Uwaga na burze i ulewy! Tu uderzą pioruny

18.04.2013 21:53 BURZA, DESZCZ, PIORUN, POGODA
Uwaga na burze i ulewy! Tu uderzą pioruny

stock.xchng

Znad Czech i Niemiec nadciąga front burzowy.

Pioruny uderzą w Ziemię Lubuską, Dolny Śląsk i Opolszczyznę - ostrzega Arleta Unton-Pyziołek, synoptyk z TVN Meteo.

Czekają nas także ulewy, spadnie do 20 litrów deszczu na mkw.

TAKI CZEKA NAS KWIECIEŃ>>

Będzie także mocno wiało (wiatr osiągnie w w porywach prędkość do 70 km/h).

Grzmi już w Polsce zachodniej. Najsilniejsze wyładowania odnotowano w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego i Poznania.

Następny tekst:

Sensacyjne odkrycie! W kosmosie jest druga Ziemia Sensacyjne odkrycie! W kosmosie jest druga Ziemia

Dodaj komentarz

Komentarze

uf 18.04.2013 22:07 Odpowiedz Zgłoś

jest cisza
25+

popmatuidzie 18.04.2013 22:10 Odpowiedz Zgłoś

w gda lekko kropi
2+

Gość 18.04.2013 22:11 Odpowiedz Zgłoś

na mazowszu spoko no i gitara :D
9+

Gość 18.04.2013 22:12 Odpowiedz Zgłoś

Spokój w centrum
5+

Gość 18.04.2013 22:14 Odpowiedz Zgłoś

eee tam... na Dolnym Śląsku jest póki co piękny, wiosenny wieczór :) Nareszcie! :)
36+

ęó 18.04.2013 22:14 Odpowiedz Zgłoś

Okolice Gorzowa spokój... a reklamy dalej szukają głupich.
39+

m@p 18.04.2013 22:17 Odpowiedz Zgłoś

Oleśnica cisza... przed burzą?
2+

Iceman 18.04.2013 22:22 Odpowiedz Zgłoś

W kuj- pom niebo zachmurzone i lekkie opady...
1+

Gość 18.04.2013 22:22 Odpowiedz Zgłoś

Gdzie? Poznania? Chyba nie tego, cisza i spokój. Jest cieplutko, pijemy piwko, jest grillek, i czytamy głupie teksty w neciu. Ubaw po pachy. Po 23 załączymy muzyczke to sąsiedzi sie nieźle wkurzą albo przyniosą więcej piwka ;) Zdrówko!
4+

Gość 18.04.2013 22:24 Odpowiedz Zgłoś

mkw? jak już to m^2 albo edytować tekst ale redaktor sfory to idiota po podstawówce albo to żule redagujący w kafejkach intranetowych.
1-
Strona 1 z 4 1 2 3
Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim 7 Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim godzinę temu
Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 7 Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 3 godziny temu
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...