Galeria: Tym sprzętem mieliśmy wygrać III wojnę światową

22.12.2014 09:54 ARMIA, POLSKA, WOJNA
Powrót do artykułu

Polska miała wygrać III Wojnę Światową z pomocą czechosłowackiego sprzętu, opartego na rosyjskim patencie i rozwiązaniach skradzionych III Rzeszy. Atak na Danię prowadzić miała nasza piechota morska, czyli niebieskie berety 7. Dywizji Desantowej.

Po ataku sił NATO na kraje Układu Warszawskiego (innej wersji nie przewidywano) Polska miała otwierać narodowy front kontrataku właśnie desantem z Bałtyku. Gdy na największe przemysłowe miasta Niemiec leciały bomby atomowe, kilkanaście okrętów desantowych przewozić miało w pobliże duńskiego wybrzeża ponad 130 transporterów TOPAS-2AP.

Komentarze

Gość 11.11.2013 12:24 Zgłoś

Polska...
0

Gość 11.11.2013 12:24 Zgłoś

Tak byli przygotowani - tylko nie z tej strony , jeszcze nie znasz tamtego wywiadu PRL . Trąbicie o ewentualnej napaści na Danię w tym czasie i nikomu włos z głowy nie spadł przez 45 lat a w nowej demokracji już w pierwszych latach zabijaliśmy w Iraku i Afganistanie dlatego trochę ciszej o "agresji" PRL-u.
ddt Rozmawiałem z Duńczykiem który pracował w latach 70 w wywiadzie i oni wszystko to wiedzieli i byli przygotowani. Jak przygotowania już nie chciał powiedzieć.
3+

Gość 11.11.2013 12:35 Zgłoś

Jaki wojak , taka ciężarówka , moja mnie nie zawiodła ani razu - tylko trzeba wiedzieć chociaż , gdzie ma bak.
Soldger Jako wojak służby zasadniczej miałem problem wyjechać ciężarówką za koszary bo się rozkraczyła .Co dopiero wygrywać jakieś wojny ,z takim skansenem Stalina pamiętającym to możemy najwyżej podbić ale skup złomu.
6-

Gość 11.11.2013 12:37 Zgłoś

teraz obroni Nas wielki brat i nie potrzebujemy Armii a ona żadnego sprzętu
24-

Gość 11.11.2013 12:59 Zgłoś

Bo agenci, sędziowie, KBW, milicja i ORMO PRL-u zabijali tu u nas, na miejscu.
Gość Tak byli przygotowani - tylko nie z tej strony , jeszcze nie znasz tamtego wywiadu PRL . Trąbicie o ewentualnej napaści na Danię w tym czasie i nikomu włos z głowy nie spadł przez 45 lat a w nowej demokracji już w pierwszych latach zabijaliśmy w Iraku i Afganistanie dlatego trochę ciszej o "agresji" PRL-u.
25+

Gość 11.11.2013 13:44 Zgłoś

Odpowiedz Zgłoś j***ć ŻYDOKOMUCHÓW DO BULU .....................Żydokatolicka namiastka Żyda wyzywa od Żydokomuchów? hehehhehe a to ci dopiero! takie jajca to tylko w katożydopolsce! Do roboty sie bierz i pamiętaj że w kapitalistycznym raju jakim jest POkatoland masz pracować i zarabiać tyle na ile jesteś wydajny a oczywiście za wszystko płacić bo prywatny nie będzie dokładał do interesu. Precz z komuną! Jament!
19+

Gość 11.11.2013 16:01 Zgłoś

Po co wyciągacie takie bzdury? Może wreszcie będzie ta trzecia?
16-

Gość 11.11.2013 16:17 Zgłoś

E tam , strzaly i luki sa leprze .
19-

Gość 11.11.2013 19:56 Zgłoś

Chwala komunie. jedyny rzad z ktoryms moglismy cos wygrac. A w pilce nawet wygralismy. :)
8-

pyx 12.11.2013 09:14 Zgłoś

ciekawie Pan Juliusz opowiadał
13+

Gość 12.11.2013 12:47 Zgłoś

Tym sprzętem mieliśmy wygrać III Wojnę Światową - napewno i czwartą też wygracie... hi hi hi...
17-

Gość 12.11.2013 19:46 Zgłoś

Co nie zmienia faktu, że to największa wiocha w Polsce...
Gość Rembertów nie jest pod Warszawą tylko w WARSZAWIE. kużwa
6+

Gość 12.11.2013 19:57 Zgłoś

nawet murzyny z włóczniami by przeszli w dwa dni
Gość wtedy taką Danie wzięlibyśmy w dwa dni teraz w dwa dni pokonać nas może np. Białoruś
7-

Gość 12.11.2013 23:59 Zgłoś

młody znalazł puszkę po piwie. <3 gratuluję wojsku czystości i dbałości o porządek :D
8-

Gość 13.11.2013 00:52 Zgłoś

Nie wiem czemu takie głupoty plusujecie. Bialorus jest na 70 któryms tam miejscu na świecie w wydatkach na zbrojenia, Polska na 20 którymś. Sztabu i urzędasów maja jeszcze więcej niż u nas. Ostatnio wycofali ze służby su 27, więc zostało im 38 migów, z czego pewnie połowa wcale juz nie lata. Liczebnie ich armia jest ponad połowę mniejsza od naszej itd itp. Zastanówcie się. Pokonali by nas? Czym?
Gość wtedy taką Danie wzięlibyśmy w dwa dni teraz w dwa dni pokonać nas może np. Białoruś
6+
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane