To najstraszniejsze miejsca w Polsce. Nawiedzone przez duchy!

11.09.2013 17:26 DUCH, MAGAZYN, STRASZENIE, ZJAWA

Oto najbardziej nawiedzone miejsca w Polsce. Nawet dziś nie można być pewnym, że tu zjawa nie zaatakuje.

Komisariat policji w Konstancinie-Jeziornej

Komisariat policji w Konstancinie-Jeziornej

npn.org.pl

Oprócz pięknych willi jest tu też mnóstwo zabytkowych budynków, jednym z nich, znajdującym się przy ulicy Niecałej, jest dawna Komenda Policji. Pracujący tu niegdyś funkcjonariusze zgodnie przyznają, że często słyszeli niepokojące dźwięki kroków i odgłosy dochodzące z pierwszego piętra. Tak jakby ktoś schodził stamtąd na dół, jednak później dźwięki mijały. Zdarzały się też przypadki, że drzwi same się otwierały po wciśnięciu klamki przez niewidzialną siłę.


Z lokalnych opowieści wynika, że policjanci zajmowali tylko parter, piętro było nieużytkowane. Wcześniej swoją siedzibę miały tu służby NKWD i UB i właśnie pierwsze piętro służyło im za miejsce przesłuchań więźniów politycznych.


Mówi się, że to miejsce nawiedza duch funkcjonariusza dawnych służb, który dokonał tu wielu zbrodni na ludziach i teraz odpokutowuje swoje winy. Nie jest groźny, szuka tylko pomocy i chce uzyskać przebaczenia, aby móc przejść na „tamtą stronę”.

Warto historie o nawiedzonych domach i zjawach traktować poważnie, ponieważ na ogół zawierają one istotne przesłanie moralne. Mówią bowiem o krzywdzie, która wymaga zadośćuczynienia, której śmierć nie niweczy - przeciwnie, wydobywa ją na światło dzienne. Mówią, że istnieją reguły moralne, których nie wolno łamać, i mówią, jakie to reguły. Jeśli w ten sposób się je odczytuje, są to historie jak najbardziej prawdziwe – mówi Magazynowi serwisu sfora.pl prof. Anna Mikołejko.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 11.09.2013 17:28 Odpowiedz Zgłoś

tzw duchy to nie zmarli ale demony które moga przybierac ludzka postac np bliskich zmarłych __________GOOGLE : ŁAZARZ NIESPORAW2IEDLIWY BOGACZ i ABRAHAM
5-

Gość 11.09.2013 17:41 Odpowiedz Zgłoś

a słyszałeś kiedyś dzieciaku żeby złodzieje oddawali pieniądze ? hahahaha
Gość kiedy złodzieje ze skyclubu oddadzą ludziom pieniądze ???
8+

Ląduj Dziadu 11.09.2013 17:44 Odpowiedz Zgłoś

TY, a na płocie pisało d**a, ja pogłaskałem i i drzazga weszła
Gość tzw duchy to nie zmarli ale demony które moga przybierac ludzka postac np bliskich zmarłych __________GOOGLE : ŁAZARZ NIESPORAW2IEDLIWY BOGACZ i ABRAHAM
1+

Gość 11.09.2013 17:45 Odpowiedz Zgłoś

po twoim wpisie czuć na kilometr że "harujesz" w mopsie i pośredniaku
Komentarz usunięty
4-

Paul86 11.09.2013 17:55 Odpowiedz Zgłoś

Niczego nie doświadczyłem na Babiej Górze. Widoków tylko.
2+

Gość 11.09.2013 18:20 Odpowiedz Zgłoś

Ty, znawca.... Tzw. duchy to przede wszystkim zmarle Istoty, ktore nie odeszly do światła, albo ich zmarłe swiadomosci, oderwane w sytuacjach traumatycznych, uwiezione... Teraz przychodza zeby wrocic tam gdzie powinny byc...
Gość tzw duchy to nie zmarli ale demony które moga przybierac ludzka postac np bliskich zmarłych __________GOOGLE : ŁAZARZ NIESPORAW2IEDLIWY BOGACZ i ABRAHAM
6+

Gość 11.09.2013 18:20 Odpowiedz Zgłoś

Ty, znawca.... Tzw. duchy to przede wszystkim zmarle Istoty, ktore nie odeszly do światła, albo ich zmarłe swiadomosci, oderwane w sytuacjach traumatycznych, uwiezione... Teraz przychodza zeby wrocic tam gdzie powinny byc...
Gość tzw duchy to nie zmarli ale demony które moga przybierac ludzka postac np bliskich zmarłych __________GOOGLE : ŁAZARZ NIESPORAW2IEDLIWY BOGACZ i ABRAHAM
0

Gość 11.09.2013 18:24 Odpowiedz Zgłoś

polacy wypisujecie takie bzdury a to sie laczy z prostymi ludzmi najpierw sie wyksztalcie a potem mozna pogadac madrze niestety jest to prawda rzeczywista i nie posiadacie wogle wiedzy na taki jak ten temat wiec z czego tu sie smiac lepiej zacznijcie sie uczyc moja rada.
10-

ŚŻK 11.09.2013 18:32 Odpowiedz Zgłoś

Na Placu Grzybowskim podobno w kiblach kostki mydła gadają....
1+

Gość 11.09.2013 18:33 Odpowiedz Zgłoś

Plac Grzybowski w Warszawie: W ich mieszkaniach potrafią same przesuwać się oraz znikać różne przedmioty, często też ukazują się dziwnie wyglądające postacie. Toż to żydzi wciąż kradną. Ci nawet po śmierci nie dają innym spokoju !
4-
Strona 1 z 5 1 2 3
Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 3 Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 19 godzin temu
Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 4 Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 30.10.2014 21:35
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...