Galeria: Zobacz samochody, które Polacy kupują najczęściej

05.04.2012 12:56 AUTA, KUPNO, MARKA, POLSKA, SAMOCHÓD, SKODA, SPRZEDAŻ, TOYOTA
Powrót do artykułu

Na piątym miejscu znalazł się Ford. Kupiliśmy 4944 auta tej marki - wzrost o 20,9 proc. Kolejne miejsca zajmują Hyundai - 4524 (wzrost o 29,1 proc.), Fiat - 4046 (spadek o 22,4 proc.), Kia - 4010 (wzrost o 15,9 proc.), Nissan - 3968 (wzrost o 63,8 proc.), Chevrolet - 3658 (wzrost o 4,7 proc.).

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

w obecnych czasach to chyba jakie chca kupic. prosze o poprawe tytułu artykułu
23+

CzakiCB 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Co tu się dziwić, te auta to dobre auta. A właśnie Skoda jako grupa VW/AUDI ma wiele do zaoferowania w dobrej cenie. Bagażnik Octavi pomieści wiele, to doskonałe auto dla polskiej rodziny. jednak z tymi cenami paliw najleprzy może okazać się rower.
1+

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Kupują tacy nowe skody octavie w salnoach a potem ludziom pola rzepaku rozjeżdżają!
4+

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Po fukuszimiw toyoty potanialy....jakos mnie nie kreca swiecace samochody
3-

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

artykuł nie został napisany dla plebsu....
Gość w obecnych czasach to chyba jakie chca kupic. prosze o poprawe tytułu artykułu
0

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Skodziarze przeważnie wjeżdżają na pola buraczane a nie rzepakowe.
0

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

ludzie kupują samochody i nimi jeżdżą pomimo wysokich cen paliw (co widać codziennie na ulicach niestety w postaci monstrualnych korków), dzieciaki ledwo od ziemi odrosną a już noszą po kieszeniach komóry, ipody itp. bezrobocie oficjalne ok 13% a jeszcze kilka lat temu było w okolicach 20% a jak zwykle znajdą się nieudacznicy, którzy przez internet (na których ich jakoś stać ...tak samo jak na papierosy i alkohol z resztą) bredzą jak to za komuny było cudownie a teraz jaka straszna bieda ...a spora część z nich nawet nie pamięta tamtych czasów ...kiedyś zobaczycie ile tak na prawdę mieliście jak to stracicie...
3-

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Wczoraj mniej, dzisiaj więcej, a jutro może znów będzie mniej :/
1+

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Może pogłaszcz swojego kochanego wodza Donalda von Thuska po główce za to co tak wiele zrobił naszemu narodowi. Prawdziwy bohater i mąż stanu! A tak nawiasem... może podsumuję ten komentarz cytatem: „Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.”
Komentarz usunięty
0

LEON 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

To chyba zestawienie dla polityków, albo osób które zarabiają średnią krajową czyli 3500zł. Zwykły szarak (w zależności od miejsca zamieszkania) zarabia 1/2 krajowej.
3+
Strona 1 z 2 1 2
Zamach w Polsce? Terroryści uderzą w te miejsca 4 Zamach w Polsce? Terroryści uderzą w te miejsca 3 godziny temu
Sajgon w Grecji. Przykro patrzeć na te zdjęcia 7 Sajgon w Grecji. Przykro patrzeć na te zdjęcia 11 godzin temu
Sponsorowane
Bikini bywa niesforne... Zobaczcie, co działo się na plaży Bikini bywa niesforne... Zobaczcie, co działo się na plaży Słońce, woda i plaża. Do kompletu dziewczyny w bikini. Taki strój wyjątkowo przyciąga uwagę męskiej części plażowej społeczności...Serwis...
Te matki chciały być seksowne. A wyszła wielka żenada Te matki chciały być seksowne. A wyszła wielka żenada Nie każde zdjęcie powinno znaleźć się w mediach społecznościowych. Internauci są bezlitośni i nie przepuszczą żadnej okazji do...
Wakacje nad morzem. Tego na plaży nie chcecie zobaczyć Wakacje nad morzem. Tego na plaży nie chcecie zobaczyć Jak wakacje - to plaża. Tak myśli zdecydowana większość ludzi, którzy planują urlop. A jak plaża, to zdjęcia,...