Chiny: Lądowanie na Księżycu to nasz cel narodowy

31.12.2011 18:06 CHINY, KOSMOS, KSIĘŻYC, LĄDOWANIE, MISJA, PLAN, PROJEKT
Chiny: Lądowanie na Księżycu to nasz cel narodowy

NASA

"Przyspieszymy wysłanie misji załogowej".

Lądowanie chińskich astronautów na Księżycu to nasz cel narodowy - ogłosił rząd w Pekinie, przedstawiając po raz pierwszy oficjalny plan przygotowań do misji załogowej, która dotrzeć ma na naturalnego satelitę Ziemi.

CHINY ZDOBYWAJĄ KOSMOS. DWA NOWE SATELITY NA ORBICIE>>

Jednocześnie chińskie władze zapowiedziały też przyspieszenie realizacji projektu - informuje "The Guardian".

Nie ujawniono daty lądowania na Księżycu, ale eksperci twierdzą, że skoro wcześniej przedstawiciele Chińskiej Agencji Technologii Kosmicznych podawali rok 2030 to teraz można mówić już o roku 2025.

Tak będzie wyglądać rosyjska baza na Księżycu. Nie uwierzysz więcej

Zatwierdzony plan zobowiązuje instytuty badawcze do przyspieszenia prac nad nowymi statkami i stacjami kosmicznymi oraz wprowadzeniem nowych technologii niezbędnych do lądowania ludzi na Księżycu.

Następny tekst:

Ludzie podróżują coraz więcej. Pobity rekord Ludzie podróżują coraz więcej. Pobity rekord

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

pierwsze
1-

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

hahaha na czym? na ryżowej szczotce? Chiny są bogate a Chińczycy biedni. Dziwi mnie, że ludzi są tak zmanipulowani w tym kraju, kwestia czasu kiedy pójdą po rozum do głowy gdy 3% kraju opływa w bogactwie a 97% żyje w słomianych szałasach
0

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

tam umieścić pociski balistyczne z głowicami jądrowymi to jest pomysł!!!
6-

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Mają szanse być pierwsi na Księżycu.
7+

JuEsA 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

ale bedzie chryja jak porownaja probki z amerykanskimi
48+

prawdziwy cel 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Myslalem ze celem jest obalenie lub zniszczenie USA przeciez po to przemysl zostal przeniesiony z USA i EUROPY aby wyhodowac potege - cel oczywisty wielka wojna a po niej władza światowa - - - google : WŁADZA ŚWIATOWA CELEM KRYZYSU , przyszłe życie na odnowionej ziemi
2-

gość666 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe jak odkryja,że amerykanie nigdy tam nie wylądowali
33+

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Zatwierdzony plan zobowiązuje instytuty badawcze do przyspieszenia prac nad nowymi statkami i stacjami kosmicznymi oraz wprowadzeniem nowych technologii niezbędnych do lądowania ludzi na Księżycu.- podzielcie pracę na więcej zespołów i zatrudnijcie polaków !!!
5+

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

pierwsi?.......nie no zart! pierwszy to był adolfik i tam zdddddddddddddddyhl....
3-

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

te śmieszne technologie z lat 70-tych... usa wierdzi że byli tam już... a teraz porządnego statku nie mają.
28+
Strona 1 z 4 1 2 3
To były ochotniczki. Kobiece szwadrony śmierci w Rosji 14 To były ochotniczki. Kobiece szwadrony śmierci w Rosji 7 godzin temu
Tragiczna historia rodziny, która lwy trzymała w bloku 14 Tragiczna historia rodziny, która lwy trzymała w bloku wczoraj, o godz: 08:20
Sponsorowane
Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Korea Północna nie jest państwem, to niezwykłe doświadczenie - twierdzi francuski fotograf Eric Lafforgue, któremu udało się w...
Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Długie ustawianie się, ćwiczenie odpowiedniego wyrazu twarzy i już można pstryknąć pamiątkową fotkę. A kiedy jest gotowa okazuje...
Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Budowę bazy, która miała strzec szlaku na Półwysep Kolski, rozpoczęto w 1955 roku.Rosjanie postanowili wykorzystać do tego malutką...