Tragedia koło Sejn. Matka z dziećmi spłonęli żywcem

17.01.2014 07:28 DZIECI, MATKA, POŻAR, TRAGEDIA
Tragedia koło Sejn. Matka z dziećmi spłonęli żywcem

PAP/Tytus Żmijewski

Nie mieli szans. Matka spała z dziećmi na drugim piętrze, ogień szedł od parteru. Przeżył tylko ojciec, on spał na dole. Wyczołgał się z budynku o własnych siłach. Gdy w ich domu w Aleksandrowie wybuchł pożar, było już po północy.

W Aleksandrowie na Podlasiu w tragicznym pożarze budynku gospodarczego z częścią zginęły w płomieniach 29-letnia matka z dwójką dzieci - informuje rmf24.pl.

Trwają poszukiwania ciała najmłodszego dziecka. Ojciec nie był w stanie pomóc rodzinie, gdy obudził się schody płonęły.

NIEBO CZERWONE OD PŁOMIENI. 1300-LETNI SKARB ZNISZCZONY>>

Przez drewniane stropy i boazerię ogień szybko objął cały budynek. Zawalił się dach. Teraz zostało tylko wielkie gruzowisko - dodaje portal.

Następny tekst:

Wyczerpany Janowicz odpadł z Australian Open. "Byłem kaput" Wyczerpany Janowicz odpadł z Australian Open. "Byłem kaput"

Dodaj komentarz

Komentarze

Toja 17.01.2014 07:36 Odpowiedz Zgłoś

straszne nieszczescie :(
77+

Gość 17.01.2014 07:37 Odpowiedz Zgłoś

tragedia... współczuję rodzinie
100+

Gość 17.01.2014 07:42 Odpowiedz Zgłoś

Zwarcie instalacji elektrycznej powodujące pożar może wystąpić w każdym domu. I różnie może być.
14+

Gość 17.01.2014 08:05 Odpowiedz Zgłoś

tragedia... modlimy się za rodzinę
18+

Gość 17.01.2014 08:19 Odpowiedz Zgłoś

Dzięki Sforo, nigdy nie wejdę do IdeaBanku dzięki tej wkur...ącej reklamie. I jeszcze do IdeaBank napiszę informację jak działa ich reklama!!!!!!
108+

Seba 17.01.2014 08:19 Odpowiedz Zgłoś

Dl kogo Rodzina jest całym światem wolałby spłonąć na tych schodach, próbując ich ratować.
7-

gosc 17.01.2014 08:25 Odpowiedz Zgłoś

Zdaje sie ze tam byl parter i pierwsze pietro hmm mogla skoczyc i dzieciu mu przez okno jakos podac ... kiedys czytalam ze w anglii doszlo do podobnego pozaru tylko rodzina byla 6 os i jakis szaleniec im dom podpalil to matka z pierwszego pietra dzieci mlodsze podala i sama pozniej skoczyla oczywiscie troche sie polamala i ojciec i te dzieci starsze ale lepsze to niz smierc w plomieniach
8-

Gość 17.01.2014 08:49 Odpowiedz Zgłoś

Moze byście tak chociaż napisali DLACZEGO wybuchł pożar ?
2+

bea 17.01.2014 09:14 Odpowiedz Zgłoś

Oni pewnie nawet się nie obudzili. Zanim doszły do nich płomienie, to już byli nieprzytomni od zatrucia czadem.
gosc Zdaje sie ze tam byl parter i pierwsze pietro hmm mogla skoczyc i dzieciu mu przez okno jakos podac ... kiedys czytalam ze w anglii doszlo do podobnego pozaru tylko rodzina byla 6 os i jakis szaleniec im dom podpalil to matka z pierwszego pietra dzieci mlodsze podala i sama pozniej skoczyla oczywiscie troche sie polamala i ojciec i te dzieci starsze ale lepsze to niz smierc w plomieniach
16+

Gość 17.01.2014 09:15 Odpowiedz Zgłoś

Więcej informacji- http://www.radio5.com.pl/?id=1&ia=52008
10-
Strona 1 z 3 1 2 3
Codzienne życie na Krymie przed i po zajęciu półwyspu przez Rosjan 10 Codzienne życie na Krymie przed i po zajęciu półwyspu przez Rosjan 5 godzin temu
Co zabawa z psem robi z organizmem człowieka? Zdziwisz się! 4 Co zabawa z psem robi z organizmem człowieka? Zdziwisz się! 6 godzin temu
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Te zdjęcia chciał zobaczyć cały Zachód. Nie znali takiego "imperium zła" Te zdjęcia chciał zobaczyć cały Zachód. Nie znali takiego "imperium zła" Te zdjęcia objechały całą Europę i zrobiły prawdziwą furorę. W 1987 roku na wystawę "Współczesna fotografia radziecka" waliły...
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...