Uważaj! Oszuści matrymonialni polują na Polki

14.07.2009 09:46 IMIGRANCI, KOBIETA, MAŁŻEŃSTWO, NIGERIA
Uważaj! Oszuści matrymonialni polują na Polki

Fot. sxc.hu/alfredo-9

Stosują podstępną metodę „na serducho”.

Nielegalni emigranci z Nigerii masowo żenią się z Polkami, wykorzystując ślub do zalegalizowania swojego pobytu w Europie. Karta pobytu zapewnia im swobodę podróżowania bez wiz i kontroli. 

Profesjonalnie rozkochują w sobie dziewczyny. Wszystko jest znakomicie zorganizowane: w grupie są specjaliści od pisania ckliwych e-maili i sms-ów, inni zajmują się przeglądaniem forów internetowych i wyławianiem przyszłych ofiar - pisze „Newsweek". 

ZOBACZ, DLACZEGO POLACY NIE CHCĄ BRAĆ ŚLUBÓW >>

Często przyszłych żon szukają także w popularnych klubach. Scenariusz zawsze wygląda podobnie: romans, ślub, czasami dziecko, a potem... pan młody znika. 

Liczba ślubów polsko-nigeryjskich wzrosła gwałtownie w ciągu ostatnich trzech lat. Rocznie odbywa się ich kilkaset.

Następny tekst:

Al-Kaida chce wojny z Chinami Al-Kaida chce wojny z Chinami

Dodaj komentarz

Komentarze

Polka 22.10.2012 09:55 Odpowiedz Zgłoś

do SOKAR! a może po prostu czegoś tym Polkom brakuje, np. mądrych Polaków? zastanówcie się, gdyby każda Polka miała szanse wyjsć za fajnego Polaka by móc z nim spędzić życie w spokoju, bez awantur, bez wódy, bez policji w domu po każdej imprezce ... nie twierdzę, że każdy facet Polak to zbir, ale niestety większośc oddaje się słodkiemu imprezowaniu, co nie kończy sie dobrze.
Gość a ja jestem kochankiem szatanaaa
0

Gość 22.10.2012 09:55 Odpowiedz Zgłoś

hahaha dobre XD
Gość a ja jestem kochankiem szatanaaa
1-

Gość 22.10.2012 09:55 Odpowiedz Zgłoś

hahahah jaka nawiedzona baba
Gość a ja jestem kochankiem szatanaaa
1-

Gość 22.10.2012 09:55 Odpowiedz Zgłoś

no dokładnie, poza tym ostatnimi czasy chłopaki nam niewieścieją, wolą nakładać maseczki i polerować paznokietki niz myśleć o założeniu a broń boże utrzymaniu rodziny! przecież łatwiej mieć zawód-syn, w wiku 40 lat świrować na 20latka i spędzać życie w nocnych klubach udając że tak jest fajnie
Gość a ja jestem kochankiem szatanaaa
1+

Gość 22.10.2012 09:55 Odpowiedz Zgłoś

Mi nie zależy na stałym związku ale lubię sex. Polki są naiwne, ale trzeba mieć pewność siebie i umieć bajerować. Mi np. pewność siebie daje moje przyrodzenie 18 cm (średnia w Polsce to 14 cm a przeglądając sexfotke można stwierdzić, że jeszcze mniej).
Gość ja rozumiem dawac nowa tozsamosc= nowa szanse na zycie ludziom po drobnych nieszkodliwych specjalnie wyrokach jak np. drobne kradzieze itp, czy np kobietom, ktore zabily meza w obronie wlasnej, bo ten je maltretowal itp czy jak sie np pozniej czasem okazuje, ze ktos zostal nieslusznie skazany, ale dawac taki przywilej- bo nie udawajmy, ze to nie jest przywilej- pedofilom, g****icielom itp no to normalnie brak mi slow na to...
2+

Gość 22.10.2012 09:55 Odpowiedz Zgłoś

zreszta powiem napisze tak mieszkam za granica i pewnie wielu sie ze mna zgodzi ze polki strasznie sie puszczaja ida do wyra z kazdym obcokrajowcem wstyd a gadaja na nas ze jestesmy latwi oczywiscie kozystamy z okazji ale nie tak sie puszczamy jak te nasze polki najwiecej to te mezatki szczeze znam takie przypadki nie jeden nie dwa doslownie tragedia kurwi szony straszne oszukuja swoich mezow strasznie niech kazdy polak naprawde sprawdzi co tak naprawde robi jego zona ale nie w ten sposob ze uwiezy ze jest zmeczona i to jak bardzo ze zona mu powie siedze w domku i jestem bardzo go kocha i niech mu wiezy bo to poctawa a poznej sie smieje jaki on latwowierny
Gość yhm tylko czekac jak to opodatkuja
0

Gość 22.10.2012 09:55 Odpowiedz Zgłoś

zreszta powiem napisze tak mieszkam za granica i pewnie wielu sie ze mna zgodzi ze polki strasznie sie puszczaja ida do wyra z kazdym obcokrajowcem wstyd a gadaja na nas ze jestesmy latwi oczywiscie kozystamy z okazji ale nie tak sie puszczamy jak te nasze polki najwiecej to te mezatki szczeze znam takie przypadki nie jeden nie dwa doslownie tragedia kurwi szony straszne oszukuja swoich mezow strasznie niech kazdy polak naprawde sprawdzi co tak naprawde robi jego zona ale nie w ten sposob ze uwiezy ze jest zmeczona i to jak bardzo ze zona mu powie siedze w domku i jestem bardzo go kocha i niech mu wiezy bo to poctawa a poznej sie smieje jaki on latwowierny
Gość Pokoj Jego Duszy...Spoczywaj w Pokoju..Panie Marku
0

Gość 22.10.2012 09:55 Odpowiedz Zgłoś

"poctawa" co to takiego?
Gość yhm tylko czekac jak to opodatkuja
0

Gość 22.10.2012 09:55 Odpowiedz Zgłoś

Niestety ale to prawda... Może właśnie u obcokrajowców szuka się tego, czego nie ma tu, w Polakach...
Gość wspołczuje ci,mam podobna sytuacje,nie dosc,ze szafuje dzieckiem,odsyłała paczki to pobiera zaliczke alim ,zamiast podac nr konta i td.nawet nie wiem ,ile mam teraz zasadzonych alimentów,gdyz ex albo rzuca słuchawka albo nie odpowiada na listy.a wszystko to z zawisci . jak mozna tak zyc?znam inne pary ,ktore sie rozstały ,maja wspolne dziecko,nowe rodziny a potrafia sie ze soba komunikowac w sposob kulturalny wrecz rodzinny.i to dla dobra dziecka...
0