Uciekał BMW przez miasto. Tragiczny pościg w Łodzi

15.02.2014 06:23 BMW, ŁÓDŹ, POLICJA, POŚCIG
Uciekał BMW przez miasto. Tragiczny pościg w Łodzi

PAP/Grzegorz Michałowski

Tragicznie zakończył się pościg za kierowcą BMW. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli na ulicy Piotrkowskiej w centrum Łodzi - podaje TVP Info.

SZALONY POŚCIG ZA PIRATEM>>

Zastopować próbowali go funkcjonariusze ubrani po cywilnemu. Gdy tylko docisnął pedał gazu zamiast się zatrzymać, policjanci ruszyli za nim. Wszystko działo się w nocy.

Włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe i rozpoczęli pościg, jednocześnie informując o zdarzeniu oficera dyżurnego - relacjonuje rzeczniczka łódzkiej policji podinspektor Joanna Kącka.

BMW umykało, a policjanci robili, co mogli, by je dogonić swoim radiowozem. Na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Tymienieckiego policyjny samochód uderzył z impetem w mazdę, która tamtędy  przejeżdżała.

PIJANA MATKA Z DZIEĆMI UCIEKAŁA PRZED POLICJĄ>>

Zderzenie było tak silne, że zmarł kierowca mazdy, któego przewieziono do szpitala, a dwaj policjanci w wieku 29 i 32 lat są w ciężkim stanie.

Ścigany kierowca BMW ulotnił się swoim autem. Do tej pory jest poszukiwany.

Następny tekst:

Gowin: Zlikwidujmy ZUS. "Będzie mniej układów" Gowin: Zlikwidujmy ZUS. "Będzie mniej układów"

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 15.02.2014 07:17 Odpowiedz Zgłoś

winna śmierci jest policja na takich pościgach buraki sie wyzywają mozna inaczej blokady
16+

policjant RD 15.02.2014 07:21 Odpowiedz Zgłoś

Tak to właśnie jest z młodymi napalonymi f-szami którzy naoglądali się W11 i innych seriali. Prosta zasada podczas jazdy na sygnałach. Pozwalają ci na niestosowanie się do przepisów ale jesteś milion razy bardziej odpowiedzialny za sytuację na drodze. Nie każdy cię widzi i słyszy! Skąd to wiem? Z doświadczenia.. Wyrazy współczucia dla rodziny ofiary wypadku oraz szybkiego powrotu do zdrowia dla policjantów.
6+

Gość 15.02.2014 07:21 Odpowiedz Zgłoś

Wina jest po stronie policjantów. Bo niewolno im w nocy po cywilnemu zatrzymywać samochodu.Sami nie byli oznakowani ani ich samochód.Każdy by przed takimi uciekał. Tym bardziej że od pierwszej chwili próbowali agresywnie zatrzymać samochód. Biedak się wystraszył , uciekł i dokładnie schował. Bo czeka go taka sama kara jak by go dorwali zwykli zbiry.
25+

Gość 15.02.2014 07:22 Odpowiedz Zgłoś

brawo dla naszej kochanej policji!!! Już zaczynają mordować na ulicach ,bo gonili samochód ,a pan z mazdy po prostu im przeszkadzał!!!
11+

wqurw 15.02.2014 07:22 Odpowiedz Zgłoś

i na uj go gonili...?to nie Cobra 11 żeby sobie pościgi urzadzać, a u nas tak lubią, gonić kogoś autostrada bo przekroczył prędkość o 20km/h a to że sami policjanci przy takim pościgu łamią prawo i stwarzają realne niebezpieczeństwo to nie ważne...a wystarczyło postawić inny radiowóz w poprzek drogi 300m dalej, mamy monitoring itd, pościgi i udawanie Vina Diesla w Kia ceed to średni pomysł...
18+

Barnaba 15.02.2014 07:22 Odpowiedz Zgłoś

Jak na filmie "Killler" " I proszę mi nie wchodzić na linię strzału" :)
7+

Gość 15.02.2014 07:23 Odpowiedz Zgłoś

i znow burak z Bmw
7-

Gość 15.02.2014 07:25 Odpowiedz Zgłoś

A co mieli zrobić? Może w tym BMW był seryjny morderca, który właśnie jechał zrobić masakrę. Jechali na sygnale. A kierowca Mazdy pewnie tego nie widział. Nie słyszał. Radio głośno itp.
Kierowca BMW Cały czas czytam o kierowcach BMW itd,jest mi za nich wstyd.Ale nie każdy taki jest jak to opisują media. Dla rodziny szczere wyrazy współczucia. A dla Policji brawo za to,że wybrali pościg ponad bezpieczeństwo innych.
19-

Gość 15.02.2014 07:25 Odpowiedz Zgłoś

Za spowodowanie wypadku śmiertelnego powinni policjanci otrzymać po osiem lat więzienia plus 500 zł mandatowej kary i 15 punktów karnych. A ich kolegów ukarać za to że nie sprawdzili czy byli trzeźwi.
25+

Gość 15.02.2014 07:26 Odpowiedz Zgłoś

Z kąt wy się urwaliście?? Taka ich praca, jak to BMW się wbiło w mazdę to linczowalibyście kierowcę BMW. Ciemnogród a nie cywilizowany kraj.
21-

Gość 15.02.2014 07:32 Odpowiedz Zgłoś

Zachciało im się zabaw w pościgi
11+

Gość 15.02.2014 07:35 Odpowiedz Zgłoś

Mój komentarz: brak komentarza.
Gość "funkcjonariu­sze ubrani po cywilnemu" "Wszystko działo się w nocy"
13+

Gość 15.02.2014 07:35 Odpowiedz Zgłoś

jakie k***a nieoznakowane radiowozy w nocy........co to k***a jest? sygnał i swiatła niebiesko czerwone może każdy kupić na allegro...... sam bym się nie zatrzymał rzekomo nieoznakowanemu radiowozowi......
17+

nemi56 15.02.2014 07:36 Odpowiedz Zgłoś

Ortografia!!!
Gość Zlapac za wszelka cene!!!nieudacznicy ,zamiast zreezygnowac mysla ze jak maja swiatla i sygnaly to zachowanie ostroznosci ich nie obowjazuje to sa nasi struze prawa wszyscy razem wzieci !!!
4+

Gość 15.02.2014 07:38 Odpowiedz Zgłoś

Czytając komentarze to się zastanawiam - a co mieli niby zrobić? Zapisać numery a później ścigać kierowcę - jak wytrzeźwieje, wyrzuci narkotyki czy pozbędzie się zwłok z bagażnika? Ewentualnie jak będzie mógł kierowca powiedzieć - panie, ktoś mi ukradł samochód w nocy... Dobrze zrobili, że ścigali. Jednak powinni zachować ostrożoność, nie za wszelką cenę. To nie pierwsza taka akcja - może policjanci powinni być szkoleni ze szybkiej jazdy na torze Poznań? Tak żeby przyzwyczaić się do prędkości i podczas szybkiej jazdy ogarniać co się dookoła dzieje.
2-
Strona 2 z 25 1 2 3 4
Fitness dla uległych bije rekordy popularności 4 Fitness dla uległych bije rekordy popularności 12 godzin temu
Oto prawdziwa Śpiąca Królewna. Jej życie to koszmar! 4 Oto prawdziwa Śpiąca Królewna. Jej życie to koszmar! 13 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...