Uważaj na zepsute jedzenie w sklepach! Są w nim larwy i odchody!

19.03.2012 10:33 GRZYBY, JAJO, JAKOŚĆ, JEDZENIE, KONSERWANT, KONTROLA, LARWA, MÓL, OWOCE, SUSZONE, ZEPSUTE
Uważaj na zepsute jedzenie w sklepach! Są w nim larwy i odchody!

sxc.hu

Szokujące wyniki kontroli.

Jakość aż 40 proc. zbadanych partii orzechów, suszonych owoców i grzybów zakwestionowali kontrolerzy małopolskiej Inspekcji Pracy.

RAKOTWÓRCZE JEDZENIE W POLSKICH SKLEPACH>>

We wszystkich 10 zbadanych opakowaniach daktyli były mole spożywcze, ich jaja, fragmenty kokonów, a nawet żywe larwy - informuje dziennikpolski24.pl

Sprawdzone orzechy włoskie miały natomiast gorzki smak i były zepsute. Z kolei w śliwkach kalifornijskich wykryto o 20 proc. więcej konserwantu - kwasu sorbowego niż dopuszczają normy.

AFERA SOLNA: TREFNY PRODUKT WCIĄŻ TRAFIA NA RYNEK>>

W opakowaniach suszonych borowików kontrolerzy znaleźli aż 7 proc. grzybów robaczywych - dodaje portal.

Na sprzedawców nałożono kary, a jedzenie wycofano ze sklepowych półek.

Następny tekst:

To najlepszy dzwonek telefonu dla nastolatków To najlepszy dzwonek telefonu dla nastolatków

Dodaj komentarz

Komentarze

pchełka 05.11.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

larwy to nic. w mielonym pieprzu - odchody myszy, w pięknych kiełbaskach, parówkach czy pasztetach - zmielone odbyty wieprzowe, szczury, które wpadły do rozdrabniarki, jakieś ludzkie części ciała typu włosy, opuszki, ślina, skóra wieprzowa czy drobiowa, sierść ze szczurów czy myszy, robactwo typu muchy, karaluchy, a wy się przejmujecie tłuściutkimi larwami - przecież to samo białko. kiedyś dostałam czekoladę od cioci, bo ciocia zawsze coś przynosiła. otwieram ją i już chcę poczęstować a ona jakaś z białym nalotem i wszędzie białe larwy - więcej było robali niż tej nieszczęsnej czekolady. smacznego moi drodzy!
0

Gość 05.11.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

Teraz już wiem,dlaczego po zjedzeniu kilku suszonych fig zatrułam się pałeczkami okrężnicy /Escherichia coli/ i doszło do ostrego i przewlekłego zakażenia dolnych dróg moczowych,bardzo bolesnych.Już nigdy nie kupię tego suszonego świństwa,sprowadzanego z Tunezji i innych krajów arabskich.
0

Gość 05.11.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

jak sa robale ale zywe to znaczy ze ta zywnosc jest dobra do jedzenia jest malo chemikali chce nadmienic smacznego
0

Gość 05.11.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

Toco ? Pozostają korzonki do jedzenia ?
0

Gość 05.11.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

W Chinach dodawali coś do mleka. Producentów rozstrzelano. I trzeba taką karę rozpowszechnić, rowniez w Polsce. Jestem za.
0

Gość 05.11.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

od kiedy inspekcja pracy kontroluje żywność?????????? Nie pisać bzdur
0

Gość 05.11.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

he, ale świnia to nie człowiek i wszystkiego nie zeżre, dla świnek aby jadły to jeszcze mleczka trzeba dodać. Tylko człowiek żre to co ma pod ręką, nawet koza tak nie potrafi
Gość Dla kapitalisty polski konsument jest jak świnia wszystko zje ! To co u nich nie idzie albo jest kiepskiej jakości idzie na półki do nas !
0

Gość 05.11.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

Przepakują i dalej będą ludzie wcinać świństwo, albo upieką ciasteczka ekologiczne z ziarnem, które trafią do przedszkoli, szkolnych sklepików, na imprezy okolicznościowe i wesela :-D Polak Potrafi!
0

Gość 05.11.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

Od kiedy to Inspekcja Pracy bada orzeszki?
0

Gość 05.11.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

Ha ha, nałożono kary - pewnie w szokującej wysokości 500 zł w dół.
0

Gość 05.11.2012 11:38 Odpowiedz Zgłoś

Wszędzie się to może zdarzyć, ba nawet w grzybkach marynowanych od moich dziadków znajdują się grzyby z wkładką, choć przy obieraniu wydawały się czyste.
0

Gość 04.12.2012 20:27 Odpowiedz Zgłoś

A ja trafiłam na mysie (albo szczurze bo solidne) kupy w kaszy z Tesco. Mole spożywcze w ryżu z Biedronki zainfekowały mi kuchnię. Walczyłam z dziadostwem kilka miesięcy.
0
Strona 8 z 8 6 7 8
Znaleźli obiecane złoto na plaży. Sztabek jest więcej! 4 Znaleźli obiecane złoto na plaży. Sztabek jest więcej! wczoraj, o godz: 18:43
Dom Hitlera stanie się muzeum. Decyzja po wielu latach 4 Dom Hitlera stanie się muzeum. Decyzja po wielu latach wczoraj, o godz: 15:29
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Nie mogło być festiwalu muzycznego bez błotnego bajorka. Kąpiele pod tzw. grzybkiem są obok koncertów jedną z największych...