Galeria: Zobacz samochody, które Polacy kupują najczęściej

05.04.2012 12:56 AUTA, KUPNO, MARKA, POLSKA, SAMOCHÓD, SKODA, SPRZEDAŻ, TOYOTA
Powrót do artykułu

Na piątym miejscu znalazł się Ford. Kupiliśmy 4944 auta tej marki - wzrost o 20,9 proc. Kolejne miejsca zajmują Hyundai - 4524 (wzrost o 29,1 proc.), Fiat - 4046 (spadek o 22,4 proc.), Kia - 4010 (wzrost o 15,9 proc.), Nissan - 3968 (wzrost o 63,8 proc.), Chevrolet - 3658 (wzrost o 4,7 proc.).

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

w obecnych czasach to chyba jakie chca kupic. prosze o poprawe tytułu artykułu
23+

CzakiCB 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Co tu się dziwić, te auta to dobre auta. A właśnie Skoda jako grupa VW/AUDI ma wiele do zaoferowania w dobrej cenie. Bagażnik Octavi pomieści wiele, to doskonałe auto dla polskiej rodziny. jednak z tymi cenami paliw najleprzy może okazać się rower.
1+

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Kupują tacy nowe skody octavie w salnoach a potem ludziom pola rzepaku rozjeżdżają!
4+

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Po fukuszimiw toyoty potanialy....jakos mnie nie kreca swiecace samochody
3-

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

artykuł nie został napisany dla plebsu....
Gość w obecnych czasach to chyba jakie chca kupic. prosze o poprawe tytułu artykułu
0

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Skodziarze przeważnie wjeżdżają na pola buraczane a nie rzepakowe.
0

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

ludzie kupują samochody i nimi jeżdżą pomimo wysokich cen paliw (co widać codziennie na ulicach niestety w postaci monstrualnych korków), dzieciaki ledwo od ziemi odrosną a już noszą po kieszeniach komóry, ipody itp. bezrobocie oficjalne ok 13% a jeszcze kilka lat temu było w okolicach 20% a jak zwykle znajdą się nieudacznicy, którzy przez internet (na których ich jakoś stać ...tak samo jak na papierosy i alkohol z resztą) bredzą jak to za komuny było cudownie a teraz jaka straszna bieda ...a spora część z nich nawet nie pamięta tamtych czasów ...kiedyś zobaczycie ile tak na prawdę mieliście jak to stracicie...
3-

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Wczoraj mniej, dzisiaj więcej, a jutro może znów będzie mniej :/
1+

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Może pogłaszcz swojego kochanego wodza Donalda von Thuska po główce za to co tak wiele zrobił naszemu narodowi. Prawdziwy bohater i mąż stanu! A tak nawiasem... może podsumuję ten komentarz cytatem: „Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.”
Komentarz usunięty
0

LEON 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

To chyba zestawienie dla polityków, albo osób które zarabiają średnią krajową czyli 3500zł. Zwykły szarak (w zależności od miejsca zamieszkania) zarabia 1/2 krajowej.
3+
Strona 1 z 2 1 2
Tak dziś wygląda dziewczyna z "Kręgu". Seksowna? 4 Tak dziś wygląda dziewczyna z "Kręgu". Seksowna? wczoraj, o godz: 18:19
"Starożytny komputer" jest jeszcze starszy niż sądzono 4 "Starożytny komputer" jest jeszcze starszy niż sądzono wczoraj, o godz: 10:34
Sponsorowane
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nagie modelki, artystyczne zdjęcia, niewielka liczba egzemplarzy, która trafia tylko do wybrańców. Tradycyjnie pod koniec roku zaprezentowano kolejną...