Bunt w więzieniu. Skazani mają kilkuset zakładników

08.01.2012 09:40 BUNT, GOŚĆ, RODZINA, WENEZUELA, WIĘZIENIE, WIĘZIEŃ, ZAKŁADNIK, ŻĄDANIE, ŻONA
Bunt w więzieniu. Skazani mają kilkuset zakładników

cc/flickr/inmate32322

Nie chcą wypuścić odwiedzających ich gości.

680 osób zostało uwięzionych w więzieniu Los Teques w Wenezueli. To krewni więźniów, którzy przyszli odwiedzić swoich bliskich - donosi portal rian.ru. 

WIELKA BITWA W WIĘZIENIU. 31 OSÓB NIE ŻYJE>>

Skazani zablokowali wyjście i zapowiedzieli, że nie wypuszczą gości, dopóki nie zostaną spełnione ich żądania. Na razie jednak nie wiadomo, czego domagają się więźniowie. 

Skazani z Los Teques poinformowali również, że ich bunt to gest poparcia dla podobnej akcji w innych wenezuelskich zakładach karnych. 

W więzieniach Yare-1 i Yare-2 blisko tysiąc osób zapowiedziało, że nie opuści budynków. Twierdzą bowiem, że w zakładach dochodzi do nadużyć a sądy latami nie rozpatrują spraw ich bliskich - informuje rian.ru.

POLSCY WIĘŹNIOWIE SKARŻĄ SIĘ NA ZA KRÓTKĄ KĄPIEL>>

Według najnowszych danych między styczniem a październikiem 2011 roku w wenezuelskich więzieniach zmarło lub zginęło 487 osób. Tamtejsze zakłady karne należą do jednych z najgorszych na świecie. 

Następny tekst:

Oni palą najwięcej marihuany na świecie Oni palą najwięcej marihuany na świecie

Dodaj komentarz

Komentarze

BALTOW.COM 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

Czy chcecie aby taka sytuacja zaistniała u nas w kraju ? Na pewno NIE ! Musimy stawić czoła naszemu POpapranemu włodarzu musimy wygrać, jedna jedyna osoba która potrafi nas dobrze pokierować to sam Jarosław. On wie najlepiej jak stawić czoło manipulacji wami przez media TVN GW i jeszcze dużo innych serwisów www. Wybierzcie siłe, wybierzcie wolność, wybierzcie Prawo i Sprawiedliwość a podobne sytuacje was nie dotkną, my wiemy co wy chcecie i damy wam to ! Pracę, szczęście i pieniądze. HOME: baltow.com
6-

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

"Tamtejsze zakłady karne należą do jednych z najgorszych na świecie." No to chyba dobrze, bo więzienie ma być karą, a nie pobytem w hotelu z wszelkimi wygodami jak u nas.
76+

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

A kiedy W końcu takie zk będziemy mieli w Polsce a nie hotele.
2-

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

Z niewinność tam nie siedzą!!!!
Gość "Tamtejsze zakłady karne należą do jednych z najgorszych na świecie." No to chyba dobrze, bo więzienie ma być karą, a nie pobytem w hotelu z wszelkimi wygodami jak u nas.
6-

fido 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

nie chcieli by miec tak jak u nas wczasy
7-

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

poza tym wy...laj nie chcemy donka jarka i innych smieci tez
BALTOW.COM Czy chcecie aby taka sytuacja zaistniała u nas w kraju ? Na pewno NIE ! Musimy stawić czoła naszemu POpapranemu włodarzu musimy wygrać, jedna jedyna osoba która potrafi nas dobrze pokierować to sam Jarosław. On wie najlepiej jak stawić czoło manipulacji wami przez media TVN GW i jeszcze dużo innych serwisów www. Wybierzcie siłe, wybierzcie wolność, wybierzcie Prawo i Sprawiedliwość a podobne sytuacje was nie dotkną, my wiemy co wy chcecie i damy wam to ! Pracę, szczęście i pieniądze. HOME: baltow.com
4-

Otaku 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

U nas to potrzeba nowych więzień,ale nikt nie buntuje się przeciw przepełnionym celom i posiłkom.Może dlatego że na wolności jest znacznie gorzej.Kolejny cud Tuska...
7-

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

Tak, masz rację, gdyby nie fakt, że tam do więzień trafiają nawet ludzie niewinni, ponieważ system prawny w Ameryce Południowej (w biedniejszych krajach) jest tak niedoskonały i komunistyczny, że nawet za podpadnięcie sąsiadowi (a co dopiero mafii!) możesz trafić za kratki...
Gość "Tamtejsze zakłady karne należą do jednych z najgorszych na świecie." No to chyba dobrze, bo więzienie ma być karą, a nie pobytem w hotelu z wszelkimi wygodami jak u nas.
5-

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

odezwał się złodziej który tam był ?
Komentarz usunięty
42+

Gość 05.11.2012 10:59 Odpowiedz Zgłoś

Żalosne człowieku zastanów sie gdzie Polska gdzie Wenezuela my nie jesteśmy na takim skraju jak Oni, zresztą trzeba być psychicznie chorym żeby głosować na Jarosława i nędzny PiS. PiS(rozwój katolicki)= brak rozwoju kraju Ruch Palikota=przyszłość Polski!
BALTOW.COM Czy chcecie aby taka sytuacja zaistniała u nas w kraju ? Na pewno NIE ! Musimy stawić czoła naszemu POpapranemu włodarzu musimy wygrać, jedna jedyna osoba która potrafi nas dobrze pokierować to sam Jarosław. On wie najlepiej jak stawić czoło manipulacji wami przez media TVN GW i jeszcze dużo innych serwisów www. Wybierzcie siłe, wybierzcie wolność, wybierzcie Prawo i Sprawiedliwość a podobne sytuacje was nie dotkną, my wiemy co wy chcecie i damy wam to ! Pracę, szczęście i pieniądze. HOME: baltow.com
8+
Strona 1 z 3 1 2 3
Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim 7 Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim 11 godzin temu
Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 7 Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 12 godzin temu
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...