Pudzianowski: "będę jak rozwścieczony byk!"

05.05.2010 21:43 MARIUSZ PUDZIANOWSKI, MMA
Pudzianowski: "będę jak rozwścieczony byk!"

Polski siłacz udzielił serwisowi Sportfan.pl ciekawego wywiadu.

To będzie rzeź. Będę jak rozwścieczony byk, którego właśnie wypuszczono z klatki - tak zapowiada walkę z Japończykiem Yusuke Kawaguchim, Mariusz Pudzianowski.

Przypomnijmy, że do ich pojedynku dojdzie w piątek w katowickim Spodku.

Pierwszą walkę w formule MMA Pudzianowski stoczył z Marcinem Najmanem i bez większych problemów wygrał ją przed czasem. Teraz może być jednak o wiele trudniej. Kawaguchi wywodzi się z judo, a w MMA ma za sobą 11 zwycięstw i tylko jedną porażkę. Poza tym Pudzianowski dwa tygodnie później stoczy walkę w USA z byłem mistrzem prestiżowej federacji UFC, Timem Sylvią.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ W SERWISIE SPORTFAN.PL.

Następny tekst:

Ten test wykrywa narkotyki nawet jeśli ich nie widać Ten test wykrywa narkotyki nawet jeśli ich nie widać

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 12:11 Odpowiedz Zgłoś

zal redaktorów akurat pudzian dał wywiad sportfanowi...
SirChurchill Teleturniej zagadka: co łączy tytuły Sfory typu: "Komary roznoszą śmierć", "Słońce zabija", "Atak stonek z Plutona" itp. Odpowiedź: ORGAZM. Doznaje go (lub doznają) jakiś redaktor-schizofrenik pisząc te artykuły i śliniąc się na myśl, że ludzie będą s.r.a.ć. ze strachu.
0

Gość 22.10.2012 12:11 Odpowiedz Zgłoś

www dadrl pl - to dotyczy nas wszystkich zajrzyj i się przyłącz
Gość aleksander i lena-moje skarby
0

Gość 22.10.2012 12:11 Odpowiedz Zgłoś

Pudzian powinien zrobić hiroszimę z d*py tego skośnego ...
Gość PxOxPxiExRxDxOxLxOxNxE Brytyjki:P
0

Gość 22.10.2012 12:11 Odpowiedz Zgłoś

bedzie Hiroszima i ja tam bede XDXDXD
Tarnobrzeg P.M. moja córeczki to Hanna i Zofia (bliźniaczki) , natomiast synek to Gabriel :)
0

Gość 22.10.2012 12:11 Odpowiedz Zgłoś

W boksie siła jest ważna, ale ważna jest także szybkość zadawania ciosów, ich celność, i oczywiście wytrzymałość na ból.....Pudzian jest silny, ale nie wiadomo jaką ma wytrzymałość na ciosy na głowę.....W sportach siłowych, wygrałby z japończykiem, ale w boksie to nie jestem tego taki pewien.
Gość hmmmm z tego co ja wiem to dziecko nie widzi po urodzeniu raczej tylko kontury dopiero po jakimś czasie zaczyna widzieć jak każdy normalny człowiek :| ale to i tak widzi już wtedy obojga rodziców wie mnie wiem o co kaman :|
0

JCA2 22.10.2012 12:11 Odpowiedz Zgłoś

@Up to ty chyba nie widziales walki z wielkim bokserem Najmanem..
Gość hmmmm z tego co ja wiem to dziecko nie widzi po urodzeniu raczej tylko kontury dopiero po jakimś czasie zaczyna widzieć jak każdy normalny człowiek :| ale to i tak widzi już wtedy obojga rodziców wie mnie wiem o co kaman :|
0

Gość 22.10.2012 12:11 Odpowiedz Zgłoś

pudzian to prymityw, dziwie sie ze ktokolwiek chce go ogladac
Gość No tak, za dwa lata koniec świata.
0

Gość 22.10.2012 12:11 Odpowiedz Zgłoś

Faktycznie po obejrzeniu zdjęć japończyka, stwierdzam że przegra walkę z pudzianem.
Gość hmmmm z tego co ja wiem to dziecko nie widzi po urodzeniu raczej tylko kontury dopiero po jakimś czasie zaczyna widzieć jak każdy normalny człowiek :| ale to i tak widzi już wtedy obojga rodziców wie mnie wiem o co kaman :|
0

ks.ADAM 22.10.2012 12:11 Odpowiedz Zgłoś

I znowu ten burak powie: tanio skóry nie sprzedam. Krzyżówke byś jakąś rozwiązał, coś poczytał buraku a nie tylko ciężarki...
Gość Właśnie czas pomyśleć o dzieciach a nie tylko martwić się o nauczycieli i tak spadną na cztery łapy żle im nie będzie
0