Brat Hitlera pracował dla Żydów. Jako kelner

01.05.2014 20:48 BRAT, HITLER, KELNER, LIVERPOOL
Brat Hitlera pracował dla Żydów. Jako kelner

wikimedia.org/Josef Gierse

Przyrodni brat Adolfa Hitlera wyemigrował do Liverpoolu, gdzie zatrudnił go żydowski właściciel kawiarni. Alois pracował tam jako kelner - donosi dailymail.co.uk.

Dowodzą tego dokumenty ze spisu powszechnego w Wielkiej Brytanii z 1911 roku, które historycy wydobyli właśnie z rządowych archiwów. Według zapisów Alois Hitler mieszkał w angielskim mieście z irlandzką żoną Bridget i małym synkiem Wilhelmem. Ustalono, że ich dom został zniszczony w 1941 roku w czasie nalotu nazistów.

HITLER JEDNAK ZBIEGŁ DO ARGENTYNY! FBI POKAZUJE DOWODY>>

Jednak Alois nie było już wtedy na Wyspach. W 1914 roku zdecydował się wrócić do Niemiec i zostawić rodzinę - dodaje portal.

Wszystko wskazuje na to, że Adolf Hitler nie utrzymywał kontaktów ze swoim starszym bratem z pierwszego małżeństwa ojca.

Następny tekst:

Żona "Lewego" to celebrytka. Dostała własny program w TV Żona "Lewego" to celebrytka. Dostała własny program w TV

Komentarze

Gość 01.05.2014 20:52 Zgłoś

No to moze I lepiej dla Aloisa ze z bratem nie przestawal bo pewnie by mu Adolf nie przebaczyl uslugiwania Zydom.
1+

franki 01.05.2014 20:56 Zgłoś

hahahaha - A kim że był sam Adolf ? zapomnieliście czy próbujecie zmienić historię ?
28+

Gość 01.05.2014 20:58 Zgłoś

PANADOL.F
5+

franki 01.05.2014 21:00 Zgłoś

A to kto ? Rudy na 1szo Majowej defiladzie ? . Ale się szelma przymaskowała
9+

Gość 01.05.2014 21:10 Zgłoś

TUSK pracował dla Żydów. AN+AL
9+

franki 01.05.2014 21:10 Zgłoś

Dobra wiadomość - odnalazła się matka Adolfa i znowu jest w ciąży
3+

Gość 01.05.2014 21:15 Zgłoś

A w POlsce niemiecki Siemens chciał z żydówką Gromkiewicz Waltz zagazować pasażerów metra palącym się POciągiem inspiro? Siemens opracował projekty krematoriów w obozie Auschwitz-Birkenau (same krematoria wybudowała firma Hoch und Tiefbau AG z Katowic) oraz zamontował w nich urządzenia gazowe. Siemens uczestniczył m.in. w produkcji pocisków V-1 i V-2.
7-

Gość 01.05.2014 21:16 Zgłoś

a Hot dogi groźne jak papierosy! Wywołują raka Powinny być sprzedawane z ostrzeżeniami. Jedzenie hot dogów może wywołać nowotwory układu pokarmowego - nie mają wątpliwości lekarze. Żądają, by taki fast food był sprzedawany tak jak tytoń. Ze specjalnymi ostrzeżeniami. To, że z pozoru niewinna parówka z bułką może powodować poważne problemy zdrowotne potwierdza kilka niezależnych instytucji: Lekarski Komitet na Rzecz Odpowiedzialnej Medycyny, Światowy Fundusz Badań nad Rakiem oraz Amerykański Instytut Badań nad Rakiem
9-

Gość 01.05.2014 21:18 Zgłoś

Hot dogi groźne jak papierosy! Wywołują raka Powinny być sprzedawane z ostrzeżeniami. Jedzenie hot dogów może wywołać nowotwory układu pokarmowego - nie mają wątpliwości lekarze. Żądają, by taki fast food był sprzedawany tak jak tytoń. Ze specjalnymi ostrzeżeniami. To, że z pozoru niewinna parówka z bułką może powodować poważne problemy zdrowotne potwierdza kilka niezależnych instytucji: Lekarski Komitet na Rzecz Odpowiedzialnej Medycyny, Światowy Fundusz Badań nad Rakiem oraz Amerykański Instytut Badań nad Rakiem
2-

Gość 01.05.2014 21:19 Zgłoś

A w POlsce niemiecki Siemens chciał z żydówką Gromkiewicz Waltz zagazować pasażerów metra palącym się POciągiem inspiro? Siemens opracował projekty krematoriów w obozie Auschwitz-Birkenau (same krematoria wybudowała firma Hoch und Tiefbau AG z Katowic) oraz zamontował w nich urządzenia gazowe. Siemens uczestniczył m.in. w produkcji pocisków V-1 i V-2.
6+
Strona 1 z 5 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane