Chciał do toalety. Niemal wypadł z samolotu

28.09.2015 12:38 KLM, POMYŁKA, SAMOLOT, TOALETA
Chciał do toalety. Niemal wypadł z samolotu

Jun Seita / flickr.com

Brytyjski pasażer pomylił drzwi wyjściowe z toaletą. "Tylko dotknąłem klamki".

James Grey ukarany został grzywną oraz zakazem latania w holenderskich liniach KLM na 5 lat. Podczas lotu z Edynburga do Amsterdamu Brytyjczyk próbował otworzyć drzwi wyjściowe.

Pomyłka zdarzyła się na wysokości prawie 10 tysięcy metrów. Nieostrożny pasażer został szybko unieszkodliwiony przez załogę. Twierdzi, że kara która go spotkała, była zbyt dotkliwa.

Próbowałem wytłumaczyć, że to była zwykła pomyłka! Zdaję sobie sprawę z konsekwencji otworzenia drzwi w samolocie podczas lotu – skomentował sprawę Grey.

Gdy tylko maszyna wylądowała na lotnisku Schiphol, niebezpiecznego pasażera przejęła holenderska policja. Winny zamieszania spędził noc w areszcie. Za swój wybryk musiał zapłacić karę 600 euro. Pieniądze na lot powrotny do domu pożyczył, ponieważ kaucja pochłonęła większość jego wakacyjnych funduszy.

Następny tekst:

800 osób ewakuowanych w Warszawie z powodu wycieku gazu! 800 osób ewakuowanych w Warszawie z powodu wycieku gazu!

Komentarze

Gość 28.09.2015 12:47 Zgłoś

Prymityw
4+

Gość 28.09.2015 12:50 Zgłoś

Na takiej wysokości jest tak duża różnica ciśnień, że i tak nie dał by rady ich otworzyć.
217+

Gość 28.09.2015 12:51 Zgłoś

przeciez i tak nie otworzylby drzwi. Po co piszecie, ze niemal wypadl z samolotu?
210+

Gość 28.09.2015 12:52 Zgłoś

drzwi podczas lotu nie da sie otworzyc,bo cisnienie z srodka kabiny na nie napiera. Nie rozumiem o co ten krzyk,tyle,ze to jakis slepy debil chyba.
19+

Gość 28.09.2015 12:53 Zgłoś

Terroeysta?
1+

Gość 28.09.2015 12:55 Zgłoś

skoro to takie niebezpieczne dlaczego drzwi nie są blokowane ???????
23+

s 28.09.2015 12:55 Zgłoś

podczas lotu nie da sie otworzyc drzwi w samolocie cisnienie w kabinie nie pozwoli na to wiedza nie boli a szykanujecie kogos
5+

Gość 28.09.2015 13:00 Zgłoś

Nie mógł. Żaden pudzian czy szwarceneger nie jest w stanie otworzyć drzwi do samolotu przy takiej różnicy ciśnień.
cześ Co za idiota. Mógł wszystkich zabić debil!
31+

s 28.09.2015 13:00 Zgłoś

bo nie muszą podczas lotu i tak ich nie otworzysz różnica ciśnień nie pozwoli na to a sfora jak zwykle pisze pierdoły ze niby mało nie wypadł poziom inteligencji ich redaktorów poraża
Gość skoro to takie niebezpieczne dlaczego drzwi nie są blokowane ???????
10+

Gość 28.09.2015 13:03 Zgłoś

drzwi są blokowane to te artykuły powinę być blokowane
Gość skoro to takie niebezpieczne dlaczego drzwi nie są blokowane ???????
2+
Strona 1 z 6 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane