Galeria: Zobacz niespodziankę na dworcu PKP. Bada podróżnych

12.04.2013 18:12 DWORZEC, EKSPERYMENT, ROBOT, WROCŁAW
Powrót do artykułu

W przyszłości roboty społeczne będą pomagać ludziom w życiu codziennym. Robot społeczny Flash z Politechniki Wrocławskiej powstał w ramach programu LIREC (Living with Robots and Interactive Companions). Prace projektowe trwały trwały lata, a budowa dwa kolejne.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 12.04.2013 18:16 Odpowiedz Zgłoś

Głos robota: Witam na Zielonej Wyspie. Jestem Donald :D
57+

Księżniczka Celestia 12.04.2013 18:18 Odpowiedz Zgłoś

Ci co noszą obrączki to pedały. Złoto śmierdzi!
13-

Gość 12.04.2013 18:45 Odpowiedz Zgłoś

Nauczyciel pyta Jasia: - Jakie znasz żywioły? - Ogień, woda i piwo. - Piwo? Jasiu co ty wygadujesz?! - No tak. Zawsze, gdy tata wraca do domu pijany to mama mówi: "Ojciec znowu w swoim żywiole".
4+

Gość 12.04.2013 18:52 Odpowiedz Zgłoś

u was w kraju może by i go ktos ukradł ten gadżecik, bo w Polsce złodzieje nie są takim "żuczkiem" zainteresowani, bo złodzieje w Polsce jak kradną to co najmniej miliony!
Komentarz usunięty
25+

Gość 12.04.2013 18:57 Odpowiedz Zgłoś

Zanim go nie ukradną
1+

Michał P 12.04.2013 18:59 Odpowiedz Zgłoś

Ale ten Robot wygląda(podobny),jak osoba z Rodziny Adamsów,tyle tylko,że ten Robot to ma jeszcze"pociętą" twarz.Mogli się bardziej postarać
0

Ksionc Jeży 12.04.2013 19:00 Odpowiedz Zgłoś

W ten sposob Polska stala sie najbardziej postepowym i zrobotyzowanym krajem Europy Srodkowo Wschodniej.
3+

Gość 12.04.2013 19:15 Odpowiedz Zgłoś

chachacha..... chyba tylko złomiarze.
Gość Zanim go nie ukradną
0

RAFAL 12.04.2013 20:03 Odpowiedz Zgłoś

a kiedy dostanie w w dlon kalacha by spolecznosc krotko trzymac za ryj
3+

Tomi 12.04.2013 21:40 Odpowiedz Zgłoś

A co to za cholerę ktoś znów wymyślił? Komu ten cudak.
2+
Strona 1 z 5 1 2 3
Pamiętacie Igę Wyrwał? Jednak nie dotrzymała słowa 14 Pamiętacie Igę Wyrwał? Jednak nie dotrzymała słowa wczoraj, o godz: 15:48
Katastrofa śmigłowca w Rosji. Na igrzyskach wojskowych 5 Katastrofa śmigłowca w Rosji. Na igrzyskach wojskowych wczoraj, o godz: 17:02
Sponsorowane
Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Chwila zapomnienia, czasami o jeden łyk alkoholu za dużo i... został wielki kac. Tego alkoholowego da się przeżyć,...
Bohaterowie drugiego planu. Popsują każde zdjęcie Bohaterowie drugiego planu. Popsują każde zdjęcie Dzieci są niezawodne. Niechcący czy specjalnie, potrafią "upiększyć" każdą fotografię.
Biustonosz to wróg kobiety. Śmiało uwolniły piersi (+18) Biustonosz to wróg kobiety. Śmiało uwolniły piersi (+18) Biustonosz największym wrogiem kobiety? Do takiego wniosku można dojść oglądając zdjęcia wyszperane w mediach społecznosciowych przed redaktorów serwisów...