Galeria: Zobacz stare projekty stacji kosmicznych. Niezwykłe pomysły

01.03.2012 21:13 HISTORIA, NASA, PLAN, PROJEKT, STACJA KOSMICZNA
Powrót do artykułu

Swoją stację kosmiczną chciały mieć również Siły Powietrzne USA. Chodziło oczywiście o to by z kosmosu szpiegować potencjalnych wrogów. Astronauci mieli tam przebywać przez miesiąc i prowadzić "akcję wywiadowczą". Z projektu jednak zrezygnowano, gdy okazało się, że satelitarne szpiegowanie jest tańsze.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

to oznacza że nie możemy już się zbuntować bo jak coś to z kosmosu zleci się cała Rosja i USA?
8+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Zycie na kzazdej planecie istnieje na roznym poziomie rozwoju,a ja sie nie boje sie tych co do nas dotra by nawiazac kontakt,boje sie bardziej debili ktorzy sa za debilni,chorzy na manie wielkosci,na fanatyzm pieniadza,by zrozumiec,sens rozwoju dzieki obcym.To pozyteczni idoci w rzadach, debile po studiach i cala ta "wladza" swiata,w obliczu rozwoju,najmniej pojmuje,ale mam nadzieje ze Ziemia sie odwóruci juz niebawem i idota a nie bedzie premierem (reprezentantem spoleczenstwa) zjego wilczym wzrokiem i spuzalczoscia wobec wiekszego pana. bardziej rozwiniete istoty pozaziemskie
2-

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Mam nadzieje ,ze jakies obce istoty spoza systemu slonecznego,nas uwolnia o d psycholi. Dziwne dla mnie jest tez,ze tak czesto slysze o tym jak byl wypadek albo sie ktos powiesil co byl wrogiem systemu,ukladu,a ktos kto sie temu przyczynil ma sie dobrze.Dobrze to malo powiedziane. I jak tu uwierzyc ze niektore sluzby juz nie istnieja?
2-

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Coście z ku...syny zrobiły z tej krainy!!!
1-

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Tęsknie za tobą żydzie. Cyklon B
2-

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Może kiedy rozpęta się wojna dwóch mocarstw (rosja i usa) wszystkie ważne głowy obydwu krajów wyniosą się na stację Freedom....
3-

ateista 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

badania kosmosu to wstęp do kolonizacji kosmosu, nasza przyszłość jest w gwiazdach, ty sobie jedz zieleninę ale musisz wiedzieć że sprowadzenie soi z ekzotycznych krajów jest na pewno mniej ekologiczne niż wychodowanie i zabicie świni w Polsce
Komentarz usunięty
15+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Minął okres tworzenia, rozpoczął się okres destrukcji.
3+

Gostek 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

Dziwne że wciąż kontynuują projekt dmuchanej stacji, a porzucili projekty ze starymi ogniwami paliwowymi. Tyle tych komicznych śmieci krąży nam nad głowami powinni jeszcze raz zastanowić się nad ich wykorzystaniem.
2+

Gość 05.11.2012 11:29 Odpowiedz Zgłoś

masz racje ale nie musimy sie martwic o wojne z obcymi bo zanim nawiazemy jakis kontakt to wyginiemy dzieki wlasnie tym idiotom w wojnach prowadzonych miedzy soba
Gość Zycie na kzazdej planecie istnieje na roznym poziomie rozwoju,a ja sie nie boje sie tych co do nas dotra by nawiazac kontakt,boje sie bardziej debili ktorzy sa za debilni,chorzy na manie wielkosci,na fanatyzm pieniadza,by zrozumiec,sens rozwoju dzieki obcym.To pozyteczni idoci w rzadach, debile po studiach i cala ta "wladza" swiata,w obliczu rozwoju,najmniej pojmuje,ale mam nadzieje ze Ziemia sie odwóruci juz niebawem i idota a nie bedzie premierem (reprezentantem spoleczenstwa) zjego wilczym wzrokiem i spuzalczoscia wobec wiekszego pana. bardziej rozwiniete istoty pozaziemskie
0
Strona 1 z 2 1 2
Wyrzucili sekretarkę z parlamentu. Za nagie selfie (+18) 4 Wyrzucili sekretarkę z parlamentu. Za nagie selfie (+18) wczoraj, o godz: 09:43
Pijane dziecko wjechało autem w drzewo 4 Pijane dziecko wjechało autem w drzewo wczoraj, o godz: 10:31
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...