Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu. Trzy osoby nie żyją

08.09.2013 11:18 AUTO, CZARNY DUNAJEC, PRĘDKOŚĆ, WYPADEK
Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu. Trzy osoby nie żyją

policja.pl

Trzy osoby zginęły, a dwie trafiły do szpitala po wypadku na ulicy Targowej w Czarnym Dunajcu - informuje portal podhale24.pl. Prawdopodobnie przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

Na łuku drogi, przy wyjeździe w stronę Ratułowa, samochód wypadł z zakrętu i uderzył w przydrożne drzewo. Autem jechało pięć osób. Trzy z nich - w wieku od 17 do 22 lat - nie żyją. Dwie osoby trafiły do szpitala - jedna z nich jest w stanie ciężkim.

OGROMNY KARAMBOL. NA MOŚCIE ZDERZYŁO SIĘ 100 AUT>>

Wszystkie ofiary wypadku pochodzą z okolicznych miejscowości.


Następny tekst:

Adamek poznał przeciwnika. To niepokonany... Adamek poznał przeciwnika. To niepokonany...

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 08.09.2013 11:23 Odpowiedz Zgłoś

i znowu nadmierna prędkość!!
38+

Gość 08.09.2013 11:26 Odpowiedz Zgłoś

a tiry na tory! I lepiej mieć własne jaja niż jeść/kraść cudze:)owoce warzywa są podstawą zdrowszej wegetariańskiej diety bez 99% chorób
16-

Gość 08.09.2013 11:38 Odpowiedz Zgłoś

Po prostu nie dawać półgłówkom samochodu w ręce.
39+

Olek 08.09.2013 11:46 Odpowiedz Zgłoś

A Rafałka do psychiatryka ! Albo rąbnięty się urodził albo dieta mu resztki mózgu zpppiiipła. Rafałek jest z Białegostoku ekoterrorysta i troluje wszędzie gdzie się da. Boję się otworzyć lodówkę bo tam sławni wegetarianie
Gość a tiry na tory! I lepiej mieć własne jaja niż jeść/kraść cudze:)owoce warzywa są podstawą zdrowszej wegetariańskiej diety bez 99% chorób
11-

Gość 08.09.2013 12:12 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe ile ofiar śmiertelnych i kalek potrzeba rządowi aby zmienił przepisy drogowe?!!! Skoro nic nie pomaga , żaden argument , tłumaczenie i przykłady nieszczęść ludzkich nie trafiają do zakutych łbów to wprowadzcie wreszcie rygorystyczne prawo!!! Nie ma prawa jazdy dla przygłupów ! wprowadzić wiek minimum 25 lat i badania psychiatryczne dla każdego kierowcy do usranej śmierci!
8+

Gość 08.09.2013 12:24 Odpowiedz Zgłoś

za szybko ???
1-

Otaku 08.09.2013 12:31 Odpowiedz Zgłoś

Znam lepsza metodę: rekwirowanie pojazdów i zawieszenia prawa do jazdy - za każde złapanie po upojeniu czy 2krotne przekraczanie prędkości.
Gość Po prostu nie dawać półgłówkom samochodu w ręce.
15+

Gość 08.09.2013 12:41 Odpowiedz Zgłoś

Może jeszcze nic straconego i na części zamienne się chyba jeszcze nadają. Tak niewielu a mogą uratować tak wielu.Młode i świeże narządy są poszukiwane i w cenie.Paru idiotów zniknie ze sceny a ilu porządnych można uratować.
9+

Gość 08.09.2013 12:50 Odpowiedz Zgłoś

gówniarz chciał popisac się przed gówniarzami-jak zwykle
5+

Gość 08.09.2013 12:52 Odpowiedz Zgłoś

co za bzdury sam sobie bierze,bo sam ten ten złom sobie kupił
Gość Po prostu nie dawać półgłówkom samochodu w ręce.
2-
Strona 1 z 3 1 2 3
To jedzenie będzie tylko drożeć. Lepiej przywyknij 6 To jedzenie będzie tylko drożeć. Lepiej przywyknij 7 godzin temu
Jak zrobić idealne selfie? Naukowcy podpowiadają 4 Jak zrobić idealne selfie? Naukowcy podpowiadają 8 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...