłoś

Artykuł - przez idiotów, dla idiotów !!!!!
2+

Gość 11.09.2013 21:04 Odpowiedz Zgłoś

te uczony...oczywiście wiesz lepiej....to innych możesz obrażać, chociaż nie wiesz o ile są od ciebie mądrzejsi,
Gość Artykuł - przez idiotów, dla idiotów !!!!!
3+

Gość 11.09.2013 21:17 Odpowiedz Zgłoś

duchy istnieja nic w ty dziwnego nie jest.
10+

Gość 11.09.2013 21:39 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe czy w mikołaja reż wierzą?
1-
Strona 1 z 9 1 2 3
Mocne słowa Dudy i Kopacz. O świcie na Westerplatte 10 Mocne słowa Dudy i Kopacz. O świcie na Westerplatte wczoraj, o godz: 08:04
"Złoty pociąg" koło Wałbrzycha. Do gry wchodzi polskie wojsko 5 "Złoty pociąg" koło Wałbrzycha. Do gry wchodzi polskie wojsko wczoraj, o godz: 12:55
Sponsorowane
Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Zdjęcia wyszperane w rosyjskim internecie cieszą się wielkim powodzeniem w anglojęzycznych serwisach. Rzeczywiście, fotki znalezione w mediach społecznościowych...
Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Co dzieje się w damskiej przebieralni? Teraz to już nie sekret. Same dziewczyny wrzucają do sieci odważna albo...
Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Zdecydowanie przesadzili. Zamiast ozdobić, oszpecili swoje ciała. Tak kończy się nieprzemyślane zrobienie tatuażu.Zapraszmy do obejrzenia galerii.