Kapitalna walka "Diablo"! Rosjanin pobity w Moskwie

21.06.2013 21:50 BOKS, DIABLO, KRZYSZTOF, RACHIM CZAKIJEW, WŁODARCZYK

Walka na ringu w Moskwie pomiędzy broniącym pasa WBC wagi junior ciężkiej Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem a niepokonanym na zawodowym ringu Rosjaninem Rachimem Czakijewem wzbudziła ogromne zainteresowanie w świecie boksu. Zapowiadana była jako „Bez kapitulacji. Bez odwrotu”.

Obaj pięściarze zapowiadali wojnę w ringu, a bukmacherzy stawiali na pretendenta z Rosji.

Zobacz, jak "runda po rundzie" przebiegała obrona pasa mistrzowskiego Diablo w Moskwie.

I runda
Wydarzeniem przed wejściem pięściarzy do ringu było pojawienie się w hali w Moskwie prezydenta Inguszetii (kaukaska republika wchodząca w skład Federacji Rosyjskiej) Jewkurowa, który jest wielkim fanem Czakijewa (bokser jest Inguszem).

Mistrz olimpijski z Pekinu rozpoczął walkę z Diablo niezwykle agresywnie i już na samym początku rozbił łuk brwiowy Polakowi. Krew pojawiła się na czole Diablo, który musiał bronić się przed nawałnicą rosyjskiego boksera. Rundę wyraźnie wygrał Czakijew.   
II runda

Rosjanin spuścił - zapewne po namowach swoich sekundantów - nieco z tonu, ale i tak przeważał w ringu. Kilka ciosów doszło do Diablo, który wydawał się być zaskoczony przebiegiem walki.
III runda

Rosjanin atakował falowo prawymi i lewymi sierpowymi. Momentami rzucał się wręcz na Polaka. Na dodatek 24 sekundy przed końcem rundy Diablo - po potężnym prostym rywala - znalazł się na deskach. Mistrz świata z trudem dotrwał do gongu.
IV runda
Bardziej wyrównane starcie, ale runda również dla Czakijewa. Sytuacja Diablo zaczęła stawać się dramatyczna. Czempion WBC nie był w stanie powstrzymać agresywnie walczącego pretendenta.
V runda
Czakijew „rozhulał” się na dobre. Rosjanin walczył na pełnym luzie, bombardując wręcz Diablo co jakiś czas. W przerwie podano, że po czterech rundach Polak przegrywał 4-5 punktami na kartach sędziowskich. Włodarczyk znalazł się w poważnych opałach.
VI runda
Wolny i ospale walczący Diablo znów był niemiłosiernie okładany przez Czakijewa i... nagle Rosjanin znalazł się na deskach! Lewy sierpowy praktycznie bez zamachu powalił rywala... To był zaskakujący zwrot walki.
VII runda
- Nie po to tyle potu wylałeś, żeby przegrać tę walkę - krzyczał do Diablo Fiodor Łapin.
Czakijew mocno spuścił z tonu w tym starciu, a... Włodarczyk znów w końcówce posłał rywala na deski. Ponownie Polak strzelił lewym sierpowym!
VIII runda
Diablo dokończył dzieła rozpoczętego w rundzie nr 6! Dwa nokdauny i było po walce. Zakrwawiony Czakijew nie mógł długo uwierzyć w to, co się stało. To była wielka walka Włodarczyka.

Dziękuję mojej żonie, przyjaciołom, jacy przyjechali z Nowego Sącza, promotorom, trenerowi. Nie było lekko. Nawet przysiadłem. Nie głaskał niestety, nie głaskał. Dziękuję tym, co we mnie... nie wierzyli. Jeszcze bardziej mnie motywujecie do ciężkiej pracy, żebym cięzej pracował, żebym zarabiał więcej pieniążków. Jest taki skurczybyk w Polsce, który potrafi zdobyć swój cel. Taki jest Diablo! - mówił Włodarczyk w rozmowie z Mateuszem Borkiem z Polsatu.

Następny tekst:

Amerykanie zmieniają więźniom mózgi. Tym ich faszerują Amerykanie zmieniają więźniom mózgi. Tym ich faszerują

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 21.06.2013 21:57 Odpowiedz Zgłoś

brawo Krzysztof, tak trzymaj!
57+

Gość 21.06.2013 21:59 Odpowiedz Zgłoś

no to znów podrożeje gaz
53+

Gość 21.06.2013 21:59 Odpowiedz Zgłoś

Masternak do pięt mu nie sięga, jak i wielu innych którym wydaje się że dali by radę z MISTRZEM DIABLO !!!
7+

777 21.06.2013 22:01 Odpowiedz Zgłoś

jedna z lepszych walk jakie ostatnio się odbyły. Gratulacje Krzysztof! Pokazałeś, że masz jaja
42+

Gość 21.06.2013 22:15 Odpowiedz Zgłoś

PiĘęĘęĘknie mu jebnął
6+

gryz 21.06.2013 22:41 Odpowiedz Zgłoś

Brawo !! Diablo jest rewelacyjnym bokserem ! Ciekawe co rosja teraz nam da za spuszczenie łopotu jej podopiecznemu :D
6+

:o) 21.06.2013 22:52 Odpowiedz Zgłoś

Da wam da . Nie uniesiesz , zesrasz się , podlak p********y .
gryz Brawo !! Diablo jest rewelacyjnym bokserem ! Ciekawe co rosja teraz nam da za spuszczenie łopotu jej podopiecznemu :D
8-

Gość 21.06.2013 23:26 Odpowiedz Zgłoś

takie ciosy od niechcenia ale power jest z pełnym skrętem Pełen podziwu
1+

Gość 21.06.2013 23:38 Odpowiedz Zgłoś

Jesteś wielki Krzychu !!! Wierzyłem w Ciebie ,jak zawsze:) .Szczerze gratuluję. Miło,że zlałeś Ruska w Moskwie. :) Na pohybel putinowcom !!!
5+

Russkij 21.06.2013 23:38 Odpowiedz Zgłoś

Ile razy wasze polskie ryje bito przez Rosjan ? A tu ledwo się udało i to nie russkiemu , bo Rachim Czakijew , to jakiś czarnomordyj junior z Kaukazu. A już polaczki szcza wrzątkiem po lachach
5-
Strona 1 z 3 1 2 3
Putin zażyczył sobie samolotu za 86 mln dolarów! Zobacz olśniewające wnętrza 9 Putin zażyczył sobie samolotu za 86 mln dolarów! Zobacz olśniewające wnętrza 26.03.2015 15:59
Zobacz, jak dom odmienił koty ze schroniska 14 Zobacz, jak dom odmienił koty ze schroniska 26.03.2015 17:16
Sponsorowane
Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Podobno o gustach się nie dyskutuje. Każdy jeździ tak ozdobionym samochodem, jak mu się podoba. Jednak trudno nie...
Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Oficjalne komunikaty odliczają kolejne dni rozejmu albo informują o naruszeniu zawieszenia broni. Nierzadko podają też liczbę zabitych i...
Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Mołdawia to najbiedniejsze państwo na Starym Kontynencie. Kraj jest bardzo słabo rozwinięty, stan dróg woła o pomstę do...