Galeria: Zobacz niespodziankę na dworcu PKP. Bada podróżnych

12.04.2013 18:12 DWORZEC, EKSPERYMENT, ROBOT, WROCŁAW
Powrót do artykułu

W przyszłości roboty społeczne będą pomagać ludziom w życiu codziennym. Robot społeczny Flash z Politechniki Wrocławskiej powstał w ramach programu LIREC (Living with Robots and Interactive Companions). Prace projektowe trwały trwały lata, a budowa dwa kolejne.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 12.04.2013 18:16 Odpowiedz Zgłoś

Głos robota: Witam na Zielonej Wyspie. Jestem Donald :D
57+

Księżniczka Celestia 12.04.2013 18:18 Odpowiedz Zgłoś

Ci co noszą obrączki to pedały. Złoto śmierdzi!
13-

Gość 12.04.2013 18:45 Odpowiedz Zgłoś

Nauczyciel pyta Jasia: - Jakie znasz żywioły? - Ogień, woda i piwo. - Piwo? Jasiu co ty wygadujesz?! - No tak. Zawsze, gdy tata wraca do domu pijany to mama mówi: "Ojciec znowu w swoim żywiole".
4+

Gość 12.04.2013 18:52 Odpowiedz Zgłoś

u was w kraju może by i go ktos ukradł ten gadżecik, bo w Polsce złodzieje nie są takim "żuczkiem" zainteresowani, bo złodzieje w Polsce jak kradną to co najmniej miliony!
Komentarz usunięty
25+

Gość 12.04.2013 18:57 Odpowiedz Zgłoś

Zanim go nie ukradną
1+

Michał P 12.04.2013 18:59 Odpowiedz Zgłoś

Ale ten Robot wygląda(podobny),jak osoba z Rodziny Adamsów,tyle tylko,że ten Robot to ma jeszcze"pociętą" twarz.Mogli się bardziej postarać
0

Ksionc Jeży 12.04.2013 19:00 Odpowiedz Zgłoś

W ten sposob Polska stala sie najbardziej postepowym i zrobotyzowanym krajem Europy Srodkowo Wschodniej.
3+

Gość 12.04.2013 19:15 Odpowiedz Zgłoś

chachacha..... chyba tylko złomiarze.
Gość Zanim go nie ukradną
0

RAFAL 12.04.2013 20:03 Odpowiedz Zgłoś

a kiedy dostanie w w dlon kalacha by spolecznosc krotko trzymac za ryj
3+

Tomi 12.04.2013 21:40 Odpowiedz Zgłoś

A co to za cholerę ktoś znów wymyślił? Komu ten cudak.
2+
Strona 1 z 5 1 2 3
Zobacz tajemnicze światła. To wojsko "podpaliło niebo"? 4 Zobacz tajemnicze światła. To wojsko "podpaliło niebo"? 5 godzin temu
Policjanci zastrzelili 12-latka. Bo miał zabawkę 3 Policjanci zastrzelili 12-latka. Bo miał zabawkę 7 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...