Chcesz schudnąć? Połknij... tasiemca (WIDEO)

19.09.2009 21:28 DIETA, GWIAZDY, TASIEMIEC, WAGA
Chcesz schudnąć? Połknij... tasiemca (WIDEO)

youtube

Nowa obrzydliwa moda wśród gwiazd Hollywood.

Znane aktorki łykają tabletki z główką tasiemca, żeby pozostać szczupłe i piękne. Pasożyt rozwija się w ich organizmach i pomaga zrzucić zbędne kilogramy - donosi humbug.pl

Dieta tasiemcowa była popularna w Stanach Zjednoczonych już w XIX wieku. Na początku ubiegłego stulecia tabletki były nawet reklamowane w prasie, a słynna śpiewaczka Maria Callas miała dzięki nim schudnąć w kilka miesięcy o 20 kilogramów.

Kontrowersyjna dieta odeszła w zapomnienie. Aż do teraz. Tabletki z główką tasiemca zaczynają zdobywać coraz większą popularność, głównie w Los Angeles, gdzie mieszka większość hollywoodzkich sław - twierdzi portal.

Oficjalnie żadna z gwiazd nie chce przyznać się do celowego zarażenia tasiemcem. Prasa twierdzi, że dietę mogła stosować po jednej z ciąż Angelina Jolie.

Tymczasem taki sposób odchudzania wiąże się z mdłościami, bólem głowy, infekcjami oraz biegunką. Stwierdzano nawet przypadki śmierci kobiet, które stosowały dietę tasiemcową.

Następny tekst:

Wylali w pole ponad milion litrów mleka

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

w bania sie totalnie przewraca, Boze w jakich czasach przyszlo nam zyc?
Gość Tez się rzucę na papieża! Tylko nie mam go w pobliżu! Dobrze zrobiła i niech zrobi to za rok! To się nazywa pokolenie JP!
0

mika 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

o fuuuj!!!!!!!!!11
Gość nie długo pewnie na nowo odkryją że ziemia jednak nie jest płaska:)
0

Gośću 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

A co gdy juz ta glowka zacznie tworzyc jajeczka - ktore moga docierac do mozgu i tam tworza wowczas larwy?
ość w waszym gardle Nawet jeśli zostaną opracowane to i tak Polacy nię będą mieli swobodnego dostępu do leku
0

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

trzeba się urodzić w ameryce żeby wpaść na coś takiego. Bravo!
Gość a ty co statystyke prowadzisz?
0

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

no i co ? cokolwiek zywego dotrze do mozgu bedzie chociaz sladowa inteligencja u takiej gwiazdy ;P
ość w waszym gardle Nawet jeśli zostaną opracowane to i tak Polacy nię będą mieli swobodnego dostępu do leku
0

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

jako 14 latka chcialam tak zobic xD pytanie: skad mialam wziasc tasiemca?XD eh...dzieci ;d generalnie mam teraz lat 19 i uwazam ze to najwieksza glupota na swiecie -.-
Gość a skad wiecie co z tego jest prawda? Oczywiscie to, czego uczymy w Polsce, tak? Oczywiscie, bo jestesmy Polakami. Nie twierdze, ze to Polacy zakladali obozy koncentracyjne ale pewnie czesc Polakow byla i nadal jest antysemitami.
0

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

eeeetam, lipa, najlepsza dieta to kieliszek rycyny i potrójna lewatywa
Gość Ja myślę, że jest w tym sporo prawdy, bo jeśli założymy, że mąż pomaga żonie w domowych obowiązkach a żona pracuje zawodowo pomagając partnerowi zarabiać na dom to oboje zdają sobie sprawę zarówno z wad jak i zalet obu zajęć. Korona mężowi nie spadnie kiedy czasem pozmywa naczynia i zobaczy jak to jest się "babrać" w resztkach. Z drugiej zaś strony kobieta może pracować zawodowo bo przecież mąż jej w domu pomoże,a wtedy nie gdera bo nie może zarzucić mu że nic nie robi,wie że i taka praca meczy!
1-

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

co za debile
Gość Taa. a jak się zatka toaleta lub zlew czy kobieta pomoże mężowi.
0

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

głupota .
Gość A jeśli mieszkam na wsi? to żona też powinna pomagać przy wyżucaniu obornika? Pewnie się rozwiedziemy bo mi nie pomaga.
0

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

masakra ;/
polot bombowca debile jednak górą, ciekawe że nie napisali ile musieli kilometrów i czasu nadrobić żeby stworzyć taki klucz, no i oczywiście powinni jeszcze dla każdego samolotu zbudować oddzielny pas do lądowania inaczej krążenie w powietrzu to spalanie dodatkowych ton paliwa i to nad terenami najbardziej zurbanizowanymi. Sama radosna twórczość, prawie jak w cyrku na wiejskiej
0
Strona 1 z 6 1 2 3
Odkryli ślady Drakuli. Tajemnicze lochy pod zamkiem 4 Odkryli ślady Drakuli. Tajemnicze lochy pod zamkiem wczoraj, o godz: 20:40
Oto najbogatsze kobiety w Polsce. Mają miliardy złotych 12 Oto najbogatsze kobiety w Polsce. Mają miliardy złotych wczoraj, o godz: 14:04
Sponsorowane
Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Holenderska studentka oszukała znajomych i rodzinę, udając że jest na wymarzonych wakacjach.Tymczasem zdjęcia, na których dziewczyna pozowała z...
Oto tajemnice giganta oceanów. Niesamowita operacja Oto tajemnice giganta oceanów. Niesamowita operacja Dopiero drugi raz w historii udało się złowić i zbadać kałamarnicę kolosalną. Dzięki tej sekcji zwłok świat odkryje...
Krwawa zemsta. Zabił kochanka żony na środku ulicy Krwawa zemsta. Zabił kochanka żony na środku ulicy Mężczyzna o imieniu Zhao romansował z zamężną koleżanką z pracy. Mąż dowiedział się o związku i w ataku...