Galeria: Trynkiewicz wychodzi z więzienia. Są nowe wnioski

10.02.2014 06:29 ostatnia aktualizacja 10.02.2014 10:54 BESTIA, PRAWO, SĄD, TRYNKIEWICZ
Powrót do artykułu

Mariusz Trynkiewicz, morderca czterech chłopców, który wyjdzie na wolność, zgodził się na tzw. chemiczną kastrację. Zapewnił, że podda się zaleconym przez sąd i specjalistów terapiom - tak wynika ze wszystkich opinii biegłych, które mają pomóc Sądowi Okręgowemu w Rzeszowie zbadać wniosek szefa rzeszowskiego więzienia o uznanie Trynkiewicza za osobę niebezpieczną.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 10.02.2014 06:33 Odpowiedz Zgłoś

To prawie tak jak pan grocka też sie wykastrował
12+

Gość 10.02.2014 06:59 Odpowiedz Zgłoś

chemiczna kastracja a jak nie bedzie zazywal ?? ja tam wole fuzyczna na pieniek i toporkiem ciach raz a dobrze ;)
172+

Gość 10.02.2014 07:23 Odpowiedz Zgłoś

ja wiem jedno oko za oko ząb za ząb czemu musimy jeszcze takich utrzymywać wystarczy że przy korycie siedzą nam na karku i żyją z naszych podatków
129+

Oldi 10.02.2014 07:24 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe dlaczego w moim poście słowa zg*****ć jest z "wygwiazdkowane" (ja twego słowa nie gwiazdkowałem) a słowo zabił nie --- ciekawa sprawa wychodzi na to że według Sfory lepiej jest zabić niż zg*****ć....
Oldi A mnie ciekawi dlaczego wszyscy piszą i mówią tylko o tym że może zg*****ć a nikt nie WYTŁUSZCZA ze zabił czterech chłopców i może zabić następnych. Jak dla mnie nie powinien żyć ale w naszym biednym kraju rządzonym przez głupich polityków ( z każdej partii) i kościół nic nie jest normalne
14+

Gość 10.02.2014 07:31 Odpowiedz Zgłoś

No to dopiero dzisiaj dowiemy się jak działają sądy .
15+

Gość 10.02.2014 07:46 Odpowiedz Zgłoś

Po co jajca obcinać najlepiej łeb.
47+

Gość 10.02.2014 07:57 Odpowiedz Zgłoś

Morderca czterech ludzi na wolności, w USA czapa za takie czyny.
103+

Gość 10.02.2014 07:58 Odpowiedz Zgłoś

PROWOKACJA - ANTYPOLONIZM - jak ci się dobierze do d**y Policja to inaczej będziesz śpierwał w prokuraturze i w sądzie.
Gość on jest w porzadku odczepcie sie od chlopa wy brudne biedne polaczki
10+

Gość 10.02.2014 07:59 Odpowiedz Zgłoś

chemiczna kastracja --- to żadna kastracja -- to przyjmowanie leków hamujących popęd .
20+

Gość 10.02.2014 08:00 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawi mnie jak długo połazi żywy na wolności...
18+
Strona 1 z 12 1 2 3
Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim 7 Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim 9 godzin temu
Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 7 Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 11 godzin temu
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...