Galeria: Zobacz najwyższą wieżę telewizyjna na świecie

01.03.2012 15:36 JAPONIA, SY TREE, TOKIO, WIEŻA
Powrót do artykułu

Na wieży zostaną także uruchomione w maju dwa punkty widokowe, z których będzie można podziwiać panoramę Tokio.

Dodaj komentarz

Komentarze

Benek 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Z takiej wysokiej wieży to sygnał pofrunie do całej Japonii, a nawet do Chin.
7-

AMG 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Tylko niech nie dopuszczają 'SPECÓW" konserwacji obiektów stalowych z Mostostalu Zabrze.
6-

rem 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

tak się zastanawiam w którą stronę to poleci podczas następnego porządnego trzęsienia ziemi- zasięg rażenia też niezły ponad 600m
6-

Znenek 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Uff, zdążą na euro 2012!
6-

Hans 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

same minusy heheh
0

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

nie pojmuję ,na co to kumu;)
7-

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

na tej fotce przydałby się Donek spadający z wieży
6+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Fajna! Tokyo Tower byla juz po prostu za niska. A 3 miesiące opóznienia to nie duzo. U nas nawet bez trzęsienia ziemi budowaliby takie cos z 15 lat...
8+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Mówcie co chcecie, ale mi się fest podoba styl wieży :)
2+

Raxell 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Na 100% ładniej byś wyglądał skacząc z wieży Mariackiej, nie musiał byś brać pożyczki na bilety do Japonii, a byłbyś blisko swojego guru "kartofla".
Gość na tej fotce przydałby się Donek spadający z wieży
0
Strona 1 z 2 1 2
Nastolatek zginął podczas wyzwania Ice Bucket. Chciał zabłysnąć 4 Nastolatek zginął podczas wyzwania Ice Bucket. Chciał zabłysnąć wczoraj, o godz: 10:01
Polska armia wysyła ciężarówki na Ukrainę. Rusza polski konwój 4 Polska armia wysyła ciężarówki na Ukrainę. Rusza polski konwój wczoraj, o godz: 11:41
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Nie mogło być festiwalu muzycznego bez błotnego bajorka. Kąpiele pod tzw. grzybkiem są obok koncertów jedną z największych...