Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu. Trzy osoby nie żyją

08.09.2013 11:18 AUTO, CZARNY DUNAJEC, PRĘDKOŚĆ, WYPADEK
Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu. Trzy osoby nie żyją

policja.pl

Trzy osoby zginęły, a dwie trafiły do szpitala po wypadku na ulicy Targowej w Czarnym Dunajcu - informuje portal podhale24.pl. Prawdopodobnie przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

Na łuku drogi, przy wyjeździe w stronę Ratułowa, samochód wypadł z zakrętu i uderzył w przydrożne drzewo. Autem jechało pięć osób. Trzy z nich - w wieku od 17 do 22 lat - nie żyją. Dwie osoby trafiły do szpitala - jedna z nich jest w stanie ciężkim.

OGROMNY KARAMBOL. NA MOŚCIE ZDERZYŁO SIĘ 100 AUT>>

Wszystkie ofiary wypadku pochodzą z okolicznych miejscowości.


Następny tekst:

Adamek poznał przeciwnika. To niepokonany... Adamek poznał przeciwnika. To niepokonany...

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 08.09.2013 11:23 Odpowiedz Zgłoś

i znowu nadmierna prędkość!!
38+

Gość 08.09.2013 11:26 Odpowiedz Zgłoś

a tiry na tory! I lepiej mieć własne jaja niż jeść/kraść cudze:)owoce warzywa są podstawą zdrowszej wegetariańskiej diety bez 99% chorób
16-

Gość 08.09.2013 11:38 Odpowiedz Zgłoś

Po prostu nie dawać półgłówkom samochodu w ręce.
39+

Olek 08.09.2013 11:46 Odpowiedz Zgłoś

A Rafałka do psychiatryka ! Albo rąbnięty się urodził albo dieta mu resztki mózgu zpppiiipła. Rafałek jest z Białegostoku ekoterrorysta i troluje wszędzie gdzie się da. Boję się otworzyć lodówkę bo tam sławni wegetarianie
Gość a tiry na tory! I lepiej mieć własne jaja niż jeść/kraść cudze:)owoce warzywa są podstawą zdrowszej wegetariańskiej diety bez 99% chorób
11-

Gość 08.09.2013 12:12 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe ile ofiar śmiertelnych i kalek potrzeba rządowi aby zmienił przepisy drogowe?!!! Skoro nic nie pomaga , żaden argument , tłumaczenie i przykłady nieszczęść ludzkich nie trafiają do zakutych łbów to wprowadzcie wreszcie rygorystyczne prawo!!! Nie ma prawa jazdy dla przygłupów ! wprowadzić wiek minimum 25 lat i badania psychiatryczne dla każdego kierowcy do usranej śmierci!
8+

Gość 08.09.2013 12:24 Odpowiedz Zgłoś

za szybko ???
1-

Otaku 08.09.2013 12:31 Odpowiedz Zgłoś

Znam lepsza metodę: rekwirowanie pojazdów i zawieszenia prawa do jazdy - za każde złapanie po upojeniu czy 2krotne przekraczanie prędkości.
Gość Po prostu nie dawać półgłówkom samochodu w ręce.
15+

Gość 08.09.2013 12:41 Odpowiedz Zgłoś

Może jeszcze nic straconego i na części zamienne się chyba jeszcze nadają. Tak niewielu a mogą uratować tak wielu.Młode i świeże narządy są poszukiwane i w cenie.Paru idiotów zniknie ze sceny a ilu porządnych można uratować.
9+

Gość 08.09.2013 12:50 Odpowiedz Zgłoś

gówniarz chciał popisac się przed gówniarzami-jak zwykle
5+

Gość 08.09.2013 12:52 Odpowiedz Zgłoś

co za bzdury sam sobie bierze,bo sam ten ten złom sobie kupił
Gość Po prostu nie dawać półgłówkom samochodu w ręce.
2-
Strona 1 z 3 1 2 3
"III wojna światowa wybuchnie we wrześniu. Rosja uderzy na Polskę" 6 "III wojna światowa wybuchnie we wrześniu. Rosja uderzy na Polskę" wczoraj, o godz: 15:13
Ten superwulkan rozerwał wyspę. Wywołał tsunami i zgładził cywilizację 3 Ten superwulkan rozerwał wyspę. Wywołał tsunami i zgładził cywilizację 25.02.2015 11:12
Sponsorowane
Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Korea Północna nie jest państwem, to niezwykłe doświadczenie - twierdzi francuski fotograf Eric Lafforgue, któremu udało się w...
Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Długie ustawianie się, ćwiczenie odpowiedniego wyrazu twarzy i już można pstryknąć pamiątkową fotkę. A kiedy jest gotowa okazuje...
Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Budowę bazy, która miała strzec szlaku na Półwysep Kolski, rozpoczęto w 1955 roku.Rosjanie postanowili wykorzystać do tego malutką...