Galeria: Zobacz gigantyczne pływające "drzewo". To uratuje duszące się miasta

17.01.2012 19:38 ARCHITEKT, DRZEWO MORZA, KOEN OLTHUIS, KONSTRUKCJA, MIASTO, POWIETRZE, PROJEKT, WATERSTUDIONL
Powrót do artykułu

Konstrukcja tego drzewa przypomina trochę konstrukcję platform wiertniczych. Zdaniem Olthuisa sponsorować ich budowę mogłyby np. koncerny naftowe, by pokazać, że dbają o środowisko naturalne.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:03 Odpowiedz Zgłoś

a jedna łyżka kaszki na obiad uratuje Cię przed głodem? żałosny komentarz z Twojej strony
Komentarz usunięty
69+

Gość 05.11.2012 11:03 Odpowiedz Zgłoś

Użycie cementu i stali potrzebnej do zbrojenia powoduje wyprodukowanie olbrzymiej ilości CO2 (CO2 byćmoże zostanie przyswojone przez przyrode na biomase) oraz metali ciezkich i tlenkow azotu i zwiazkow aromatycznych itd. PYTANIE CZY TO MA SENS??
6-

Gość 05.11.2012 11:03 Odpowiedz Zgłoś

Najlepiej nic nie róbmy bo to pogorszy stan środowiska.
Gość Użycie cementu i stali potrzebnej do zbrojenia powoduje wyprodukowanie olbrzymiej ilości CO2 (CO2 byćmoże zostanie przyswojone przez przyrode na biomase) oraz metali ciezkich i tlenkow azotu i zwiazkow aromatycznych itd. PYTANIE CZY TO MA SENS??
30+

Gość 05.11.2012 11:03 Odpowiedz Zgłoś

drzewo morze? wtf?! chyba znów używaliście translatora do pisania artykułu
2+

Gość 05.11.2012 11:03 Odpowiedz Zgłoś

Projekt może i ciekawy,ale ciekawe jak architekt wyobraża sobie rozwiązanie problemu narastającej warstwy odchodów?
5+

Gość 05.11.2012 11:03 Odpowiedz Zgłoś

Pomysł fajny ale przedstawiona forma jest tragiczna.
4+

Gość 05.11.2012 11:03 Odpowiedz Zgłoś

mi się to kojarzy z siedliskiem komarów
6+

Gość 05.11.2012 11:03 Odpowiedz Zgłoś

-,- w normalnych warunkach jak natura sobie daje rade? zwierzeta to nie ludzie smieci nie robia
Gość Projekt może i ciekawy,ale ciekawe jak architekt wyobraża sobie rozwiązanie problemu narastającej warstwy odchodów?
59+

carat 05.11.2012 11:03 Odpowiedz Zgłoś

zainwestuja ci ktorzy wyczuja ze mozna na tym zarobic.... proste.....
6+

DoT 05.11.2012 11:03 Odpowiedz Zgłoś

Ludzie, to wy nie wiecie, że to właśnie Szczecin wpadł pierwszy na taki pomysł? Stąd projekt Floating Garden ;)
5+
Strona 1 z 6 1 2 3
Mieszkańcy Moskwy przecierali oczy. Ktoś zakpił z Putina 4 Mieszkańcy Moskwy przecierali oczy. Ktoś zakpił z Putina 12 godzin temu
Śmierć pod autem Google Street View? Koncern milczy 5 Śmierć pod autem Google Street View? Koncern milczy 6 godzin temu
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...