Uwaga na burze i ulewy! Tu uderzą pioruny

18.04.2013 21:53 BURZA, DESZCZ, PIORUN, POGODA
Uwaga na burze i ulewy! Tu uderzą pioruny

stock.xchng

Znad Czech i Niemiec nadciąga front burzowy.

Pioruny uderzą w Ziemię Lubuską, Dolny Śląsk i Opolszczyznę - ostrzega Arleta Unton-Pyziołek, synoptyk z TVN Meteo.

Czekają nas także ulewy, spadnie do 20 litrów deszczu na mkw.

TAKI CZEKA NAS KWIECIEŃ>>

Będzie także mocno wiało (wiatr osiągnie w w porywach prędkość do 70 km/h).

Grzmi już w Polsce zachodniej. Najsilniejsze wyładowania odnotowano w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego i Poznania.

Następny tekst:

Sensacyjne odkrycie! W kosmosie jest druga Ziemia Sensacyjne odkrycie! W kosmosie jest druga Ziemia

Dodaj komentarz

Komentarze

uf 18.04.2013 22:07 Odpowiedz Zgłoś

jest cisza
25+

popmatuidzie 18.04.2013 22:10 Odpowiedz Zgłoś

w gda lekko kropi
2+

Gość 18.04.2013 22:11 Odpowiedz Zgłoś

na mazowszu spoko no i gitara :D
9+

Gość 18.04.2013 22:12 Odpowiedz Zgłoś

Spokój w centrum
5+

Gość 18.04.2013 22:14 Odpowiedz Zgłoś

eee tam... na Dolnym Śląsku jest póki co piękny, wiosenny wieczór :) Nareszcie! :)
36+

ęó 18.04.2013 22:14 Odpowiedz Zgłoś

Okolice Gorzowa spokój... a reklamy dalej szukają głupich.
39+

m@p 18.04.2013 22:17 Odpowiedz Zgłoś

Oleśnica cisza... przed burzą?
2+

Iceman 18.04.2013 22:22 Odpowiedz Zgłoś

W kuj- pom niebo zachmurzone i lekkie opady...
1+

Gość 18.04.2013 22:22 Odpowiedz Zgłoś

Gdzie? Poznania? Chyba nie tego, cisza i spokój. Jest cieplutko, pijemy piwko, jest grillek, i czytamy głupie teksty w neciu. Ubaw po pachy. Po 23 załączymy muzyczke to sąsiedzi sie nieźle wkurzą albo przyniosą więcej piwka ;) Zdrówko!
4+

Gość 18.04.2013 22:24 Odpowiedz Zgłoś

mkw? jak już to m^2 albo edytować tekst ale redaktor sfory to idiota po podstawówce albo to żule redagujący w kafejkach intranetowych.
1-
Strona 1 z 4 1 2 3
Oto cała prawda o wakacyjnym seksie. Polki na celowniku 5 Oto cała prawda o wakacyjnym seksie. Polki na celowniku 5 godzin temu
Oto polski odwet na Putinie. Za blokowanie jabłek 11 Oto polski odwet na Putinie. Za blokowanie jabłek wczoraj, o godz: 21:22
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...