Chcesz schudnąć? Połknij... tasiemca (WIDEO)

19.09.2009 21:28 DIETA, GWIAZDY, TASIEMIEC, WAGA
Chcesz schudnąć? Połknij... tasiemca (WIDEO)

youtube

Nowa obrzydliwa moda wśród gwiazd Hollywood.

Znane aktorki łykają tabletki z główką tasiemca, żeby pozostać szczupłe i piękne. Pasożyt rozwija się w ich organizmach i pomaga zrzucić zbędne kilogramy - donosi humbug.pl

Dieta tasiemcowa była popularna w Stanach Zjednoczonych już w XIX wieku. Na początku ubiegłego stulecia tabletki były nawet reklamowane w prasie, a słynna śpiewaczka Maria Callas miała dzięki nim schudnąć w kilka miesięcy o 20 kilogramów.

Kontrowersyjna dieta odeszła w zapomnienie. Aż do teraz. Tabletki z główką tasiemca zaczynają zdobywać coraz większą popularność, głównie w Los Angeles, gdzie mieszka większość hollywoodzkich sław - twierdzi portal.

Oficjalnie żadna z gwiazd nie chce przyznać się do celowego zarażenia tasiemcem. Prasa twierdzi, że dietę mogła stosować po jednej z ciąż Angelina Jolie.

Tymczasem taki sposób odchudzania wiąże się z mdłościami, bólem głowy, infekcjami oraz biegunką. Stwierdzano nawet przypadki śmierci kobiet, które stosowały dietę tasiemcową.

Następny tekst:

Wylali w pole ponad milion litrów mleka

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

w bania sie totalnie przewraca, Boze w jakich czasach przyszlo nam zyc?
Gość Tez się rzucę na papieża! Tylko nie mam go w pobliżu! Dobrze zrobiła i niech zrobi to za rok! To się nazywa pokolenie JP!
0

mika 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

o fuuuj!!!!!!!!!11
Gość nie długo pewnie na nowo odkryją że ziemia jednak nie jest płaska:)
0

Gośću 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

A co gdy juz ta glowka zacznie tworzyc jajeczka - ktore moga docierac do mozgu i tam tworza wowczas larwy?
ość w waszym gardle Nawet jeśli zostaną opracowane to i tak Polacy nię będą mieli swobodnego dostępu do leku
0

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

trzeba się urodzić w ameryce żeby wpaść na coś takiego. Bravo!
Gość a ty co statystyke prowadzisz?
0

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

no i co ? cokolwiek zywego dotrze do mozgu bedzie chociaz sladowa inteligencja u takiej gwiazdy ;P
ość w waszym gardle Nawet jeśli zostaną opracowane to i tak Polacy nię będą mieli swobodnego dostępu do leku
0

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

jako 14 latka chcialam tak zobic xD pytanie: skad mialam wziasc tasiemca?XD eh...dzieci ;d generalnie mam teraz lat 19 i uwazam ze to najwieksza glupota na swiecie -.-
Gość a skad wiecie co z tego jest prawda? Oczywiscie to, czego uczymy w Polsce, tak? Oczywiscie, bo jestesmy Polakami. Nie twierdze, ze to Polacy zakladali obozy koncentracyjne ale pewnie czesc Polakow byla i nadal jest antysemitami.
0

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

eeeetam, lipa, najlepsza dieta to kieliszek rycyny i potrójna lewatywa
Gość Ja myślę, że jest w tym sporo prawdy, bo jeśli założymy, że mąż pomaga żonie w domowych obowiązkach a żona pracuje zawodowo pomagając partnerowi zarabiać na dom to oboje zdają sobie sprawę zarówno z wad jak i zalet obu zajęć. Korona mężowi nie spadnie kiedy czasem pozmywa naczynia i zobaczy jak to jest się "babrać" w resztkach. Z drugiej zaś strony kobieta może pracować zawodowo bo przecież mąż jej w domu pomoże,a wtedy nie gdera bo nie może zarzucić mu że nic nie robi,wie że i taka praca meczy!
1-

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

co za debile
Gość Taa. a jak się zatka toaleta lub zlew czy kobieta pomoże mężowi.
0

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

głupota .
Gość A jeśli mieszkam na wsi? to żona też powinna pomagać przy wyżucaniu obornika? Pewnie się rozwiedziemy bo mi nie pomaga.
0

Gość 22.10.2012 10:10 Odpowiedz Zgłoś

masakra ;/
polot bombowca debile jednak górą, ciekawe że nie napisali ile musieli kilometrów i czasu nadrobić żeby stworzyć taki klucz, no i oczywiście powinni jeszcze dla każdego samolotu zbudować oddzielny pas do lądowania inaczej krążenie w powietrzu to spalanie dodatkowych ton paliwa i to nad terenami najbardziej zurbanizowanymi. Sama radosna twórczość, prawie jak w cyrku na wiejskiej
0
Strona 1 z 6 1 2 3
Nastolatkowi usunięto 232 zęby. Rwali 7 godzin 7 Nastolatkowi usunięto 232 zęby. Rwali 7 godzin 13 godzin temu
Tyle oszczędności mają Polacy. Ci odkładają najwięcej 3 Tyle oszczędności mają Polacy. Ci odkładają najwięcej 12 godzin temu
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....