Chiny: Lądowanie na Księżycu to nasz cel narodowy

31.12.2011 18:06 CHINY, KOSMOS, KSIĘŻYC, LĄDOWANIE, MISJA, PLAN, PROJEKT
Chiny: Lądowanie na Księżycu to nasz cel narodowy

NASA

"Przyspieszymy wysłanie misji załogowej".

Lądowanie chińskich astronautów na Księżycu to nasz cel narodowy - ogłosił rząd w Pekinie, przedstawiając po raz pierwszy oficjalny plan przygotowań do misji załogowej, która dotrzeć ma na naturalnego satelitę Ziemi.

CHINY ZDOBYWAJĄ KOSMOS. DWA NOWE SATELITY NA ORBICIE>>

Jednocześnie chińskie władze zapowiedziały też przyspieszenie realizacji projektu - informuje "The Guardian".

Nie ujawniono daty lądowania na Księżycu, ale eksperci twierdzą, że skoro wcześniej przedstawiciele Chińskiej Agencji Technologii Kosmicznych podawali rok 2030 to teraz można mówić już o roku 2025.

Tak będzie wyglądać rosyjska baza na Księżycu. Nie uwierzysz więcej

Zatwierdzony plan zobowiązuje instytuty badawcze do przyspieszenia prac nad nowymi statkami i stacjami kosmicznymi oraz wprowadzeniem nowych technologii niezbędnych do lądowania ludzi na Księżycu.

Następny tekst:

Ludzie podróżują coraz więcej. Pobity rekord Ludzie podróżują coraz więcej. Pobity rekord

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

pierwsze
1-

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

hahaha na czym? na ryżowej szczotce? Chiny są bogate a Chińczycy biedni. Dziwi mnie, że ludzi są tak zmanipulowani w tym kraju, kwestia czasu kiedy pójdą po rozum do głowy gdy 3% kraju opływa w bogactwie a 97% żyje w słomianych szałasach
0

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

tam umieścić pociski balistyczne z głowicami jądrowymi to jest pomysł!!!
6-

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Mają szanse być pierwsi na Księżycu.
7+

JuEsA 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

ale bedzie chryja jak porownaja probki z amerykanskimi
48+

prawdziwy cel 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Myslalem ze celem jest obalenie lub zniszczenie USA przeciez po to przemysl zostal przeniesiony z USA i EUROPY aby wyhodowac potege - cel oczywisty wielka wojna a po niej władza światowa - - - google : WŁADZA ŚWIATOWA CELEM KRYZYSU , przyszłe życie na odnowionej ziemi
2-

gość666 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe jak odkryja,że amerykanie nigdy tam nie wylądowali
33+

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Zatwierdzony plan zobowiązuje instytuty badawcze do przyspieszenia prac nad nowymi statkami i stacjami kosmicznymi oraz wprowadzeniem nowych technologii niezbędnych do lądowania ludzi na Księżycu.- podzielcie pracę na więcej zespołów i zatrudnijcie polaków !!!
5+

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

pierwsi?.......nie no zart! pierwszy to był adolfik i tam zdddddddddddddddyhl....
3-

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

te śmieszne technologie z lat 70-tych... usa wierdzi że byli tam już... a teraz porządnego statku nie mają.
28+
Strona 1 z 4 1 2 3
CZY WIESZ, ŻE... teraz zobaczysz w lasach "czarcie kręgi"? 3 CZY WIESZ, ŻE... teraz zobaczysz w lasach "czarcie kręgi"? wczoraj, o godz: 17:35
Zdradziecki atak ZSRR na Polskę. MSZ ujawnia dokumenty 20 Zdradziecki atak ZSRR na Polskę. MSZ ujawnia dokumenty wczoraj, o godz: 08:24
Sponsorowane
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Pentagon poinformował o mrożącym krew w żyłach manewrze, jaki wykonał chiński myśliwiec, kiedy zbliżył się o włos do...