Galeria: Tym sprzętem mieliśmy wygrać III wojnę światową

22.12.2014 09:54 ARMIA, POLSKA, WOJNA
Powrót do artykułu

Polska miała wygrać III Wojnę Światową z pomocą czechosłowackiego sprzętu, opartego na rosyjskim patencie i rozwiązaniach skradzionych III Rzeszy. Atak na Danię prowadzić miała nasza piechota morska, czyli niebieskie berety 7. Dywizji Desantowej.

Po ataku sił NATO na kraje Układu Warszawskiego (innej wersji nie przewidywano) Polska miała otwierać narodowy front kontrataku właśnie desantem z Bałtyku. Gdy na największe przemysłowe miasta Niemiec leciały bomby atomowe, kilkanaście okrętów desantowych przewozić miało w pobliże duńskiego wybrzeża ponad 130 transporterów TOPAS-2AP.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 11.11.2013 12:24 Odpowiedz Zgłoś

Polska...
0

Gość 11.11.2013 12:24 Odpowiedz Zgłoś

Tak byli przygotowani - tylko nie z tej strony , jeszcze nie znasz tamtego wywiadu PRL . Trąbicie o ewentualnej napaści na Danię w tym czasie i nikomu włos z głowy nie spadł przez 45 lat a w nowej demokracji już w pierwszych latach zabijaliśmy w Iraku i Afganistanie dlatego trochę ciszej o "agresji" PRL-u.
ddt Rozmawiałem z Duńczykiem który pracował w latach 70 w wywiadzie i oni wszystko to wiedzieli i byli przygotowani. Jak przygotowania już nie chciał powiedzieć.
3+

Gość 11.11.2013 12:35 Odpowiedz Zgłoś

Jaki wojak , taka ciężarówka , moja mnie nie zawiodła ani razu - tylko trzeba wiedzieć chociaż , gdzie ma bak.
Soldger Jako wojak służby zasadniczej miałem problem wyjechać ciężarówką za koszary bo się rozkraczyła .Co dopiero wygrywać jakieś wojny ,z takim skansenem Stalina pamiętającym to możemy najwyżej podbić ale skup złomu.
6-

Gość 11.11.2013 12:37 Odpowiedz Zgłoś

teraz obroni Nas wielki brat i nie potrzebujemy Armii a ona żadnego sprzętu
24-

Gość 11.11.2013 12:59 Odpowiedz Zgłoś

Bo agenci, sędziowie, KBW, milicja i ORMO PRL-u zabijali tu u nas, na miejscu.
Gość Tak byli przygotowani - tylko nie z tej strony , jeszcze nie znasz tamtego wywiadu PRL . Trąbicie o ewentualnej napaści na Danię w tym czasie i nikomu włos z głowy nie spadł przez 45 lat a w nowej demokracji już w pierwszych latach zabijaliśmy w Iraku i Afganistanie dlatego trochę ciszej o "agresji" PRL-u.
25+

Gość 11.11.2013 13:44 Odpowiedz Zgłoś

Odpowiedz Zgłoś j***ć ŻYDOKOMUCHÓW DO BULU .....................Żydokatolicka namiastka Żyda wyzywa od Żydokomuchów? hehehhehe a to ci dopiero! takie jajca to tylko w katożydopolsce! Do roboty sie bierz i pamiętaj że w kapitalistycznym raju jakim jest POkatoland masz pracować i zarabiać tyle na ile jesteś wydajny a oczywiście za wszystko płacić bo prywatny nie będzie dokładał do interesu. Precz z komuną! Jament!
19+

Gość 11.11.2013 16:01 Odpowiedz Zgłoś

Po co wyciągacie takie bzdury? Może wreszcie będzie ta trzecia?
16-

Gość 11.11.2013 16:17 Odpowiedz Zgłoś

E tam , strzaly i luki sa leprze .
19-

Gość 11.11.2013 19:56 Odpowiedz Zgłoś

Chwala komunie. jedyny rzad z ktoryms moglismy cos wygrac. A w pilce nawet wygralismy. :)
8-

pyx 12.11.2013 09:14 Odpowiedz Zgłoś

ciekawie Pan Juliusz opowiadał
13+

Gość 12.11.2013 12:47 Odpowiedz Zgłoś

Tym sprzętem mieliśmy wygrać III Wojnę Światową - napewno i czwartą też wygracie... hi hi hi...
17-

Gość 12.11.2013 19:46 Odpowiedz Zgłoś

Co nie zmienia faktu, że to największa wiocha w Polsce...
Gość Rembertów nie jest pod Warszawą tylko w WARSZAWIE. kużwa
6+

Gość 12.11.2013 19:57 Odpowiedz Zgłoś

nawet murzyny z włóczniami by przeszli w dwa dni
Gość wtedy taką Danie wzięlibyśmy w dwa dni teraz w dwa dni pokonać nas może np. Białoruś
7-

Gość 12.11.2013 23:59 Odpowiedz Zgłoś

młody znalazł puszkę po piwie. <3 gratuluję wojsku czystości i dbałości o porządek :D
8-

Gość 13.11.2013 00:52 Odpowiedz Zgłoś

Nie wiem czemu takie głupoty plusujecie. Bialorus jest na 70 któryms tam miejscu na świecie w wydatkach na zbrojenia, Polska na 20 którymś. Sztabu i urzędasów maja jeszcze więcej niż u nas. Ostatnio wycofali ze służby su 27, więc zostało im 38 migów, z czego pewnie połowa wcale juz nie lata. Liczebnie ich armia jest ponad połowę mniejsza od naszej itd itp. Zastanówcie się. Pokonali by nas? Czym?
Gość wtedy taką Danie wzięlibyśmy w dwa dni teraz w dwa dni pokonać nas może np. Białoruś
6+
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5
Seksafera w łódzkim więzieniu. W tle Amber Gold 6 Seksafera w łódzkim więzieniu. W tle Amber Gold wczoraj, o godz: 18:57
Jak mogłeś dotąd żyć bez tych wynalazków?! 6 Jak mogłeś dotąd żyć bez tych wynalazków?! wczoraj, o godz: 11:59
Sponsorowane
Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Podobno o gustach się nie dyskutuje. Każdy jeździ tak ozdobionym samochodem, jak mu się podoba. Jednak trudno nie...
Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Oficjalne komunikaty odliczają kolejne dni rozejmu albo informują o naruszeniu zawieszenia broni. Nierzadko podają też liczbę zabitych i...
Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Mołdawia to najbiedniejsze państwo na Starym Kontynencie. Kraj jest bardzo słabo rozwinięty, stan dróg woła o pomstę do...