To najstraszniejsze miejsca w Polsce. Nawiedzone przez duchy!

11.09.2013 17:26 DUCH, MAGAZYN, STRASZENIE, ZJAWA

Oto najbardziej nawiedzone miejsca w Polsce. Nawet dziś nie można być pewnym, że tu zjawa nie zaatakuje.

Komisariat policji w Konstancinie-Jeziornej

Komisariat policji w Konstancinie-Jeziornej

npn.org.pl

Oprócz pięknych willi jest tu też mnóstwo zabytkowych budynków, jednym z nich, znajdującym się przy ulicy Niecałej, jest dawna Komenda Policji. Pracujący tu niegdyś funkcjonariusze zgodnie przyznają, że często słyszeli niepokojące dźwięki kroków i odgłosy dochodzące z pierwszego piętra. Tak jakby ktoś schodził stamtąd na dół, jednak później dźwięki mijały. Zdarzały się też przypadki, że drzwi same się otwierały po wciśnięciu klamki przez niewidzialną siłę.


Z lokalnych opowieści wynika, że policjanci zajmowali tylko parter, piętro było nieużytkowane. Wcześniej swoją siedzibę miały tu służby NKWD i UB i właśnie pierwsze piętro służyło im za miejsce przesłuchań więźniów politycznych.


Mówi się, że to miejsce nawiedza duch funkcjonariusza dawnych służb, który dokonał tu wielu zbrodni na ludziach i teraz odpokutowuje swoje winy. Nie jest groźny, szuka tylko pomocy i chce uzyskać przebaczenia, aby móc przejść na „tamtą stronę”.

Warto historie o nawiedzonych domach i zjawach traktować poważnie, ponieważ na ogół zawierają one istotne przesłanie moralne. Mówią bowiem o krzywdzie, która wymaga zadośćuczynienia, której śmierć nie niweczy - przeciwnie, wydobywa ją na światło dzienne. Mówią, że istnieją reguły moralne, których nie wolno łamać, i mówią, jakie to reguły. Jeśli w ten sposób się je odczytuje, są to historie jak najbardziej prawdziwe – mówi Magazynowi serwisu sfora.pl prof. Anna Mikołejko.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 11.09.2013 17:28 Odpowiedz Zgłoś

tzw duchy to nie zmarli ale demony które moga przybierac ludzka postac np bliskich zmarłych __________GOOGLE : ŁAZARZ NIESPORAW2IEDLIWY BOGACZ i ABRAHAM
4-

Gość 11.09.2013 17:30 Odpowiedz Zgłoś

kiedy złodzieje ze skyclubu oddadzą ludziom pieniądze ???
14-

Gość 11.09.2013 17:41 Odpowiedz Zgłoś

a słyszałeś kiedyś dzieciaku żeby złodzieje oddawali pieniądze ? hahahaha
Gość kiedy złodzieje ze skyclubu oddadzą ludziom pieniądze ???
8+

Ląduj Dziadu 11.09.2013 17:44 Odpowiedz Zgłoś

TY, a na płocie pisało d**a, ja pogłaskałem i i drzazga weszła
Gość tzw duchy to nie zmarli ale demony które moga przybierac ludzka postac np bliskich zmarłych __________GOOGLE : ŁAZARZ NIESPORAW2IEDLIWY BOGACZ i ABRAHAM
1+

Gość 11.09.2013 17:45 Odpowiedz Zgłoś

po twoim wpisie czuć na kilometr że "harujesz" w mopsie i pośredniaku
Komentarz usunięty
4-

Paul86 11.09.2013 17:55 Odpowiedz Zgłoś

Niczego nie doświadczyłem na Babiej Górze. Widoków tylko.
2+

Gość 11.09.2013 18:20 Odpowiedz Zgłoś

Ty, znawca.... Tzw. duchy to przede wszystkim zmarle Istoty, ktore nie odeszly do światła, albo ich zmarłe swiadomosci, oderwane w sytuacjach traumatycznych, uwiezione... Teraz przychodza zeby wrocic tam gdzie powinny byc...
Gość tzw duchy to nie zmarli ale demony które moga przybierac ludzka postac np bliskich zmarłych __________GOOGLE : ŁAZARZ NIESPORAW2IEDLIWY BOGACZ i ABRAHAM
6+

Gość 11.09.2013 18:20 Odpowiedz Zgłoś

Ty, znawca.... Tzw. duchy to przede wszystkim zmarle Istoty, ktore nie odeszly do światła, albo ich zmarłe swiadomosci, oderwane w sytuacjach traumatycznych, uwiezione... Teraz przychodza zeby wrocic tam gdzie powinny byc...
Gość tzw duchy to nie zmarli ale demony które moga przybierac ludzka postac np bliskich zmarłych __________GOOGLE : ŁAZARZ NIESPORAW2IEDLIWY BOGACZ i ABRAHAM
0

Gość 11.09.2013 18:24 Odpowiedz Zgłoś

polacy wypisujecie takie bzdury a to sie laczy z prostymi ludzmi najpierw sie wyksztalcie a potem mozna pogadac madrze niestety jest to prawda rzeczywista i nie posiadacie wogle wiedzy na taki jak ten temat wiec z czego tu sie smiac lepiej zacznijcie sie uczyc moja rada.
11-

ŚŻK 11.09.2013 18:32 Odpowiedz Zgłoś

Na Placu Grzybowskim podobno w kiblach kostki mydła gadają....
0
Strona 1 z 5 1 2 3
CZY WIESZ, ŻE... by odwiedzić tę wyspę musisz być martwy? 8 CZY WIESZ, ŻE... by odwiedzić tę wyspę musisz być martwy? 10 godzin temu
Tusk ostatni raz z ministrami. A internet żegna i kpi 10 Tusk ostatni raz z ministrami. A internet żegna i kpi 4 godziny temu
Sponsorowane
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Pentagon poinformował o mrożącym krew w żyłach manewrze, jaki wykonał chiński myśliwiec, kiedy zbliżył się o włos do...