Galeria: Zobacz niespodziankę na dworcu PKP. Bada podróżnych

12.04.2013 18:12 DWORZEC, EKSPERYMENT, ROBOT, WROCŁAW
Powrót do artykułu

W przyszłości roboty społeczne będą pomagać ludziom w życiu codziennym. Robot społeczny Flash z Politechniki Wrocławskiej powstał w ramach programu LIREC (Living with Robots and Interactive Companions). Prace projektowe trwały trwały lata, a budowa dwa kolejne.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 12.04.2013 18:16 Odpowiedz Zgłoś

Głos robota: Witam na Zielonej Wyspie. Jestem Donald :D
57+

Księżniczka Celestia 12.04.2013 18:18 Odpowiedz Zgłoś

Ci co noszą obrączki to pedały. Złoto śmierdzi!
13-

Gość 12.04.2013 18:45 Odpowiedz Zgłoś

Nauczyciel pyta Jasia: - Jakie znasz żywioły? - Ogień, woda i piwo. - Piwo? Jasiu co ty wygadujesz?! - No tak. Zawsze, gdy tata wraca do domu pijany to mama mówi: "Ojciec znowu w swoim żywiole".
4+

Gość 12.04.2013 18:52 Odpowiedz Zgłoś

u was w kraju może by i go ktos ukradł ten gadżecik, bo w Polsce złodzieje nie są takim "żuczkiem" zainteresowani, bo złodzieje w Polsce jak kradną to co najmniej miliony!
Komentarz usunięty
25+

Gość 12.04.2013 18:57 Odpowiedz Zgłoś

Zanim go nie ukradną
1+

Michał P 12.04.2013 18:59 Odpowiedz Zgłoś

Ale ten Robot wygląda(podobny),jak osoba z Rodziny Adamsów,tyle tylko,że ten Robot to ma jeszcze"pociętą" twarz.Mogli się bardziej postarać
0

Ksionc Jeży 12.04.2013 19:00 Odpowiedz Zgłoś

W ten sposob Polska stala sie najbardziej postepowym i zrobotyzowanym krajem Europy Srodkowo Wschodniej.
3+

Gość 12.04.2013 19:15 Odpowiedz Zgłoś

chachacha..... chyba tylko złomiarze.
Gość Zanim go nie ukradną
0

RAFAL 12.04.2013 20:03 Odpowiedz Zgłoś

a kiedy dostanie w w dlon kalacha by spolecznosc krotko trzymac za ryj
3+

Tomi 12.04.2013 21:40 Odpowiedz Zgłoś

A co to za cholerę ktoś znów wymyślił? Komu ten cudak.
2+
Strona 1 z 5 1 2 3
Wyuzdany seks z dzieckiem. Nie panowała nad sobą 5 Wyuzdany seks z dzieckiem. Nie panowała nad sobą wczoraj, o godz: 20:44
Oto najlepsze miasta świata. Tu się żyje jak w bajce 10 Oto najlepsze miasta świata. Tu się żyje jak w bajce wczoraj, o godz: 17:20
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...