Ataki na chrześcijan. Kościoły w krwi

10.06.2012 15:40 ATAK, BOKO HARAM, CHRZEŚCIJANIE, KOŚCIÓŁ, NIGERIA
Ataki na chrześcijan. Kościoły w krwi

PAP/EPA

Są zabici i ranni.

Znów krwawa niedziela w Nigerii. Zamachowcy zaatakowali dwa kościoły. Są zabici i ranni - informuje bbc.co.uk.

POLOWANIE NA CHRZEŚCIJAN. BOMBY W KOŚCIOŁACH>>

W mieście Jos zamachowiec samobójca zdetonował pod kościołem ładunek wybuchowy. Zabił co najmniej 2 osoby, około 40 osób jest rannych.

MORDUJĄ CHRZEŚCIJAN W WIELKANOC>>

Drugi atak miał miejsce w miejscowości Biu w stanie Borno. Do kościoła wbiegło pięciu uzbrojonych mężczyzn, którzy otworzyli ogień do wiernych. Zabili jedną kobietę, kilka osób jest rannych.

Według świadków obu zdarzeń zabitych i rannych może być więcej niż informują władze.

Na razie nikt nie przyznał się do ataków, jednak policja podejrzewa, że są dziełem grupy islamskich ekstremistów Boko Haram, która przeprowadziła wiele ataków na kościoły chrześcijańskie w Nigerii. Jej celem jest zmuszenie władz do wprowadzenia szariatu w całej Nigerii.

Następny tekst:

LŚ: Brazylia przeciętna. Polska jeszcze słabsza

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:34 Zgłoś

i to jest jeden z powodow dlaczego nie nastanie globalizacja. tyle ze tym na gorze jest na reke gdy poddani sa skloceni i wiecznie potrzebuja mediatora ktory im narzuci swoja wole
11+

Gość 05.11.2012 11:34 Zgłoś

co w tej sytuacji winne jest chrześcijaństwo.. jesteś chorym z nienawiści do chrześcijan człowiekiem, tutaj masz przykład Islamu - religji pokoju i nie wrzucaj wszystkich religii do jednego worka bo tak nie jest. I nie ma tak że nie chcesz chrześcijaństwa bo ty wielki ateista jesteś, bo w miejsce chrześcijaństwa może wejść coś niebezpiecznego, u chrześcijan grozi ci najwyżej to że jak nabluźnisz to najwyżej dostaniesz od starszej kobiety parasolką po głowie.
Komentarz usunięty
104+

gosssccc 05.11.2012 11:34 Zgłoś

Mordować się z powodu religii... trzeba mieć ostro pomieszane w głowie.
26+

ja 05.11.2012 11:34 Zgłoś

zastanawiające,że jak się zabija chrześcijan to jakoś to idzie bez echa, a jak by kto zaatakował żydów lub muzułmanów to w mediach jest głośno....
174+

Gość 05.11.2012 11:34 Zgłoś

dowodem jest ten news :D
ja zastanawiające,że jak się zabija chrześcijan to jakoś to idzie bez echa, a jak by kto zaatakował żydów lub muzułmanów to w mediach jest głośno....
2+

Gość 05.11.2012 11:34 Zgłoś

tak, za 3 dni o nim zapomnisz. a o zabojstwach muslimow we francji przez 2 miesiace ci beda przypominac
Gość dowodem jest ten news :D
23+

Katolik 05.11.2012 11:34 Zgłoś

Módl się o nawrócenie muzułmanów, swoim życiem dawaj świadectwo prawdzie ale ich nie zabijaj. Wszak są to tacy sami ludzie jak my, którzy jedynie zbłądzili.
Gość tak, za 3 dni o nim zapomnisz. a o zabojstwach muslimow we francji przez 2 miesiace ci beda przypominac
1-

Gość 05.11.2012 11:34 Zgłoś

OSTRZEŻENIE - orędzia na czasy ostateczne, w których żyjemy. Benedykt XVI będzie on ostatnim prawdziwym Papieżem, a na jego miejscu pojawi się fałszywy prorok. Informują nas również o pojawieniu się antychrysta, istnieniu światowej grupy bardzo wpływowych ludzi, która zamierza wprowadzić Nowy Porządek Świata, rozwoju konfliktu na Bliskim Wschodzie oraz zagrożeniu wojną nuklearną w Iranie. Prześladowania te nie będą trwać długo, zło zostanie ostatecznie pokonane, a Jezus Chrystus powróci w Chwale na ziemie.
0

Gość 05.11.2012 11:34 Zgłoś

Na pal z muzułmańskimi świniami!
0

Gość 05.11.2012 11:34 Zgłoś

to niech wypieprz*ją z trej nigerii po co tam zbierac na tace
0
Strona 1 z 6 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane