Banderowcy uczą się bić policję. Tak trenują na Majdanie

12.02.2014 19:06 BANDEROWCY, MAJDAN, POLICJA, UKRAINA

Ukraińscy nacjonaliści nie myślą wycofywać się z Majdanu. Tak trenują walkę z Berkutem.

Opozycja od miesięcy prowadzi nieustanny protest, którego celem jest zmiana władzy na Ukrainie. Dominujące na Majdanie ugrupowanie, banderowska organizacja Prawy Sektor - zauważa "Fakt".

PAP/EPA

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 12.02.2014 19:08 Odpowiedz Zgłoś

kto mieczem wojuje od miecza ginie - "przeciwny rewoltom, wojnom"
3+

Gość 12.02.2014 19:11 Odpowiedz Zgłoś

Polska rok 2020
13+

Gość 12.02.2014 19:12 Odpowiedz Zgłoś

a mięsożercom brakuje wegetariańskich melonów arbuzów i mają kompleks bananka:( chodzi o kuchnię a wam? o anemię z braku witamin z owoców? Przestańcie jeść mięso i pić wódkę, wtedy będziecie mieć więcej pieniędzy! I będzie się wam lepiej żyło.
32-

Gość 12.02.2014 19:13 Odpowiedz Zgłoś

patrząc obiektywnie to Polacy okupowali Ukrainę i bez okrutnego ludobójstwa nie wynieśliby się stamtąd jak Niemcy Rosjanie czy żydzi z Polski. Ukraincy mieli dość bycia niewolnikami na swojej ziemi u polskich właścicieli ziemskich, dość okradania Ukrainy z ropy rabunkowego wydobycia które niszczyło środowisko itp. itd. czym różnią się roszczenia do "polskiego" Lwowa Wilna Grodna od "niemieckiego" Śląska Wrocławia ziem zachodnich Gdańska Mazur Warmi itp np. niemieckiego związku "wypędzonych"? A Niemcy zamieszkujący Prusy, Śląsk, Wielkopolskę od zaborów powinni dalej tu mieszkać? a 70% ludności "polskich" miast przed wojną stanowili żydzi
38-

Gość 12.02.2014 19:22 Odpowiedz Zgłoś

niech jarek i bronek ich wspiera te palki to dla nich
47+

Gość 12.02.2014 19:27 Odpowiedz Zgłoś

Ludziie? {} Q ????????????????<>
4-

jedyne wyjscie 12.02.2014 19:42 Odpowiedz Zgłoś

Zloic skore i przywrocic Panstwo do funkcjonowania.
18+

Joseph 12.02.2014 19:46 Odpowiedz Zgłoś

Oj gdyby tak w Polsce nacjonaliści wojowali jak na Ukrainie a Polska policja nic nie robiła to na 100% rządzący poprosili by o rozpędzenie nacjonalistów siły Uni i NATO a ci z wielką ochotą by to zrobili a krzyczeliby jak można chcieć obalić demokratycznie wybrany rząd ,ale obłuda zachodu .
109+

Gość 12.02.2014 19:48 Odpowiedz Zgłoś

chołota która mordowała nasze dzieci i tle w temacie...
10+

Gość 12.02.2014 19:52 Odpowiedz Zgłoś

Prawda od dawna zanana Policja była, jest i będzie Tralalana !
0
Strona 1 z 8 1 2 3
Obrzydliwe i cuchnące! Oto najgorsze jedzenie serwowane w samolotach 10 Obrzydliwe i cuchnące! Oto najgorsze jedzenie serwowane w samolotach 4 godziny temu
Zobacz niezwykłe cuda natury. Wyglądają jak nie z tej Ziemi 12 Zobacz niezwykłe cuda natury. Wyglądają jak nie z tej Ziemi wczoraj, o godz: 13:44
Sponsorowane
Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Są mistrzami jogi, drugiego planu, a do tego nie ma miejsca, do którego nie wejdą. Czasem zachowują się...
Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Wpadki przytrafiają się nawet znanym i popularnym, czego najlepszym przykładem mogą być prezenterki telewizyjne, aktorki i piosenkarki.
Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Nie jest tajemnicą, że w czasach Związku Radzieckiego w kraju tym pisano historię od nowa. Wszystkie najważniejsze wynalazki...