Uciekał BMW przez miasto. Tragiczny pościg w Łodzi

15.02.2014 06:23 BMW, ŁÓDŹ, POLICJA, POŚCIG
Uciekał BMW przez miasto. Tragiczny pościg w Łodzi

PAP/Grzegorz Michałowski

Tragicznie zakończył się pościg za kierowcą BMW. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli na ulicy Piotrkowskiej w centrum Łodzi - podaje TVP Info.

SZALONY POŚCIG ZA PIRATEM>>

Zastopować próbowali go funkcjonariusze ubrani po cywilnemu. Gdy tylko docisnął pedał gazu zamiast się zatrzymać, policjanci ruszyli za nim. Wszystko działo się w nocy.

Włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe i rozpoczęli pościg, jednocześnie informując o zdarzeniu oficera dyżurnego - relacjonuje rzeczniczka łódzkiej policji podinspektor Joanna Kącka.

BMW umykało, a policjanci robili, co mogli, by je dogonić swoim radiowozem. Na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Tymienieckiego policyjny samochód uderzył z impetem w mazdę, która tamtędy  przejeżdżała.

PIJANA MATKA Z DZIEĆMI UCIEKAŁA PRZED POLICJĄ>>

Zderzenie było tak silne, że zmarł kierowca mazdy, któego przewieziono do szpitala, a dwaj policjanci w wieku 29 i 32 lat są w ciężkim stanie.

Ścigany kierowca BMW ulotnił się swoim autem. Do tej pory jest poszukiwany.

Następny tekst:

Gowin: Zlikwidujmy ZUS. "Będzie mniej układów" Gowin: Zlikwidujmy ZUS. "Będzie mniej układów"

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 15.02.2014 07:17 Odpowiedz Zgłoś

winna śmierci jest policja na takich pościgach buraki sie wyzywają mozna inaczej blokady
16+

policjant RD 15.02.2014 07:21 Odpowiedz Zgłoś

Tak to właśnie jest z młodymi napalonymi f-szami którzy naoglądali się W11 i innych seriali. Prosta zasada podczas jazdy na sygnałach. Pozwalają ci na niestosowanie się do przepisów ale jesteś milion razy bardziej odpowiedzialny za sytuację na drodze. Nie każdy cię widzi i słyszy! Skąd to wiem? Z doświadczenia.. Wyrazy współczucia dla rodziny ofiary wypadku oraz szybkiego powrotu do zdrowia dla policjantów.
6+

Gość 15.02.2014 07:21 Odpowiedz Zgłoś

Wina jest po stronie policjantów. Bo niewolno im w nocy po cywilnemu zatrzymywać samochodu.Sami nie byli oznakowani ani ich samochód.Każdy by przed takimi uciekał. Tym bardziej że od pierwszej chwili próbowali agresywnie zatrzymać samochód. Biedak się wystraszył , uciekł i dokładnie schował. Bo czeka go taka sama kara jak by go dorwali zwykli zbiry.
25+

Gość 15.02.2014 07:22 Odpowiedz Zgłoś

brawo dla naszej kochanej policji!!! Już zaczynają mordować na ulicach ,bo gonili samochód ,a pan z mazdy po prostu im przeszkadzał!!!
11+

wqurw 15.02.2014 07:22 Odpowiedz Zgłoś

i na uj go gonili...?to nie Cobra 11 żeby sobie pościgi urzadzać, a u nas tak lubią, gonić kogoś autostrada bo przekroczył prędkość o 20km/h a to że sami policjanci przy takim pościgu łamią prawo i stwarzają realne niebezpieczeństwo to nie ważne...a wystarczyło postawić inny radiowóz w poprzek drogi 300m dalej, mamy monitoring itd, pościgi i udawanie Vina Diesla w Kia ceed to średni pomysł...
18+

Barnaba 15.02.2014 07:22 Odpowiedz Zgłoś

Jak na filmie "Killler" " I proszę mi nie wchodzić na linię strzału" :)
7+

Gość 15.02.2014 07:23 Odpowiedz Zgłoś

i znow burak z Bmw
7-

Gość 15.02.2014 07:25 Odpowiedz Zgłoś

A co mieli zrobić? Może w tym BMW był seryjny morderca, który właśnie jechał zrobić masakrę. Jechali na sygnale. A kierowca Mazdy pewnie tego nie widział. Nie słyszał. Radio głośno itp.
Kierowca BMW Cały czas czytam o kierowcach BMW itd,jest mi za nich wstyd.Ale nie każdy taki jest jak to opisują media. Dla rodziny szczere wyrazy współczucia. A dla Policji brawo za to,że wybrali pościg ponad bezpieczeństwo innych.
19-

Gość 15.02.2014 07:25 Odpowiedz Zgłoś

Za spowodowanie wypadku śmiertelnego powinni policjanci otrzymać po osiem lat więzienia plus 500 zł mandatowej kary i 15 punktów karnych. A ich kolegów ukarać za to że nie sprawdzili czy byli trzeźwi.
25+

Gość 15.02.2014 07:26 Odpowiedz Zgłoś

Z kąt wy się urwaliście?? Taka ich praca, jak to BMW się wbiło w mazdę to linczowalibyście kierowcę BMW. Ciemnogród a nie cywilizowany kraj.
21-

Gość 15.02.2014 07:32 Odpowiedz Zgłoś

Zachciało im się zabaw w pościgi
11+

Gość 15.02.2014 07:35 Odpowiedz Zgłoś

Mój komentarz: brak komentarza.
Gość "funkcjonariu­sze ubrani po cywilnemu" "Wszystko działo się w nocy"
13+

Gość 15.02.2014 07:35 Odpowiedz Zgłoś

jakie k***a nieoznakowane radiowozy w nocy........co to k***a jest? sygnał i swiatła niebiesko czerwone może każdy kupić na allegro...... sam bym się nie zatrzymał rzekomo nieoznakowanemu radiowozowi......
17+

nemi56 15.02.2014 07:36 Odpowiedz Zgłoś

Ortografia!!!
Gość Zlapac za wszelka cene!!!nieudacznicy ,zamiast zreezygnowac mysla ze jak maja swiatla i sygnaly to zachowanie ostroznosci ich nie obowjazuje to sa nasi struze prawa wszyscy razem wzieci !!!
4+

Gość 15.02.2014 07:38 Odpowiedz Zgłoś

Czytając komentarze to się zastanawiam - a co mieli niby zrobić? Zapisać numery a później ścigać kierowcę - jak wytrzeźwieje, wyrzuci narkotyki czy pozbędzie się zwłok z bagażnika? Ewentualnie jak będzie mógł kierowca powiedzieć - panie, ktoś mi ukradł samochód w nocy... Dobrze zrobili, że ścigali. Jednak powinni zachować ostrożoność, nie za wszelką cenę. To nie pierwsza taka akcja - może policjanci powinni być szkoleni ze szybkiej jazdy na torze Poznań? Tak żeby przyzwyczaić się do prędkości i podczas szybkiej jazdy ogarniać co się dookoła dzieje.
2-
Strona 2 z 25 1 2 3 4
Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 3 Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 21 godzin temu
Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 4 Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 30.10.2014 21:35
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...