Galeria: Zobacz najwyższą wieżę telewizyjna na świecie

01.03.2012 15:36 JAPONIA, SY TREE, TOKIO, WIEŻA
Powrót do artykułu

Na wieży zostaną także uruchomione w maju dwa punkty widokowe, z których będzie można podziwiać panoramę Tokio.

Dodaj komentarz

Komentarze

Benek 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Z takiej wysokiej wieży to sygnał pofrunie do całej Japonii, a nawet do Chin.
7-

AMG 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Tylko niech nie dopuszczają 'SPECÓW" konserwacji obiektów stalowych z Mostostalu Zabrze.
6-

rem 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

tak się zastanawiam w którą stronę to poleci podczas następnego porządnego trzęsienia ziemi- zasięg rażenia też niezły ponad 600m
6-

Znenek 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Uff, zdążą na euro 2012!
6-

Hans 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

same minusy heheh
0

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

nie pojmuję ,na co to kumu;)
7-

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

na tej fotce przydałby się Donek spadający z wieży
6+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Fajna! Tokyo Tower byla juz po prostu za niska. A 3 miesiące opóznienia to nie duzo. U nas nawet bez trzęsienia ziemi budowaliby takie cos z 15 lat...
8+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Mówcie co chcecie, ale mi się fest podoba styl wieży :)
2+

Raxell 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Na 100% ładniej byś wyglądał skacząc z wieży Mariackiej, nie musiał byś brać pożyczki na bilety do Japonii, a byłbyś blisko swojego guru "kartofla".
Gość na tej fotce przydałby się Donek spadający z wieży
0
Strona 1 z 2 1 2
Pogoda zwariowała! Jest rekord ciepła i co dalej? 5 Pogoda zwariowała! Jest rekord ciepła i co dalej? 18 godzin temu
CZY WIESZ, ŻE... Ziemia i ludzkość już są bankrutami? 5 CZY WIESZ, ŻE... Ziemia i ludzkość już są bankrutami? 19 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...