Galeria: Tym sprzętem mieliśmy wygrać III wojnę światową

22.12.2014 09:54 ARMIA, POLSKA, WOJNA
Powrót do artykułu

Polska miała wygrać III Wojnę Światową z pomocą czechosłowackiego sprzętu, opartego na rosyjskim patencie i rozwiązaniach skradzionych III Rzeszy. Atak na Danię prowadzić miała nasza piechota morska, czyli niebieskie berety 7. Dywizji Desantowej.

Po ataku sił NATO na kraje Układu Warszawskiego (innej wersji nie przewidywano) Polska miała otwierać narodowy front kontrataku właśnie desantem z Bałtyku. Gdy na największe przemysłowe miasta Niemiec leciały bomby atomowe, kilkanaście okrętów desantowych przewozić miało w pobliże duńskiego wybrzeża ponad 130 transporterów TOPAS-2AP.

Komentarze

Gość 10.11.2013 22:00 Zgłoś

Ale ty durny jesteś, a te plusy to chyba brat z siostrą ci dali.
Gość z tego co pamiętam były dwie wojny światowe niech mnie ktoś oświeci i powie kiedy była trzecia
5+

Gość 10.11.2013 22:32 Zgłoś

GROM działa na tyłach wroga nie prowadzi działań w kraju tak dla wyjasnienia, co nie znaczy ze podczas wojny nie bedzie atakowac wroga od tylu w jego ojczystym kraju :)
Gość dla wyjasnienia GROM dziala jak dawniej partyzantka to nie jest jednostka elitarna do czysto dzialan wojennych
18+

Gość 10.11.2013 23:08 Zgłoś

dokształć się człeniu, 2 wojna większość wojsk w europie to wojska na koniach - bardzo cenione zresztą, sprzęt był nie gorszy niż szwabski we wrześniu 39 ale 50 razy mniej niestety
Gość Nie wracając do historii rozbiorów polski, pierwsza wojna na koniach druga wojna tez konie I sprzet taki ze szkoda gadac obecnie kilka f16 kilka mig 29 szkoda gadac nasz kraj ma bogata historie szkoda ze nikt nie wyciaga z tego wnioskow, gadaja policy amerykanie to grubasy niemcy faszysci angole to samo ruski juz wogole wiec jak jestesmy wspanialym narodem samych madrych ludzi czemu zyjemy jak dziady!!!!!!!! czemu oprocz GROMU nie mamy nic gdzie te pieniadze!!!!!!!!!!!!!!!
22+

olo 10.11.2013 23:50 Zgłoś

Pismaku Rembertów jest dzielnicą Warszawy !
6-

Brusli 11.11.2013 04:15 Zgłoś

Jasne, i do tego jeszcze Radom to tez dzielnica Warszawy, tak?
noeo Do Warszawy z Rembertowa to jeszcze tydzień wołami trzeba jechać
9+

czarny pająk 11.11.2013 08:29 Zgłoś

zamiast szpitali i szkół budować będziemy armie za rządów jarosława K wojna ze wszystkimi z byle powodu !
Gość "24 lata fałszywej transformacji wystarczą" Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-24-lata-falszywej-transformacji-wystarcza,nId,1056301#commentsZoneList?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome TAK SIE TO ROBI GDZIE INDZIEJ
14+

Gość 11.11.2013 09:30 Zgłoś

filmowy rudy 102 to t-34-85
1-

Soldger 11.11.2013 10:37 Zgłoś

Jako wojak służby zasadniczej miałem problem wyjechać ciężarówką za koszary bo się rozkraczyła .Co dopiero wygrywać jakieś wojny ,z takim skansenem Stalina pamiętającym to możemy najwyżej podbić ale skup złomu.
5+

Gość 11.11.2013 11:05 Zgłoś

Tak dla wiadomości autora J S, REMBERTÓW nie jest położony POD WARSZAWĄ ale od około 60 lat stanowi integralną część Warszawy.Najpierw jako część dzielnicy Praga - Południe,później samodzielna gmina ,a obecnie jest jedną z 18 -stu równoprawnych dzielnic Warszawy,Jak się coś pisze i publicznie publikuje ,to wypadałoby mieć chociaż podstawową wiedzę na ten temat.Myślę,że mieszkańcom Rembertowa należą się przeprosiny.
2+

Gość 11.11.2013 11:55 Zgłoś

3 wojnę światowa ? A to już jest / zaczęła sie 3 wojna światowa ? ??? Nie wiem o czymś ?
11-

Gość 11.11.2013 12:01 Zgłoś

Trzecia przegralismy, wygraly Niemcy z Solidarnosci. POtem juz wiesz co dalej...
Gość z tego co pamiętam były dwie wojny światowe niech mnie ktoś oświeci i powie kiedy była trzecia
7-

Gość 11.11.2013 12:02 Zgłoś

Trzecia przegralismy, wygraly Niemcy z Solidarnosci. POtem juz wiesz co dalej...
Gość 3 wojnę światowa ? A to już jest / zaczęła sie 3 wojna światowa ? ??? Nie wiem o czymś ?
11-

Gość 11.11.2013 12:03 Zgłoś

To zapytaj sie rodziców czy to oni tez nalezeli i POpierali Solidarnosc! Trzecia przegralismy, wygraly Niemcy z Solidarnosci. POtem juz wiesz co dalej...
Gość Za ten kraj ? walczyć ? po co ? sam go oddam ! za co walczyc za emerytury ? na mieszkania dla młodych ? a może za godziwa pensje ? mam żonę i dziecko mieszkam u rodziców na tyle mnie stać i wielu z was pewnie tez :)
11-

Gość 11.11.2013 12:04 Zgłoś

Dziecko co ty możesz wiedzieć? Jak nie wiesz co piszesz!
1+

Gość 11.11.2013 12:06 Zgłoś

A nie padasz jak wyplate za robote dostajesz??? To tylko POzazdroscic!
Gość mnie w dwa dni żadne ścierwo by nie pokonało, więc nie pitol że Polska padnie w dwa dni....
14-
Strona 2 z 14 1 2 3 4
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane