Galeria: Trynkiewicz wychodzi z więzienia. Są nowe wnioski

10.02.2014 06:29 ostatnia aktualizacja 10.02.2014 10:54 BESTIA, PRAWO, SĄD, TRYNKIEWICZ
Powrót do artykułu

Mariusz Trynkiewicz, morderca czterech chłopców, który wyjdzie na wolność, zgodził się na tzw. chemiczną kastrację. Zapewnił, że podda się zaleconym przez sąd i specjalistów terapiom - tak wynika ze wszystkich opinii biegłych, które mają pomóc Sądowi Okręgowemu w Rzeszowie zbadać wniosek szefa rzeszowskiego więzienia o uznanie Trynkiewicza za osobę niebezpieczną.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 10.02.2014 06:33 Odpowiedz Zgłoś

To prawie tak jak pan grocka też sie wykastrował
12+

Gość 10.02.2014 06:59 Odpowiedz Zgłoś

chemiczna kastracja a jak nie bedzie zazywal ?? ja tam wole fuzyczna na pieniek i toporkiem ciach raz a dobrze ;)
172+

Gość 10.02.2014 07:23 Odpowiedz Zgłoś

ja wiem jedno oko za oko ząb za ząb czemu musimy jeszcze takich utrzymywać wystarczy że przy korycie siedzą nam na karku i żyją z naszych podatków
129+

Oldi 10.02.2014 07:24 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe dlaczego w moim poście słowa zg*****ć jest z "wygwiazdkowane" (ja twego słowa nie gwiazdkowałem) a słowo zabił nie --- ciekawa sprawa wychodzi na to że według Sfory lepiej jest zabić niż zg*****ć....
Oldi A mnie ciekawi dlaczego wszyscy piszą i mówią tylko o tym że może zg*****ć a nikt nie WYTŁUSZCZA ze zabił czterech chłopców i może zabić następnych. Jak dla mnie nie powinien żyć ale w naszym biednym kraju rządzonym przez głupich polityków ( z każdej partii) i kościół nic nie jest normalne
14+

Gość 10.02.2014 07:31 Odpowiedz Zgłoś

No to dopiero dzisiaj dowiemy się jak działają sądy .
15+

Gość 10.02.2014 07:46 Odpowiedz Zgłoś

Po co jajca obcinać najlepiej łeb.
47+

Gość 10.02.2014 07:57 Odpowiedz Zgłoś

Morderca czterech ludzi na wolności, w USA czapa za takie czyny.
103+

Gość 10.02.2014 07:58 Odpowiedz Zgłoś

PROWOKACJA - ANTYPOLONIZM - jak ci się dobierze do d**y Policja to inaczej będziesz śpierwał w prokuraturze i w sądzie.
Gość on jest w porzadku odczepcie sie od chlopa wy brudne biedne polaczki
10+

Gość 10.02.2014 07:59 Odpowiedz Zgłoś

chemiczna kastracja --- to żadna kastracja -- to przyjmowanie leków hamujących popęd .
20+

Gość 10.02.2014 08:00 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawi mnie jak długo połazi żywy na wolności...
18+
Strona 1 z 12 1 2 3
Najdziwniejsza Wielkanoc. W Mieście Widmo po Czarnobylu 48 Najdziwniejsza Wielkanoc. W Mieście Widmo po Czarnobylu wczoraj, o godz: 09:34
Oto najlepsze jedzenie uliczne świata. Jest fast-food z Polski 21 Oto najlepsze jedzenie uliczne świata. Jest fast-food z Polski wczoraj, o godz: 15:46
Sponsorowane
Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Podobno o gustach się nie dyskutuje. Każdy jeździ tak ozdobionym samochodem, jak mu się podoba. Jednak trudno nie...
Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Oficjalne komunikaty odliczają kolejne dni rozejmu albo informują o naruszeniu zawieszenia broni. Nierzadko podają też liczbę zabitych i...
Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Mołdawia to najbiedniejsze państwo na Starym Kontynencie. Kraj jest bardzo słabo rozwinięty, stan dróg woła o pomstę do...