Galeria: Zobacz najtragiczniejszy wypadek weekendu. 5 osób nie żyje

08.07.2012 11:06 DROGA, MŁODZI, SAMOCHÓD, ŚLĄSK, WYPADEK
Powrót do artykułu

Wiadomo, że ofiary miały 19-20 lat. Śląska policja prosi o kontakt świadków wypadku.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

im starszy tym mniej awaryjny
Gość A co ma do tego wiek pasata?
2+

Gość 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

Wez ty sie je...w glowe
Komentarz usunięty
2-

jaga 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

kretynow nie szkoda, rodzicow zal
4+

Gość 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

gupi frajerze bez szkoly idz sie utop we wlasnj glupocie
eeetam zabawa, alkohol i młodzieńcza brawura to było przyczyną wypadku a nie kilkunastoletni passat
1+

Gość 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

jechali z dyskoteki ! więc to wina Policji ze nie robią kontroli przed klubami nocnymi ,pewnie wlasciciel lokalu sowicie ich za brak kontroli wynagrodził.Smutne ale niestety prawdziwe...
2+

Gość 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

tam sa koleiny jak sk...syn i rzuca tam nawet nowiutkim autkiem prosto z salonu pisarzyno jedna.wiec jechali za szybko !!! a ze droga zla wiec nie dostosowali predkosci do warunkow.proste jak je...ie.
3+

jaga 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

Filip 2 godziny temu Za taka płace jakimi mamy jezdzic samochodami??sam mam stare mondeo co ledwo sie kula zaraz kola podpadaja hamulcy prawie nie ma ale do pracy jechac trzeba nic nie zrobie cos jesc musze pozdrowienia dla tuska niech sie smarzy w piekle ..... SKORO PISZESZ SMAZY PRZEZ RZ TO NIC DZIWNEGO ZE JEZDZISZ GRATEM, BYLO SIE UCZYC!
2+

Gość 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

no pewnie jakby mieli nowe auto to nie byloby ich stac na dyskoteke bo maja nowe auto i wtedy by zyli .rozumowanie debila ...
Gość Znowu propaganda producentów samochodowych. Pewnie gdyby jechali nowym autem nic by sie nie stało.
0

Alice68 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

"Paul86 1 godzinę temu Samobójcy od razu znaleźli uznanie w oczach tych pań. Tylko wobec normalnych ciągle mają gierki! " Ty, moralizatorze od siedmiu boleści ...
1+

Gość 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

hehe a skad wiesz w jakim stanie był ten samochód kilkunastoletnie auto wymaga ciagłych napraw
0

wili 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

Tu robi się przestępców z palących, ale truciciele środowiska na ogromną skalę są bezkarni. Jaki rząd, tacy młodzi, jaka edukacja, taka wiedza, jaki minister taka kultura, jakość władzy wyznacza priorytety, a autorytety? Kto dziś nim jest? Miro, Grzecho, Rycho, czy Zbycho? Wiec nie róbcie nagonki na ludzi, którzy zginęli, żyli tak, jak im pozwolono, a inaczej nie potrafili.
1+

Gość 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

Jak to mozliwe. Taki Passat powinien sciąć to drzewo. trzeba powołac komisje.
2+

Gość 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

pierwsze skojarzenia naszych rodaków cytuję "zabawa, alkohol i młodzieńcza brawura" a czy ktoś pomyślał może o innych przyczynach, takich jak np: zasłabnięcia, a może i nawet zaśniecie przez kierowce??????? Że młodzi to nie znaczy że zaraz ---zabawa, alkohol i młodzieńcza brawura......
eeetam zabawa, alkohol i młodzieńcza brawura to było przyczyną wypadku a nie kilkunastoletni passat
0

Gość 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

Ciebie chyba po.ebało! Po h. te drzewa, w kuj-pom większość wąskich krętych dróżek gęsto porośnięta jest starymi drzewami, a co kawałek stoi symbol tragedii. Ludzie to nie XIX wiek kiedy to jeździło się furmankami 20 km na godz.
Komentarz usunięty
3+

Gość 05.11.2012 11:47 Odpowiedz Zgłoś

Następny po.eb który lubi jeździć pod drzewami, w pokoju sobie posadź idioto!
Paul86 Dziecinko, pod drzewami jeździ się po prostu przyjemniej. Słońce nie razi, auto się tak nie nagrzeje.
1-
Strona 6 z 25 4 5 6 7 8
Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim 7 Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim wczoraj, o godz: 13:10
Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 7 Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby wczoraj, o godz: 11:21
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...