Galeria: Zobacz domy z IKEI. Kupisz je z meblami w komplecie

03.03.2012 14:07 AKTIV, DOM, IDEABOX, IKEA, PREFABRYKAT, UMEBLOWANIE, USA
Powrót do artykułu

Kompaktowe domy IKEI na razie będą dostępne na amerykańskich rynku. Koszt takiego budynku to ok. 80 tys. dolarów.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

kontener dla powodzian ?
18+

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

Jak Dolar zrówna się ze Złotówką to wnikliwie przeanalizuję ich ofertę i być może kupię a na razie mogą u nas odpuścić sobie z reklamą tego tematu.
3+

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

super, umeblowany dom za 250 tys zlotych, a u nas w bogatej pl ludzie kupuja za 350 tys zl klitki 40 metrowe w ktorych zeby zamieszkac trzeba wydac jeszcze 50 tys zl, paranoja
49+

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

Mały samochodzik "tata" też miał kosztować niecałe 3 tys. Okazało się że w naszym kraju kosztował 22 tys. Więc prosta sprawa że taki domek, jak już będzie oferowany na rynku to 500tys będzie mało :)
6+

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

fajna budka dla gojów :))
3+

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

Pogięło was , trochę stelażu ,płyty OSB , wełny , dach pewnie z płytki asfaltowej , jeden pokój salon i łazienka, powodzianom lepsze pod Wrocławiem stawiali.
7+

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

W syryjskim mieście Homs w ostatnich dniach 600 miejscowych bojowników i 118 najemników, głównie z krajów arabskich, poddało się władzom. Sytuacja w mieście Homs, które przez wiele miesięcy było bastionem uzbrojonych antyrządowych sił i które w ostatnich dniach przeszło pod kontrolę wojsk rządowych, stopniowo normalizuje się.
1-

X 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

A co to. Baraki czy umeblowane wagony na podmurówce?
13+

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

Boże, to szopy dla owiec a nie domy. Komu te łachmyty z ikei chca to wciskac. Szwedom i amerykanom je sprzedajcie. To sie nadaje na kurniki zgodnie z przepisami unijnymi. Te obrzydliwe szwedy nie szanuja Polaka i jego tradycji i chca nam szmelc sprzedac. Niech prezes ikei w tej szopie zamieszka,. Niech da przyklad. To jest tak brzydkie jak ich meble i inne śmieci zalegajace sklepy ikei. Pozdrawiam.
4-

Gość 05.11.2012 11:30 Odpowiedz Zgłoś

A co to q....wa jest, wieża kontrolna ze Smoleńska?
7+
Strona 1 z 6 1 2 3
Szok! Takimi autami jeżdżą studenci w Kazachstanie 24 Szok! Takimi autami jeżdżą studenci w Kazachstanie wczoraj, o godz: 18:14
TOP 5 najgłupszych weselnych trendów. Poszaleli! 9 TOP 5 najgłupszych weselnych trendów. Poszaleli! wczoraj, o godz: 12:58
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Te zdjęcia chciał zobaczyć cały Zachód. Nie znali takiego "imperium zła" Te zdjęcia chciał zobaczyć cały Zachód. Nie znali takiego "imperium zła" Te zdjęcia objechały całą Europę i zrobiły prawdziwą furorę. W 1987 roku na wystawę "Współczesna fotografia radziecka" waliły...
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...