Galeria: Zobacz najwyższą wieżę telewizyjna na świecie

01.03.2012 15:36 JAPONIA, SY TREE, TOKIO, WIEŻA
Powrót do artykułu

Na wieży zostaną także uruchomione w maju dwa punkty widokowe, z których będzie można podziwiać panoramę Tokio.

Dodaj komentarz

Komentarze

Benek 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Z takiej wysokiej wieży to sygnał pofrunie do całej Japonii, a nawet do Chin.
7-

AMG 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Tylko niech nie dopuszczają 'SPECÓW" konserwacji obiektów stalowych z Mostostalu Zabrze.
6-

rem 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

tak się zastanawiam w którą stronę to poleci podczas następnego porządnego trzęsienia ziemi- zasięg rażenia też niezły ponad 600m
6-

Znenek 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Uff, zdążą na euro 2012!
6-

Hans 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

same minusy heheh
0

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

nie pojmuję ,na co to kumu;)
7-

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

na tej fotce przydałby się Donek spadający z wieży
6+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Fajna! Tokyo Tower byla juz po prostu za niska. A 3 miesiące opóznienia to nie duzo. U nas nawet bez trzęsienia ziemi budowaliby takie cos z 15 lat...
8+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Mówcie co chcecie, ale mi się fest podoba styl wieży :)
2+

Raxell 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Na 100% ładniej byś wyglądał skacząc z wieży Mariackiej, nie musiał byś brać pożyczki na bilety do Japonii, a byłbyś blisko swojego guru "kartofla".
Gość na tej fotce przydałby się Donek spadający z wieży
0
Strona 1 z 2 1 2
Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim 7 Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim wczoraj, o godz: 13:10
Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 7 Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby wczoraj, o godz: 11:21
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...