Galeria: Tym sprzętem mieliśmy wygrać III wojnę światową

22.12.2014 09:54 ARMIA, POLSKA, WOJNA
Powrót do artykułu

Polska miała wygrać III Wojnę Światową z pomocą czechosłowackiego sprzętu, opartego na rosyjskim patencie i rozwiązaniach skradzionych III Rzeszy. Atak na Danię prowadzić miała nasza piechota morska, czyli niebieskie berety 7. Dywizji Desantowej.

Po ataku sił NATO na kraje Układu Warszawskiego (innej wersji nie przewidywano) Polska miała otwierać narodowy front kontrataku właśnie desantem z Bałtyku. Gdy na największe przemysłowe miasta Niemiec leciały bomby atomowe, kilkanaście okrętów desantowych przewozić miało w pobliże duńskiego wybrzeża ponad 130 transporterów TOPAS-2AP.

Komentarze

marian 13.11.2013 08:27 Zgłoś

Na owe lata, to sprzęt bardzo dobry był. Nie ma smichy hichy, jeszcze dziś może mnóstwo luda zabić....
3+

Gość 13.11.2013 09:57 Zgłoś

A na paradzie komorowskiego dnia 11.11. 2013 widzieliście najnowszy czołg III RP! On był dobry do ataku na teczowych a nie do obrony ziemi Polskiej
11-

Gość 13.11.2013 18:24 Zgłoś

3wś wygramy jestem tego 100% pewny... razem z afganami z jaskin z nowoczesna bronia typu proca-kamien
13-

Gość 13.11.2013 19:45 Zgłoś

Gdy na największe przemysłowe miasta Niemiec leciały bomby atomowe <<<<co to Hiroszima czy tylko mi się coś potyntegoliło ;-)
16-

Gość 13.11.2013 20:25 Zgłoś

w 85 roku nawet połowa pojazdów by za bramy nie wyjechała
4+

Gość 14.11.2013 09:33 Zgłoś

Szybciej bylibyśmy w NATO:) i na dodatek z lepsza pozycja negocjacyjną
10-

Gość 14.11.2013 14:22 Zgłoś

III wojna światowa będzie ATOMOWA. IV wojna światowa będzie na KIJKI !!!
10-

Gość 14.11.2013 17:03 Zgłoś

Jednak Pietrzak miał rację, że nastaną czasy, gdy pijaczki, menele, nieroby i złodziejaszki będą się piłowali - Komuno wróć......
Gość Chwala komunie. jedyny rzad z ktoryms moglismy cos wygrac. A w pilce nawet wygralismy. :)
97+

Gość 14.11.2013 18:59 Zgłoś

Coś mnie ominęło? 3 wojna światowa?
69-

Gość 14.11.2013 19:39 Zgłoś

To jest teren Akademii Obrony Narodowej a Rembertów jest dzielnicą Warszawy pismaku... pzdr. z rembertowa
20+

Gość 14.11.2013 20:33 Zgłoś

i teraz by się Duńczycy zastanawiali kiedy ichniejszy ZUS przestanie wypłacać emerytury :D
Gość wtedy taką Danie wzięlibyśmy w dwa dni teraz w dwa dni pokonać nas może np. Białoruś
32-

Minoduesp 15.11.2013 09:07 Zgłoś

Wschód- czyli my. Linie wielkich rzek: Odry, Wisły i Bugu miały być zaatakowane setkami ładunków termojądrowych , tak, żeby sowiecki drugi rzut strategiczny ( nie uzupełnienie armii walczącej nad Renem, ale kolejna taka sama) został zatrzymany najdalej na atomowej patelni zwanej Polską. Rosja miała pozostać względnie cała, byle dalej nie prowadziła wojny. Mieliśmy odparować w imię interesów ameryki. Co, znając naszych sojuszników obecnych, jest aktualne.
Gość tylko że w czasie gdy nad niemcy zachdnie leciały bomby wodorowe wschód by chwile potem wyparował
23-

Gość 15.11.2013 14:15 Zgłoś

nie wierze zeby polska wygrala 3 wojne czyms takim...
4+