Galeria: Zobacz domy z IKEI. Kupisz je z meblami w komplecie

03.03.2012 14:07 AKTIV, DOM, IDEABOX, IKEA, PREFABRYKAT, UMEBLOWANIE, USA
Powrót do artykułu

Kompaktowe domy IKEI na razie będą dostępne na amerykańskich rynku. Koszt takiego budynku to ok. 80 tys. dolarów.

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:30 Zgłoś

kontener dla powodzian ?
18+

Gość 05.11.2012 11:30 Zgłoś

Jak Dolar zrówna się ze Złotówką to wnikliwie przeanalizuję ich ofertę i być może kupię a na razie mogą u nas odpuścić sobie z reklamą tego tematu.
3+

Gość 05.11.2012 11:30 Zgłoś

super, umeblowany dom za 250 tys zlotych, a u nas w bogatej pl ludzie kupuja za 350 tys zl klitki 40 metrowe w ktorych zeby zamieszkac trzeba wydac jeszcze 50 tys zl, paranoja
49+

Gość 05.11.2012 11:30 Zgłoś

Mały samochodzik "tata" też miał kosztować niecałe 3 tys. Okazało się że w naszym kraju kosztował 22 tys. Więc prosta sprawa że taki domek, jak już będzie oferowany na rynku to 500tys będzie mało :)
7+

Gość 05.11.2012 11:30 Zgłoś

fajna budka dla gojów :))
3+

Gość 05.11.2012 11:30 Zgłoś

Pogięło was , trochę stelażu ,płyty OSB , wełny , dach pewnie z płytki asfaltowej , jeden pokój salon i łazienka, powodzianom lepsze pod Wrocławiem stawiali.
7+

Gość 05.11.2012 11:30 Zgłoś

W syryjskim mieście Homs w ostatnich dniach 600 miejscowych bojowników i 118 najemników, głównie z krajów arabskich, poddało się władzom. Sytuacja w mieście Homs, które przez wiele miesięcy było bastionem uzbrojonych antyrządowych sił i które w ostatnich dniach przeszło pod kontrolę wojsk rządowych, stopniowo normalizuje się.
0

X 05.11.2012 11:30 Zgłoś

A co to. Baraki czy umeblowane wagony na podmurówce?
13+

Gość 05.11.2012 11:30 Zgłoś

Boże, to szopy dla owiec a nie domy. Komu te łachmyty z ikei chca to wciskac. Szwedom i amerykanom je sprzedajcie. To sie nadaje na kurniki zgodnie z przepisami unijnymi. Te obrzydliwe szwedy nie szanuja Polaka i jego tradycji i chca nam szmelc sprzedac. Niech prezes ikei w tej szopie zamieszka,. Niech da przyklad. To jest tak brzydkie jak ich meble i inne śmieci zalegajace sklepy ikei. Pozdrawiam.
6-

Gość 05.11.2012 11:30 Zgłoś

A co to q....wa jest, wieża kontrolna ze Smoleńska?
7+
Strona 1 z 6 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane