Galeria: Zobacz najwyższą wieżę telewizyjna na świecie

01.03.2012 15:36 JAPONIA, SY TREE, TOKIO, WIEŻA
Powrót do artykułu

Na wieży zostaną także uruchomione w maju dwa punkty widokowe, z których będzie można podziwiać panoramę Tokio.

Dodaj komentarz

Komentarze

Benek 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Z takiej wysokiej wieży to sygnał pofrunie do całej Japonii, a nawet do Chin.
7-

AMG 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Tylko niech nie dopuszczają 'SPECÓW" konserwacji obiektów stalowych z Mostostalu Zabrze.
6-

rem 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

tak się zastanawiam w którą stronę to poleci podczas następnego porządnego trzęsienia ziemi- zasięg rażenia też niezły ponad 600m
6-

Znenek 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Uff, zdążą na euro 2012!
6-

Hans 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

same minusy heheh
0

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

nie pojmuję ,na co to kumu;)
7-

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

na tej fotce przydałby się Donek spadający z wieży
6+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Fajna! Tokyo Tower byla juz po prostu za niska. A 3 miesiące opóznienia to nie duzo. U nas nawet bez trzęsienia ziemi budowaliby takie cos z 15 lat...
8+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Mówcie co chcecie, ale mi się fest podoba styl wieży :)
2+

Raxell 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Na 100% ładniej byś wyglądał skacząc z wieży Mariackiej, nie musiał byś brać pożyczki na bilety do Japonii, a byłbyś blisko swojego guru "kartofla".
Gość na tej fotce przydałby się Donek spadający z wieży
0
Strona 1 z 2 1 2
Polska "państwem frontowym". Teraz naprawdę mamy się czego bać 6 Polska "państwem frontowym". Teraz naprawdę mamy się czego bać 11 godzin temu
Durczok przechodzi do kontrataku. Chce wielomilionowego odszkodowania 3 Durczok przechodzi do kontrataku. Chce wielomilionowego odszkodowania 18 godzin temu
Sponsorowane
Bikini bywa niesforne... Zobaczcie, co działo się na plaży Bikini bywa niesforne... Zobaczcie, co działo się na plaży Słońce, woda i plaża. Do kompletu dziewczyny w bikini. Taki strój wyjątkowo przyciąga uwagę męskiej części plażowej społeczności...Serwis...
Te matki chciały być seksowne. A wyszła wielka żenada Te matki chciały być seksowne. A wyszła wielka żenada Nie każde zdjęcie powinno znaleźć się w mediach społecznościowych. Internauci są bezlitośni i nie przepuszczą żadnej okazji do...
Wakacje nad morzem. Tego na plaży nie chcecie zobaczyć Wakacje nad morzem. Tego na plaży nie chcecie zobaczyć Jak wakacje - to plaża. Tak myśli zdecydowana większość ludzi, którzy planują urlop. A jak plaża, to zdjęcia,...