Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu. Trzy osoby nie żyją

08.09.2013 11:18 AUTO, CZARNY DUNAJEC, PRĘDKOŚĆ, WYPADEK
Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu. Trzy osoby nie żyją

policja.pl

Trzy osoby zginęły, a dwie trafiły do szpitala po wypadku na ulicy Targowej w Czarnym Dunajcu - informuje portal podhale24.pl. Prawdopodobnie przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

Na łuku drogi, przy wyjeździe w stronę Ratułowa, samochód wypadł z zakrętu i uderzył w przydrożne drzewo. Autem jechało pięć osób. Trzy z nich - w wieku od 17 do 22 lat - nie żyją. Dwie osoby trafiły do szpitala - jedna z nich jest w stanie ciężkim.

OGROMNY KARAMBOL. NA MOŚCIE ZDERZYŁO SIĘ 100 AUT>>

Wszystkie ofiary wypadku pochodzą z okolicznych miejscowości.


Następny tekst:

Adamek poznał przeciwnika. To niepokonany... Adamek poznał przeciwnika. To niepokonany...

Komentarze

Gość 08.09.2013 11:23 Zgłoś

i znowu nadmierna prędkość!!
39+

Gość 08.09.2013 11:26 Zgłoś

a tiry na tory! I lepiej mieć własne jaja niż jeść/kraść cudze:)owoce warzywa są podstawą zdrowszej wegetariańskiej diety bez 99% chorób
16-

Gość 08.09.2013 11:38 Zgłoś

Po prostu nie dawać półgłówkom samochodu w ręce.
40+

Olek 08.09.2013 11:46 Zgłoś

A Rafałka do psychiatryka ! Albo rąbnięty się urodził albo dieta mu resztki mózgu zpppiiipła. Rafałek jest z Białegostoku ekoterrorysta i troluje wszędzie gdzie się da. Boję się otworzyć lodówkę bo tam sławni wegetarianie
Gość a tiry na tory! I lepiej mieć własne jaja niż jeść/kraść cudze:)owoce warzywa są podstawą zdrowszej wegetariańskiej diety bez 99% chorób
11-

Gość 08.09.2013 12:12 Zgłoś

Ciekawe ile ofiar śmiertelnych i kalek potrzeba rządowi aby zmienił przepisy drogowe?!!! Skoro nic nie pomaga , żaden argument , tłumaczenie i przykłady nieszczęść ludzkich nie trafiają do zakutych łbów to wprowadzcie wreszcie rygorystyczne prawo!!! Nie ma prawa jazdy dla przygłupów ! wprowadzić wiek minimum 25 lat i badania psychiatryczne dla każdego kierowcy do usranej śmierci!
8+

Gość 08.09.2013 12:24 Zgłoś

za szybko ???
1-

Otaku 08.09.2013 12:31 Zgłoś

Znam lepsza metodę: rekwirowanie pojazdów i zawieszenia prawa do jazdy - za każde złapanie po upojeniu czy 2krotne przekraczanie prędkości.
Gość Po prostu nie dawać półgłówkom samochodu w ręce.
15+

Gość 08.09.2013 12:41 Zgłoś

Może jeszcze nic straconego i na części zamienne się chyba jeszcze nadają. Tak niewielu a mogą uratować tak wielu.Młode i świeże narządy są poszukiwane i w cenie.Paru idiotów zniknie ze sceny a ilu porządnych można uratować.
9+

Gość 08.09.2013 12:50 Zgłoś

gówniarz chciał popisac się przed gówniarzami-jak zwykle
6+

Gość 08.09.2013 12:52 Zgłoś

co za bzdury sam sobie bierze,bo sam ten ten złom sobie kupił
Gość Po prostu nie dawać półgłówkom samochodu w ręce.
2-
Strona 1 z 3 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane