Tusk: Zawieszamy ratyfikację ACTA

03.02.2012 13:48 ACTA, INTERNAUCI, INTERNET, PIRACTWO, TUSK
Tusk: Zawieszamy ratyfikację ACTA

PAP/EPA

Rząd cofa się przed internautami.

Podjąłem definitywną decyzję o zawieszeniu ratyfikacji umowy ACTA do końca roku 2012. Argumenty internautów uznaję za uzasadnione - powiedział na konferencji prasowej Donald Tusk.

ACTA NIE DA SIĘ ZATRZYMAĆ. I TAK WEJDZIE W ŻYCIE>>

Premier zapowiedział jednicześnie proces szerokich konsultacji społecznych.

MINISTER OD ACTA PRZYZNAJE SIĘ DO ŚCIĄGANIA>>

Nie wykluczam, że doprowadzi to w efekcie do decycji o nieratyfikowaniu ACTA przez Polskę - oznajmił premier.

Następny tekst:

Zamykają wszystkie solaria. Koniec sztucznego opalania Zamykają wszystkie solaria. Koniec sztucznego opalania

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:12 Zgłoś

Jestem ślepy czy tu jest tylko 1 linijka tekstu?
386+

Gość 05.11.2012 11:12 Zgłoś

tera to już za późno pedale.. byłem twoim zwolennikiem bo byłeś najlepszą alternatywą na kaczana teraz to już nawet na ciebie nie będę głosował tylko rysować bede karne kutasy na karcie wyborczej !
887+

Gość 05.11.2012 11:12 Zgłoś

Haha Pan Donald teraz zauważył, że ACTA to zło. Poparcie spada ? Każdy mądrzejszy już nie zagłosuje na PO. Trzeba było wcześniej o tym pomyśleć a nie teraz mówić, że ta umowa jest niekorzystna dla internetu.
752+

Tomek 05.11.2012 11:12 Zgłoś

..a jednak Donek się wystraszył.. No tak..oddać stołek nie jest łatwo jak sie do niego przyzwyczaiło.. STOP ACTA zadziałało.. i bardzo dobrze.. Zapraszam wszystkich na : www.zarabiajzadarmopieniadze.blox.pl - to fajna stronka dla ludzi leniwych i długo siedzących w internecie :)
45+

Gość 05.11.2012 11:12 Zgłoś

Przynajmniej konkrety i o dziwo pierwszy raz na sforze widze tytuł adekwatny do artykułu a nie nabuchany w stylu tusk anuluje ratyfikacje amerykanie skomentowali to "nie dyskutujemy z terrorystami"
Gość Jestem ślepy czy tu jest tylko 1 linijka tekstu?
67+

Gość 05.11.2012 11:12 Zgłoś

Obszerny artykuł , na poziomie czytelników.
14+

Gość 05.11.2012 11:12 Zgłoś

Posunięcie godne mistrza hahaha. Doskonale wiadomo, że jest już skończony, ale przynajmniej będzie miał więcej spokoju
73+

STOP ACTA 05.11.2012 11:12 Zgłoś

Koktajle Mołotowa kiedyś wszyscy odpalimy, gdy nie wystarczą słowa pokażemy jak walczymy. Rosną barykady i rośnie duch bojowy, to jest nasz ostatni protest pokojowy.
115+

Gość 05.11.2012 11:12 Zgłoś

Wycofuje sie bo wie ze ludzie by go zaraz ze stolka zdjeli razem z Bronkiem. A jak wiadomo wlasny tylek najwazniejszy
69+

Paul86 05.11.2012 11:12 Zgłoś

Skoro podziałało, to teraz niech ci sami organizatorzy robią protesty przeciw wysokiemu VAT, opodatkowaniu paliw, odpłatności autostrad i innych antyosiągnięć obecnego rządu.
117+
Strona 1 z 22 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane