Galeria: Trynkiewicz wychodzi z więzienia. Są nowe wnioski

10.02.2014 06:29 ostatnia aktualizacja 10.02.2014 10:54 BESTIA, PRAWO, SĄD, TRYNKIEWICZ
Powrót do artykułu

Mariusz Trynkiewicz, morderca czterech chłopców, który wyjdzie na wolność, zgodził się na tzw. chemiczną kastrację. Zapewnił, że podda się zaleconym przez sąd i specjalistów terapiom - tak wynika ze wszystkich opinii biegłych, które mają pomóc Sądowi Okręgowemu w Rzeszowie zbadać wniosek szefa rzeszowskiego więzienia o uznanie Trynkiewicza za osobę niebezpieczną.


Komentarze

Gość 10.02.2014 06:33 Zgłoś

To prawie tak jak pan grocka też sie wykastrował
12+

Gość 10.02.2014 06:59 Zgłoś

chemiczna kastracja a jak nie bedzie zazywal ?? ja tam wole fuzyczna na pieniek i toporkiem ciach raz a dobrze ;)
172+

Gość 10.02.2014 07:23 Zgłoś

ja wiem jedno oko za oko ząb za ząb czemu musimy jeszcze takich utrzymywać wystarczy że przy korycie siedzą nam na karku i żyją z naszych podatków
129+

Oldi 10.02.2014 07:24 Zgłoś

Ciekawe dlaczego w moim poście słowa zg*****ć jest z "wygwiazdkowane" (ja twego słowa nie gwiazdkowałem) a słowo zabił nie --- ciekawa sprawa wychodzi na to że według Sfory lepiej jest zabić niż zg*****ć....
Oldi A mnie ciekawi dlaczego wszyscy piszą i mówią tylko o tym że może zg*****ć a nikt nie WYTŁUSZCZA ze zabił czterech chłopców i może zabić następnych. Jak dla mnie nie powinien żyć ale w naszym biednym kraju rządzonym przez głupich polityków ( z każdej partii) i kościół nic nie jest normalne
14+

Gość 10.02.2014 07:31 Zgłoś

No to dopiero dzisiaj dowiemy się jak działają sądy .
15+

Gość 10.02.2014 07:46 Zgłoś

Po co jajca obcinać najlepiej łeb.
47+

Gość 10.02.2014 07:57 Zgłoś

Morderca czterech ludzi na wolności, w USA czapa za takie czyny.
103+

Gość 10.02.2014 07:58 Zgłoś

PROWOKACJA - ANTYPOLONIZM - jak ci się dobierze do d**y Policja to inaczej będziesz śpierwał w prokuraturze i w sądzie.
Gość on jest w porzadku odczepcie sie od chlopa wy brudne biedne polaczki
10+

Gość 10.02.2014 07:59 Zgłoś

chemiczna kastracja --- to żadna kastracja -- to przyjmowanie leków hamujących popęd .
20+

Gość 10.02.2014 08:00 Zgłoś

Ciekawi mnie jak długo połazi żywy na wolności...
18+
Strona 1 z 12 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane