Błona dziewicza do samodzielnego montażu

16.02.2010 10:45 CHINY, CNOTA, DZIEWICTWO, KOBIETA
Błona dziewicza do samodzielnego montażu

Fot. stock.xchng

Wystarczy nadmuchać.

Dużą popularnością cieszą się zestawy „Zrób to sam - błona dziewicza". W Chinach można je kupić niemal na każdym straganie. 

Zestawy sprzedawane są pod nazwami Czerwień Nocy, Czerwień Cnotliwej Dziewczyny, czy Czerwień Joanny d'Arc - informuje Weird Asia News.

MĘŻCZYŹNI BOJĄ SIĘ DZIEWIC. DLACZEGO? >>

Te wynalazki „nadmuchują się" wewnątrz ciała kobiety. Nie trzeba wykonywać operacji ani brać zastrzyków. Nie ma lekarstw, ani skutków ubocznych - wyjaśniają sprzedawcy. 

Atrakcją tych produktów jest przede wszystkim cena. Za chiryrgiczne odtworzenie błony dziewiczej trzeba zapłacić w Chinach od 500 zł do kilku tysięcy zł.

Następny tekst:

Telewizja uczy jak ugotować kota Telewizja uczy jak ugotować kota

Komentarze

Gość 22.10.2012 11:39 Zgłoś

pierwszy. fajne fajne kupie na allegro swojej dziewczynie
Gość grafus.tk darmowy hosting obrazkow..
0

Gość 22.10.2012 11:39 Zgłoś

Marta kup sobie
Gość od kiedy whisky pije sie z cola? to po 1sze po 2gieto jak juz tutaj wiele osob napsialo Jasiu jest ok ale poszukajcie czegos z wyzszej polki a wtedy dopiero zapoznacie sie z prawdziwymsmakiem whisky
0

Gość 22.10.2012 11:39 Zgłoś

o żal... mieć ciastko (dziewica) i zarazem je zjeść ( ale doświadczona po 20 partnerach) w d****h się wam przewraca
Gość przynajmniej nie wylewaja za kolnierz
1+

Gość 22.10.2012 11:39 Zgłoś

Głupi portal dla głupich ludzi.
kobieta totalna bzdura,kobiety nie maja orientacji przestrzennej ani w tzw terenie. Jak powie w prawo to napewno chodzi jej o lewo. Kobieta
0

Gość 22.10.2012 11:39 Zgłoś

Czego to ludziska nie wymyślą. Ale nic nowego pod słońcem, już dawno temu panny które puszczały się przed ślubem wkładały sobie błony czy jelita różnych zwierzątek, trochę krwi tychże i facecik frajer myślał że ma żonkę dziewicę Kobiety potrafią być OKROPNE!
Gość moja pochwa jest bardzo delikatna i wrazliwa. co za problem zeby wszyscy w tym i kobiety dawaly do tylka? od dawna tak robimy z kolezanka przed wyjsicem na miasto, zeby troche zaoszczedzic na drogich drinkach w lokalach
0

Gość 22.10.2012 11:39 Zgłoś

co sobote najlepiej
Gość grafus.tk darmowy hosting obrazkow..
0

Gość 22.10.2012 11:39 Zgłoś

A jak bedzie sie wyciagalo resztki? Jest sznureczek? Zrobia furore na bliskim wschodzie i w Turcji.Bo teraz mlode mialy tylko sex analny, bo do slubu musialy isc dziewica.
zalany dokładnie tak...jako gospodarze tych ziem, przez stulecia zebrali dużą wiedzę i posiedli spore doświadczenie w budowie "infrastruktury wodnej". Domy budowano na terenach bezpiecznych ale też "mieli" powodzie...
0

Gość 22.10.2012 11:39 Zgłoś

Beda sie chlopcy klucic ,kto mial jakas pierwszy i sie pozabijaj.
Gość To znaczy, że w 1880 było cieplej, a przemysł wtedy nie istniał. Ci naukowcy albo chcą nas okłamywać albo nie potrafią patrzeć w szerszej skali - klimat na Ziemi ZMIENIA SIĘ naturalnie. Do tego kolejna zbieżność - wtedy i teraz były potężne burze słoneczne o czym też informowano w serwisie.
0

Gość 22.10.2012 11:39 Zgłoś

szmata to szmata, tego nie ukryjesz jakimś dmuchanym czymś, to widać po nich, że to szmaty
Gość To znaczy, że w 1880 było cieplej, a przemysł wtedy nie istniał. Ci naukowcy albo chcą nas okłamywać albo nie potrafią patrzeć w szerszej skali - klimat na Ziemi ZMIENIA SIĘ naturalnie. Do tego kolejna zbieżność - wtedy i teraz były potężne burze słoneczne o czym też informowano w serwisie.
1-

Grzesiek 22.10.2012 11:39 Zgłoś

Fajnie, każdy będzie mieć szansę rozdziewiczyć, ale to nie to samo :(
Gość USA nigdzie się nie wybiera bezinteresownie, wszędzie zwęszą jakiś interesik...
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane