Galeria: Zobacz samochody, które Polacy kupują najczęściej

05.04.2012 12:56 AUTA, KUPNO, MARKA, POLSKA, SAMOCHÓD, SKODA, SPRZEDAŻ, TOYOTA
Powrót do artykułu

Na piątym miejscu znalazł się Ford. Kupiliśmy 4944 auta tej marki - wzrost o 20,9 proc. Kolejne miejsca zajmują Hyundai - 4524 (wzrost o 29,1 proc.), Fiat - 4046 (spadek o 22,4 proc.), Kia - 4010 (wzrost o 15,9 proc.), Nissan - 3968 (wzrost o 63,8 proc.), Chevrolet - 3658 (wzrost o 4,7 proc.).

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

w obecnych czasach to chyba jakie chca kupic. prosze o poprawe tytułu artykułu
23+

CzakiCB 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Co tu się dziwić, te auta to dobre auta. A właśnie Skoda jako grupa VW/AUDI ma wiele do zaoferowania w dobrej cenie. Bagażnik Octavi pomieści wiele, to doskonałe auto dla polskiej rodziny. jednak z tymi cenami paliw najleprzy może okazać się rower.
1+

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Kupują tacy nowe skody octavie w salnoach a potem ludziom pola rzepaku rozjeżdżają!
4+

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Po fukuszimiw toyoty potanialy....jakos mnie nie kreca swiecace samochody
3-

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

artykuł nie został napisany dla plebsu....
Gość w obecnych czasach to chyba jakie chca kupic. prosze o poprawe tytułu artykułu
0

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Skodziarze przeważnie wjeżdżają na pola buraczane a nie rzepakowe.
0

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

ludzie kupują samochody i nimi jeżdżą pomimo wysokich cen paliw (co widać codziennie na ulicach niestety w postaci monstrualnych korków), dzieciaki ledwo od ziemi odrosną a już noszą po kieszeniach komóry, ipody itp. bezrobocie oficjalne ok 13% a jeszcze kilka lat temu było w okolicach 20% a jak zwykle znajdą się nieudacznicy, którzy przez internet (na których ich jakoś stać ...tak samo jak na papierosy i alkohol z resztą) bredzą jak to za komuny było cudownie a teraz jaka straszna bieda ...a spora część z nich nawet nie pamięta tamtych czasów ...kiedyś zobaczycie ile tak na prawdę mieliście jak to stracicie...
3-

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Wczoraj mniej, dzisiaj więcej, a jutro może znów będzie mniej :/
1+

Gość 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

Może pogłaszcz swojego kochanego wodza Donalda von Thuska po główce za to co tak wiele zrobił naszemu narodowi. Prawdziwy bohater i mąż stanu! A tak nawiasem... może podsumuję ten komentarz cytatem: „Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.”
Komentarz usunięty
0

LEON 05.11.2012 11:45 Odpowiedz Zgłoś

To chyba zestawienie dla polityków, albo osób które zarabiają średnią krajową czyli 3500zł. Zwykły szarak (w zależności od miejsca zamieszkania) zarabia 1/2 krajowej.
3+
Strona 1 z 2 1 2
Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 3 Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 19 godzin temu
Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 4 Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 30.10.2014 21:35
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...