Bolesna wpadka złodzieja. Nie mieli litości (+18)

11.07.2014 14:45 MOTOCYKL, POBICIE, ZŁODZIEJ

Ten dzień złodziej, który próbował ukraść zaparkowany motocykl, zapamięta na długo. Właściciel jednośladu i jego koledzy nie mieli litości, kiedy nakryli mężczyznę na gorącym uczynku. Nie wiadomo, jak długo leczył rany, ale przemoc, nawet najlepiej uzasadniona, nie ma sensu.

Następny tekst:

Koniec krwiożerczej plagi! Będą sterylizować komary Koniec krwiożerczej plagi! Będą sterylizować komary

Komentarze

marjan 11.07.2014 14:53 Zgłoś

kiedys byłem pacyfistą ale mineło mi to, dostosowałem sie ,zrobie tak samo jak oni jak mi sie cos takiego przydazy
125+

Gość 11.07.2014 14:55 Zgłoś

bardzo dobrze bo by sparwe umorzyono
148+

Gość 11.07.2014 15:04 Zgłoś

Popieram takie zachowanie. TAkie wp*****l to sobie zapamięta i może następnym razem pomyśli:)) a jak nie to za jaja i na latarnie
205+

Gość 11.07.2014 15:04 Zgłoś

jazda motocyklem kończy się złamaniem ręki/nogi:)wolę tico:)mniej pali ma dach i 5 miejsc:)+rower!skuter/motor przez 3/4 roku nie nadaje się do jazdy (zimą,w deszczu) wolę rower! nie stoi w korkach taniej zdrowiej bez smrodu hałasu! jak ktoś nie ma kondycji jeździ motorem/autem trując innych a ja także zimą po mieście jeżdzę rowerem tez po deptakach itp. Jeżdżąc na rowerze nawet przy minus 30 jest ci ciepło +ciężki motor/skuter jest bardziej podatny na wywrotki niż rower na lodzie a wtedy połamałby ci nogi stać mnie nawet na auto:) tylko szkoda mi czasu w korkach i zdrowia no i mam kondycje nie musze smrodzić hałasować i powodować raka spalinami.
24-

Gość 11.07.2014 15:05 Zgłoś

Przy 850 mln zł ukradzionych przez Amber Gold to amatorka:( raport w sprawie Amber Gold przygotowany przez komitet stabilności finansowej jest aktem oskarżenia skierowanym przeciwko PO, które zamiast chronić obywateli zgodnie z art. 76 konstytucji chroniły oszusta-aferzystę, który jako jedyny skorzystał z przepisów wprowadzonych przez rząd i rządzącą PO Partię Oszustów. czy syn Tuska ukrywajacy się pod pseudonimem Józef Bąk odda pieniądze otrzymywane od oszusta pochodzące z kradzieży?
24+

m 11.07.2014 15:08 Zgłoś

bardzo dobrze...popieram
33+