Chiny: Lądowanie na Księżycu to nasz cel narodowy

31.12.2011 18:06 CHINY, KOSMOS, KSIĘŻYC, LĄDOWANIE, MISJA, PLAN, PROJEKT
Chiny: Lądowanie na Księżycu to nasz cel narodowy

NASA

"Przyspieszymy wysłanie misji załogowej".

Lądowanie chińskich astronautów na Księżycu to nasz cel narodowy - ogłosił rząd w Pekinie, przedstawiając po raz pierwszy oficjalny plan przygotowań do misji załogowej, która dotrzeć ma na naturalnego satelitę Ziemi.

CHINY ZDOBYWAJĄ KOSMOS. DWA NOWE SATELITY NA ORBICIE>>

Jednocześnie chińskie władze zapowiedziały też przyspieszenie realizacji projektu - informuje "The Guardian".

Nie ujawniono daty lądowania na Księżycu, ale eksperci twierdzą, że skoro wcześniej przedstawiciele Chińskiej Agencji Technologii Kosmicznych podawali rok 2030 to teraz można mówić już o roku 2025.

Tak będzie wyglądać rosyjska baza na Księżycu. Nie uwierzysz więcej

Zatwierdzony plan zobowiązuje instytuty badawcze do przyspieszenia prac nad nowymi statkami i stacjami kosmicznymi oraz wprowadzeniem nowych technologii niezbędnych do lądowania ludzi na Księżycu.

Następny tekst:

Ludzie podróżują coraz więcej. Pobity rekord Ludzie podróżują coraz więcej. Pobity rekord

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

pierwsze
1-

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

hahaha na czym? na ryżowej szczotce? Chiny są bogate a Chińczycy biedni. Dziwi mnie, że ludzi są tak zmanipulowani w tym kraju, kwestia czasu kiedy pójdą po rozum do głowy gdy 3% kraju opływa w bogactwie a 97% żyje w słomianych szałasach
0

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

tam umieścić pociski balistyczne z głowicami jądrowymi to jest pomysł!!!
6-

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Mają szanse być pierwsi na Księżycu.
7+

JuEsA 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

ale bedzie chryja jak porownaja probki z amerykanskimi
48+

prawdziwy cel 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Myslalem ze celem jest obalenie lub zniszczenie USA przeciez po to przemysl zostal przeniesiony z USA i EUROPY aby wyhodowac potege - cel oczywisty wielka wojna a po niej władza światowa - - - google : WŁADZA ŚWIATOWA CELEM KRYZYSU , przyszłe życie na odnowionej ziemi
2-

gość666 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe jak odkryja,że amerykanie nigdy tam nie wylądowali
33+

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Zatwierdzony plan zobowiązuje instytuty badawcze do przyspieszenia prac nad nowymi statkami i stacjami kosmicznymi oraz wprowadzeniem nowych technologii niezbędnych do lądowania ludzi na Księżycu.- podzielcie pracę na więcej zespołów i zatrudnijcie polaków !!!
5+

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

pierwsi?.......nie no zart! pierwszy to był adolfik i tam zdddddddddddddddyhl....
3-

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

te śmieszne technologie z lat 70-tych... usa wierdzi że byli tam już... a teraz porządnego statku nie mają.
28+
Strona 1 z 4 1 2 3
Niewinny prezent od rodziców sprowadził na nią śmiertelne niebezpieczeństwo 7 Niewinny prezent od rodziców sprowadził na nią śmiertelne niebezpieczeństwo 4 godziny temu
Bierzesz prysznic z rana? Duży błąd! Już lepiej się nie kąp 6 Bierzesz prysznic z rana? Duży błąd! Już lepiej się nie kąp 9 godzin temu
Sponsorowane
Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Ta para chyba nie miała pojęcia, że jest fotografowana. Ale czego innego mogli się spodziewać w tak publicznym...
Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Ubrane tylko w ręcznik. Pokazały trochę za dużo Właśnie wyszły spod prysznica, ale nie zdążyły się jeszcze ubrać. Zdążyły za to zrobić sobie kuszące zdjęcia.
Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Chwila zapomnienia, czasami o jeden łyk alkoholu za dużo i... został wielki kac. Tego alkoholowego da się przeżyć,...