Galeria: Zobacz stare projekty stacji kosmicznych. Niezwykłe pomysły

01.03.2012 21:13 HISTORIA, NASA, PLAN, PROJEKT, STACJA KOSMICZNA
Powrót do artykułu

Swoją stację kosmiczną chciały mieć również Siły Powietrzne USA. Chodziło oczywiście o to by z kosmosu szpiegować potencjalnych wrogów. Astronauci mieli tam przebywać przez miesiąc i prowadzić "akcję wywiadowczą". Z projektu jednak zrezygnowano, gdy okazało się, że satelitarne szpiegowanie jest tańsze.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

to oznacza że nie możemy już się zbuntować bo jak coś to z kosmosu zleci się cała Rosja i USA?
8+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Zycie na kzazdej planecie istnieje na roznym poziomie rozwoju,a ja sie nie boje sie tych co do nas dotra by nawiazac kontakt,boje sie bardziej debili ktorzy sa za debilni,chorzy na manie wielkosci,na fanatyzm pieniadza,by zrozumiec,sens rozwoju dzieki obcym.To pozyteczni idoci w rzadach, debile po studiach i cala ta "wladza" swiata,w obliczu rozwoju,najmniej pojmuje,ale mam nadzieje ze Ziemia sie odwóruci juz niebawem i idota a nie bedzie premierem (reprezentantem spoleczenstwa) zjego wilczym wzrokiem i spuzalczoscia wobec wiekszego pana. bardziej rozwiniete istoty pozaziemskie
2-

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Mam nadzieje ,ze jakies obce istoty spoza systemu slonecznego,nas uwolnia o d psycholi. Dziwne dla mnie jest tez,ze tak czesto slysze o tym jak byl wypadek albo sie ktos powiesil co byl wrogiem systemu,ukladu,a ktos kto sie temu przyczynil ma sie dobrze.Dobrze to malo powiedziane. I jak tu uwierzyc ze niektore sluzby juz nie istnieja?
2-

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Coście z ku...syny zrobiły z tej krainy!!!
1-

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Tęsknie za tobą żydzie. Cyklon B
2-

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Może kiedy rozpęta się wojna dwóch mocarstw (rosja i usa) wszystkie ważne głowy obydwu krajów wyniosą się na stację Freedom....
3-

ateista 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

badania kosmosu to wstęp do kolonizacji kosmosu, nasza przyszłość jest w gwiazdach, ty sobie jedz zieleninę ale musisz wiedzieć że sprowadzenie soi z ekzotycznych krajów jest na pewno mniej ekologiczne niż wychodowanie i zabicie świni w Polsce
Komentarz usunięty
15+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Minął okres tworzenia, rozpoczął się okres destrukcji.
3+

Gostek 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Dziwne że wciąż kontynuują projekt dmuchanej stacji, a porzucili projekty ze starymi ogniwami paliwowymi. Tyle tych komicznych śmieci krąży nam nad głowami powinni jeszcze raz zastanowić się nad ich wykorzystaniem.
2+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

masz racje ale nie musimy sie martwic o wojne z obcymi bo zanim nawiazemy jakis kontakt to wyginiemy dzieki wlasnie tym idiotom w wojnach prowadzonych miedzy soba
Gość Zycie na kzazdej planecie istnieje na roznym poziomie rozwoju,a ja sie nie boje sie tych co do nas dotra by nawiazac kontakt,boje sie bardziej debili ktorzy sa za debilni,chorzy na manie wielkosci,na fanatyzm pieniadza,by zrozumiec,sens rozwoju dzieki obcym.To pozyteczni idoci w rzadach, debile po studiach i cala ta "wladza" swiata,w obliczu rozwoju,najmniej pojmuje,ale mam nadzieje ze Ziemia sie odwóruci juz niebawem i idota a nie bedzie premierem (reprezentantem spoleczenstwa) zjego wilczym wzrokiem i spuzalczoscia wobec wiekszego pana. bardziej rozwiniete istoty pozaziemskie
0
Strona 1 z 3 1 2 3
W Polsce już dziś jest gorzej niż w Grecji. Czeka nas katastrofa 9 W Polsce już dziś jest gorzej niż w Grecji. Czeka nas katastrofa 2 godziny temu
Sajgon w Grecji. Przykro patrzeć na te zdjęcia 7 Sajgon w Grecji. Przykro patrzeć na te zdjęcia wczoraj, o godz: 10:40
Sponsorowane
Bikini bywa niesforne... Zobaczcie, co działo się na plaży Bikini bywa niesforne... Zobaczcie, co działo się na plaży Słońce, woda i plaża. Do kompletu dziewczyny w bikini. Taki strój wyjątkowo przyciąga uwagę męskiej części plażowej społeczności...Serwis...
Te matki chciały być seksowne. A wyszła wielka żenada Te matki chciały być seksowne. A wyszła wielka żenada Nie każde zdjęcie powinno znaleźć się w mediach społecznościowych. Internauci są bezlitośni i nie przepuszczą żadnej okazji do...
Wakacje nad morzem. Tego na plaży nie chcecie zobaczyć Wakacje nad morzem. Tego na plaży nie chcecie zobaczyć Jak wakacje - to plaża. Tak myśli zdecydowana większość ludzi, którzy planują urlop. A jak plaża, to zdjęcia,...