Tragedia koło Sejn. Matka z dziećmi spłonęli żywcem

17.01.2014 07:28 DZIECI, MATKA, POŻAR, TRAGEDIA
Tragedia koło Sejn. Matka z dziećmi spłonęli żywcem

PAP/Tytus Żmijewski

Nie mieli szans. Matka spała z dziećmi na drugim piętrze, ogień szedł od parteru. Przeżył tylko ojciec, on spał na dole. Wyczołgał się z budynku o własnych siłach. Gdy w ich domu w Aleksandrowie wybuchł pożar, było już po północy.

W Aleksandrowie na Podlasiu w tragicznym pożarze budynku gospodarczego z częścią zginęły w płomieniach 29-letnia matka z dwójką dzieci - informuje rmf24.pl.

Trwają poszukiwania ciała najmłodszego dziecka. Ojciec nie był w stanie pomóc rodzinie, gdy obudził się schody płonęły.

NIEBO CZERWONE OD PŁOMIENI. 1300-LETNI SKARB ZNISZCZONY>>

Przez drewniane stropy i boazerię ogień szybko objął cały budynek. Zawalił się dach. Teraz zostało tylko wielkie gruzowisko - dodaje portal.

Następny tekst:

Wyczerpany Janowicz odpadł z Australian Open. "Byłem kaput" Wyczerpany Janowicz odpadł z Australian Open. "Byłem kaput"

Dodaj komentarz

Komentarze

Toja 17.01.2014 07:36 Odpowiedz Zgłoś

straszne nieszczescie :(
77+

Gość 17.01.2014 07:37 Odpowiedz Zgłoś

tragedia... współczuję rodzinie
100+

Gość 17.01.2014 07:42 Odpowiedz Zgłoś

Zwarcie instalacji elektrycznej powodujące pożar może wystąpić w każdym domu. I różnie może być.
14+

Gość 17.01.2014 08:05 Odpowiedz Zgłoś

tragedia... modlimy się za rodzinę
18+

Gość 17.01.2014 08:19 Odpowiedz Zgłoś

Dzięki Sforo, nigdy nie wejdę do IdeaBanku dzięki tej wkur...ącej reklamie. I jeszcze do IdeaBank napiszę informację jak działa ich reklama!!!!!!
108+

Seba 17.01.2014 08:19 Odpowiedz Zgłoś

Dl kogo Rodzina jest całym światem wolałby spłonąć na tych schodach, próbując ich ratować.
7-

gosc 17.01.2014 08:25 Odpowiedz Zgłoś

Zdaje sie ze tam byl parter i pierwsze pietro hmm mogla skoczyc i dzieciu mu przez okno jakos podac ... kiedys czytalam ze w anglii doszlo do podobnego pozaru tylko rodzina byla 6 os i jakis szaleniec im dom podpalil to matka z pierwszego pietra dzieci mlodsze podala i sama pozniej skoczyla oczywiscie troche sie polamala i ojciec i te dzieci starsze ale lepsze to niz smierc w plomieniach
8-

Gość 17.01.2014 08:49 Odpowiedz Zgłoś

Moze byście tak chociaż napisali DLACZEGO wybuchł pożar ?
2+

bea 17.01.2014 09:14 Odpowiedz Zgłoś

Oni pewnie nawet się nie obudzili. Zanim doszły do nich płomienie, to już byli nieprzytomni od zatrucia czadem.
gosc Zdaje sie ze tam byl parter i pierwsze pietro hmm mogla skoczyc i dzieciu mu przez okno jakos podac ... kiedys czytalam ze w anglii doszlo do podobnego pozaru tylko rodzina byla 6 os i jakis szaleniec im dom podpalil to matka z pierwszego pietra dzieci mlodsze podala i sama pozniej skoczyla oczywiscie troche sie polamala i ojciec i te dzieci starsze ale lepsze to niz smierc w plomieniach
16+

Gość 17.01.2014 09:15 Odpowiedz Zgłoś

Więcej informacji- http://www.radio5.com.pl/?id=1&ia=52008
10-
Strona 1 z 3 1 2 3
Jak dwie krople wody! Mąż i żona jak bliźniaczki 7 Jak dwie krople wody! Mąż i żona jak bliźniaczki 11 godzin temu
CZY WIESZ, ŻE... ten samolot odmieni wojnę w powietrzu? 4 CZY WIESZ, ŻE... ten samolot odmieni wojnę w powietrzu? 12 godzin temu
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...