Galeria: Zobacz domy z IKEI. Kupisz je z meblami w komplecie

03.03.2012 14:07 AKTIV, DOM, IDEABOX, IKEA, PREFABRYKAT, UMEBLOWANIE, USA
Powrót do artykułu

Kompaktowe domy IKEI na razie będą dostępne na amerykańskich rynku. Koszt takiego budynku to ok. 80 tys. dolarów.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

kontener dla powodzian ?
18+

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

Jak Dolar zrówna się ze Złotówką to wnikliwie przeanalizuję ich ofertę i być może kupię a na razie mogą u nas odpuścić sobie z reklamą tego tematu.
3+

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

super, umeblowany dom za 250 tys zlotych, a u nas w bogatej pl ludzie kupuja za 350 tys zl klitki 40 metrowe w ktorych zeby zamieszkac trzeba wydac jeszcze 50 tys zl, paranoja
49+

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

Mały samochodzik "tata" też miał kosztować niecałe 3 tys. Okazało się że w naszym kraju kosztował 22 tys. Więc prosta sprawa że taki domek, jak już będzie oferowany na rynku to 500tys będzie mało :)
6+

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

fajna budka dla gojów :))
3+

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

Pogięło was , trochę stelażu ,płyty OSB , wełny , dach pewnie z płytki asfaltowej , jeden pokój salon i łazienka, powodzianom lepsze pod Wrocławiem stawiali.
7+

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

W syryjskim mieście Homs w ostatnich dniach 600 miejscowych bojowników i 118 najemników, głównie z krajów arabskich, poddało się władzom. Sytuacja w mieście Homs, które przez wiele miesięcy było bastionem uzbrojonych antyrządowych sił i które w ostatnich dniach przeszło pod kontrolę wojsk rządowych, stopniowo normalizuje się.
1-

X 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

A co to. Baraki czy umeblowane wagony na podmurówce?
13+

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

Boże, to szopy dla owiec a nie domy. Komu te łachmyty z ikei chca to wciskac. Szwedom i amerykanom je sprzedajcie. To sie nadaje na kurniki zgodnie z przepisami unijnymi. Te obrzydliwe szwedy nie szanuja Polaka i jego tradycji i chca nam szmelc sprzedac. Niech prezes ikei w tej szopie zamieszka,. Niech da przyklad. To jest tak brzydkie jak ich meble i inne śmieci zalegajace sklepy ikei. Pozdrawiam.
4-

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

A co to q....wa jest, wieża kontrolna ze Smoleńska?
7+
Strona 1 z 6 1 2 3
Nie możesz wytrzymać w upał? Zobacz, jak sobie ulżyć! 14 Nie możesz wytrzymać w upał? Zobacz, jak sobie ulżyć! 8 godzin temu
Te dziewczyny wiedzą, jak świętować Dzień Niepodległości 13 Te dziewczyny wiedzą, jak świętować Dzień Niepodległości 7 godzin temu
Sponsorowane
Bikini bywa niesforne... Zobaczcie, co działo się na plaży Bikini bywa niesforne... Zobaczcie, co działo się na plaży Słońce, woda i plaża. Do kompletu dziewczyny w bikini. Taki strój wyjątkowo przyciąga uwagę męskiej części plażowej społeczności...Serwis...
Te matki chciały być seksowne. A wyszła wielka żenada Te matki chciały być seksowne. A wyszła wielka żenada Nie każde zdjęcie powinno znaleźć się w mediach społecznościowych. Internauci są bezlitośni i nie przepuszczą żadnej okazji do...
Wakacje nad morzem. Tego na plaży nie chcecie zobaczyć Wakacje nad morzem. Tego na plaży nie chcecie zobaczyć Jak wakacje - to plaża. Tak myśli zdecydowana większość ludzi, którzy planują urlop. A jak plaża, to zdjęcia,...