Galeria: Zobacz najwyższą wieżę telewizyjna na świecie

01.03.2012 15:36 JAPONIA, SY TREE, TOKIO, WIEŻA
Powrót do artykułu

Na wieży zostaną także uruchomione w maju dwa punkty widokowe, z których będzie można podziwiać panoramę Tokio.

Dodaj komentarz

Komentarze

Benek 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Z takiej wysokiej wieży to sygnał pofrunie do całej Japonii, a nawet do Chin.
7-

AMG 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Tylko niech nie dopuszczają 'SPECÓW" konserwacji obiektów stalowych z Mostostalu Zabrze.
6-

rem 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

tak się zastanawiam w którą stronę to poleci podczas następnego porządnego trzęsienia ziemi- zasięg rażenia też niezły ponad 600m
6-

Znenek 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Uff, zdążą na euro 2012!
6-

Hans 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

same minusy heheh
0

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

nie pojmuję ,na co to kumu;)
7-

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

na tej fotce przydałby się Donek spadający z wieży
6+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Fajna! Tokyo Tower byla juz po prostu za niska. A 3 miesiące opóznienia to nie duzo. U nas nawet bez trzęsienia ziemi budowaliby takie cos z 15 lat...
8+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Mówcie co chcecie, ale mi się fest podoba styl wieży :)
2+

Raxell 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Na 100% ładniej byś wyglądał skacząc z wieży Mariackiej, nie musiał byś brać pożyczki na bilety do Japonii, a byłbyś blisko swojego guru "kartofla".
Gość na tej fotce przydałby się Donek spadający z wieży
0
Strona 1 z 2 1 2
Ameryka śledziła jej podróż. Tajemnicza kobieta w czerni 13 Ameryka śledziła jej podróż. Tajemnicza kobieta w czerni 5 godzin temu
Czasem i najprostsza praca bywa wyzwaniem. Ta przerosła człowieka 39 Czasem i najprostsza praca bywa wyzwaniem. Ta przerosła człowieka 18 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...