Galeria: Trynkiewicz wychodzi z więzienia. Są nowe wnioski

10.02.2014 06:29 ostatnia aktualizacja 10.02.2014 10:54 BESTIA, PRAWO, SĄD, TRYNKIEWICZ
Powrót do artykułu

Mariusz Trynkiewicz, morderca czterech chłopców, który wyjdzie na wolność, zgodził się na tzw. chemiczną kastrację. Zapewnił, że podda się zaleconym przez sąd i specjalistów terapiom - tak wynika ze wszystkich opinii biegłych, które mają pomóc Sądowi Okręgowemu w Rzeszowie zbadać wniosek szefa rzeszowskiego więzienia o uznanie Trynkiewicza za osobę niebezpieczną.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 10.02.2014 06:33 Odpowiedz Zgłoś

To prawie tak jak pan grocka też sie wykastrował
12+

Gość 10.02.2014 06:59 Odpowiedz Zgłoś

chemiczna kastracja a jak nie bedzie zazywal ?? ja tam wole fuzyczna na pieniek i toporkiem ciach raz a dobrze ;)
172+

Gość 10.02.2014 07:23 Odpowiedz Zgłoś

ja wiem jedno oko za oko ząb za ząb czemu musimy jeszcze takich utrzymywać wystarczy że przy korycie siedzą nam na karku i żyją z naszych podatków
129+

Oldi 10.02.2014 07:24 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe dlaczego w moim poście słowa zg*****ć jest z "wygwiazdkowane" (ja twego słowa nie gwiazdkowałem) a słowo zabił nie --- ciekawa sprawa wychodzi na to że według Sfory lepiej jest zabić niż zg*****ć....
Oldi A mnie ciekawi dlaczego wszyscy piszą i mówią tylko o tym że może zg*****ć a nikt nie WYTŁUSZCZA ze zabił czterech chłopców i może zabić następnych. Jak dla mnie nie powinien żyć ale w naszym biednym kraju rządzonym przez głupich polityków ( z każdej partii) i kościół nic nie jest normalne
14+

Gość 10.02.2014 07:31 Odpowiedz Zgłoś

No to dopiero dzisiaj dowiemy się jak działają sądy .
15+

Gość 10.02.2014 07:46 Odpowiedz Zgłoś

Po co jajca obcinać najlepiej łeb.
47+

Gość 10.02.2014 07:57 Odpowiedz Zgłoś

Morderca czterech ludzi na wolności, w USA czapa za takie czyny.
103+

Gość 10.02.2014 07:58 Odpowiedz Zgłoś

PROWOKACJA - ANTYPOLONIZM - jak ci się dobierze do d**y Policja to inaczej będziesz śpierwał w prokuraturze i w sądzie.
Gość on jest w porzadku odczepcie sie od chlopa wy brudne biedne polaczki
10+

Gość 10.02.2014 07:59 Odpowiedz Zgłoś

chemiczna kastracja --- to żadna kastracja -- to przyjmowanie leków hamujących popęd .
20+

Gość 10.02.2014 08:00 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawi mnie jak długo połazi żywy na wolności...
18+
Strona 1 z 12 1 2 3
Zobacz, co ta dziewczyna potrafi zrobić z ustami 31 Zobacz, co ta dziewczyna potrafi zrobić z ustami 15 godzin temu
Kpią z Rosji pod nosem Putina. Barwy Ukrainy na Placu Czerwonym 4 Kpią z Rosji pod nosem Putina. Barwy Ukrainy na Placu Czerwonym 11 godzin temu
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...