Galeria: Tym sprzętem mieliśmy wygrać III wojnę światową

22.12.2014 09:54 ARMIA, POLSKA, WOJNA
Powrót do artykułu

Polska miała wygrać III Wojnę Światową z pomocą czechosłowackiego sprzętu, opartego na rosyjskim patencie i rozwiązaniach skradzionych III Rzeszy. Atak na Danię prowadzić miała nasza piechota morska, czyli niebieskie berety 7. Dywizji Desantowej.

Po ataku sił NATO na kraje Układu Warszawskiego (innej wersji nie przewidywano) Polska miała otwierać narodowy front kontrataku właśnie desantem z Bałtyku. Gdy na największe przemysłowe miasta Niemiec leciały bomby atomowe, kilkanaście okrętów desantowych przewozić miało w pobliże duńskiego wybrzeża ponad 130 transporterów TOPAS-2AP.

Komentarze

Gość 10.11.2013 19:36 Zgłoś

tylko że w czasie gdy nad niemcy zachdnie leciały bomby wodorowe wschód by chwile potem wyparował
12+

Gość 10.11.2013 19:38 Zgłoś

Jestem Polakiem na dobre i złe...
67+

Gość 10.11.2013 20:10 Zgłoś

z tego co pamiętam były dwie wojny światowe niech mnie ktoś oświeci i powie kiedy była trzecia
16+

Gość 10.11.2013 20:17 Zgłoś

Sądziłem, że mowa o wieku obecnego sprzętu polskiej armii...
29+

Gość 10.11.2013 20:28 Zgłoś

Rembertów nie jest pod Warszawą tylko w WARSZAWIE. kużwa
22+

Gość 10.11.2013 20:34 Zgłoś

skradzione III rzeszy jakis potomek gebelsa to pisal?
59+

noeo 10.11.2013 20:46 Zgłoś

Do Warszawy z Rembertowa to jeszcze tydzień wołami trzeba jechać
Gość Rembertów nie jest pod Warszawą tylko w WARSZAWIE. kużwa
24+

Gość 10.11.2013 21:06 Zgłoś

III wojna światowa pfff już trzecia myślalem że była 2
10-

emigrant 10.11.2013 21:40 Zgłoś

To zabrzmi trochę brutalnie - ale samym patriotyzmem się nie najem.
Gość Jestem Polakiem na dobre i złe...
22+

oświecam 10.11.2013 21:40 Zgłoś

Poczytaj o "Zimnej Wojnie",.
Gość z tego co pamiętam były dwie wojny światowe niech mnie ktoś oświeci i powie kiedy była trzecia
0
Strona 1 z 14 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane