Banderowcy uczą się bić policję. Tak trenują na Majdanie

12.02.2014 19:06 BANDEROWCY, MAJDAN, POLICJA, UKRAINA

Ukraińscy nacjonaliści nie myślą wycofywać się z Majdanu. Tak trenują walkę z Berkutem.

Opozycja od miesięcy prowadzi nieustanny protest, którego celem jest zmiana władzy na Ukrainie. Dominujące na Majdanie ugrupowanie, banderowska organizacja Prawy Sektor - zauważa "Fakt".

PAP/EPA

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 12.02.2014 19:08 Odpowiedz Zgłoś

kto mieczem wojuje od miecza ginie - "przeciwny rewoltom, wojnom"
3+

Gość 12.02.2014 19:11 Odpowiedz Zgłoś

Polska rok 2020
13+

Gość 12.02.2014 19:12 Odpowiedz Zgłoś

a mięsożercom brakuje wegetariańskich melonów arbuzów i mają kompleks bananka:( chodzi o kuchnię a wam? o anemię z braku witamin z owoców? Przestańcie jeść mięso i pić wódkę, wtedy będziecie mieć więcej pieniędzy! I będzie się wam lepiej żyło.
32-

Gość 12.02.2014 19:13 Odpowiedz Zgłoś

patrząc obiektywnie to Polacy okupowali Ukrainę i bez okrutnego ludobójstwa nie wynieśliby się stamtąd jak Niemcy Rosjanie czy żydzi z Polski. Ukraincy mieli dość bycia niewolnikami na swojej ziemi u polskich właścicieli ziemskich, dość okradania Ukrainy z ropy rabunkowego wydobycia które niszczyło środowisko itp. itd. czym różnią się roszczenia do "polskiego" Lwowa Wilna Grodna od "niemieckiego" Śląska Wrocławia ziem zachodnich Gdańska Mazur Warmi itp np. niemieckiego związku "wypędzonych"? A Niemcy zamieszkujący Prusy, Śląsk, Wielkopolskę od zaborów powinni dalej tu mieszkać? a 70% ludności "polskich" miast przed wojną stanowili żydzi
38-

Gość 12.02.2014 19:22 Odpowiedz Zgłoś

niech jarek i bronek ich wspiera te palki to dla nich
47+

Gość 12.02.2014 19:27 Odpowiedz Zgłoś

Ludziie? {} Q ????????????????<>
4-

jedyne wyjscie 12.02.2014 19:42 Odpowiedz Zgłoś

Zloic skore i przywrocic Panstwo do funkcjonowania.
18+

Joseph 12.02.2014 19:46 Odpowiedz Zgłoś

Oj gdyby tak w Polsce nacjonaliści wojowali jak na Ukrainie a Polska policja nic nie robiła to na 100% rządzący poprosili by o rozpędzenie nacjonalistów siły Uni i NATO a ci z wielką ochotą by to zrobili a krzyczeliby jak można chcieć obalić demokratycznie wybrany rząd ,ale obłuda zachodu .
109+

Gość 12.02.2014 19:48 Odpowiedz Zgłoś

chołota która mordowała nasze dzieci i tle w temacie...
10+

Gość 12.02.2014 19:52 Odpowiedz Zgłoś

Prawda od dawna zanana Policja była, jest i będzie Tralalana !
0
Strona 1 z 8 1 2 3
Polskie miasto widmo. Zobaczcie, jak straszy ruinami 17 Polskie miasto widmo. Zobaczcie, jak straszy ruinami 22 minuty temu
Ten widok na plaży ich zmroził. Co się stało tym kobietom?! 16 Ten widok na plaży ich zmroził. Co się stało tym kobietom?! wczoraj, o godz: 18:20
Sponsorowane
Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Chwila zapomnienia, czasami o jeden łyk alkoholu za dużo i... został wielki kac. Tego alkoholowego da się przeżyć,...
Biustonosz to wróg kobiety. Śmiało uwolniły piersi (+18) Biustonosz to wróg kobiety. Śmiało uwolniły piersi (+18) Biustonosz największym wrogiem kobiety? Do takiego wniosku można dojść oglądając zdjęcia wyszperane w mediach społecznosciowych przed redaktorów serwisów...
Bohaterowie drugiego planu. Popsują każde zdjęcie Bohaterowie drugiego planu. Popsują każde zdjęcie Dzieci są niezawodne. Niechcący czy specjalnie, potrafią "upiększyć" każdą fotografię.