Brakuje kobiet, gwałcą żony rodzeństwa

28.10.2011 21:10 ABORCJA, BRAT, BRATOWA, DZIEWCZYNKA, INDIE, PŁEĆ, PROPORCJA, SEKS, ŻONA
Brakuje kobiet, gwałcą żony rodzeństwa

Creative Commons / Flickr/ Renato @ Mainland China

Wszystko przez mordowanie dziewczynek.

Na każde 1000 mężczyzn przypada 858 kobiet. Dla wielu znalezienie żony przestało być możliwe. Dochodzi więc coraz częściej do dzielenia się jedną kobietą przez kilku braci - o dramacie seksualnych niewolnic z północnych Indii donosi "The Daily Mail".

W ostatnich 30 latach dokonano aborcji na 12 mln dziewczynek, postrzeganych jako mniej wartościowe.

Małym dziewczynkom przyszywają penisy więcej

To sprawiło, że w proporcja płci w Indiach jest bardzo skrzywiona. W 2001 było to 850 dziewczynek na każde 1000 męskich noworodków. Po dekadzie dysproporcja jeszcze się zwiększyła i wynosi 837 do 1000.

W konserwatywnej części Indii, jak region Baghpat w stanie Uttar Pradesh, kobiety muszą być posłuszne mężczyznom. Właściwie nie wychodzą poza dom, a jeżeli, to z zasłoniętymi twarzami. Coraz częściej muszą usługiwać seksualnie zarówno mężowi i jego braciom - dodaje gazeta.

Gdy samotny mężczyzna nie ma bratowej, kupuje sobie nastoletnią żonę za równowartość 900 zł.

Chińczyków już nie będzie najwięcej na świecie więcej

Jej los bywa jeszcze gorszy, bo dla przywożonych z południa kraju nastolatek północ z jej obyczajami jest zupełnie obca. Gdy się buntuje, jest karana np. ogniem - podkreśla "The Daily Mail".

Choć to praktyki nielegalne, małe społeczności wiejskie ukrywają te dramaty przed światem zewnętrznym, także przed policją.

Następny tekst:

Rekord polskiej ligi: 43 tys. kibiców na meczu

Dodaj komentarz

Komentarze

zero 22.10.2012 18:57 Odpowiedz Zgłoś

to jest chore.
148+

Gość 22.10.2012 18:57 Odpowiedz Zgłoś

to zbrodnia a aborcja to ludobójstwo
2+

Gość 22.10.2012 18:57 Odpowiedz Zgłoś

heh tam muszą płacić 900zł żeby kupić żone, a ja dopłace te 900zł, dodam jeszcze malucha gratis tylko WEZCIE MOJĄ STARĄ!!!!!! Dodam Żuka jako bonus w ramach kosztów wysyłki, które już pokryje sam
130+

Gość 22.10.2012 18:57 Odpowiedz Zgłoś

No, ale to taka wspaniała kultura... i religia... i ta filozofia. Nic, tylko zachwycać się i naśladować. Ale jak przychodzi do praktyki, to są takimi samymi zwyrodnialcami i jak muzułmanie i ultrakatolicy.
89+

Gość 22.10.2012 18:57 Odpowiedz Zgłoś

kiedys sie z tego smiałem ale tak naprawde jedyny radynek dla afryki indii i całej reszty III swiata to wielka bomba która roz. je.bie to całe towarzystwo doszczętnie;/ kogo tam edukować jak tam z pokolenia na pokolenie dalej dzieje sie to samo. Tego nawet czytać sie nie da. wielka bomba atomowa ratunkiem dla całej zgrai brudasów
130+

Gość 22.10.2012 18:57 Odpowiedz Zgłoś

W konserwatywnej części Indii, jak region Baghpat w stanie Uttar Pradesh, kobiety muszą być posłuszne mężczyznom. Właściwie nie wychodzą poza dom, a jeżeli, to z zasłoniętymi twarzami--czyli religia pokoju i jej wyznawcy znowu w akcji,bo u hindusow kobiety sie nie zakrywaja,twarzy na pewno ,czasami w ogole sie nie zakrywaja hehe
18+

master joda 22.10.2012 18:57 Odpowiedz Zgłoś

podobno więcej mężczyzn niż kobiet jest.
1-

Gość 22.10.2012 18:57 Odpowiedz Zgłoś

900 zł na "kup teraz" czy z licytacji ?
3+

Gość 22.10.2012 18:57 Odpowiedz Zgłoś

Artykul taki sobie ale wreszcie jakies dobre zdjecie dodali ,przynajmniej jest na czym oko zawiesic
6-