Chiny: Lądowanie na Księżycu to nasz cel narodowy

31.12.2011 18:06 CHINY, KOSMOS, KSIĘŻYC, LĄDOWANIE, MISJA, PLAN, PROJEKT
Chiny: Lądowanie na Księżycu to nasz cel narodowy

NASA

"Przyspieszymy wysłanie misji załogowej".

Lądowanie chińskich astronautów na Księżycu to nasz cel narodowy - ogłosił rząd w Pekinie, przedstawiając po raz pierwszy oficjalny plan przygotowań do misji załogowej, która dotrzeć ma na naturalnego satelitę Ziemi.

CHINY ZDOBYWAJĄ KOSMOS. DWA NOWE SATELITY NA ORBICIE>>

Jednocześnie chińskie władze zapowiedziały też przyspieszenie realizacji projektu - informuje "The Guardian".

Nie ujawniono daty lądowania na Księżycu, ale eksperci twierdzą, że skoro wcześniej przedstawiciele Chińskiej Agencji Technologii Kosmicznych podawali rok 2030 to teraz można mówić już o roku 2025.

Tak będzie wyglądać rosyjska baza na Księżycu. Nie uwierzysz więcej

Zatwierdzony plan zobowiązuje instytuty badawcze do przyspieszenia prac nad nowymi statkami i stacjami kosmicznymi oraz wprowadzeniem nowych technologii niezbędnych do lądowania ludzi na Księżycu.

Następny tekst:

Ludzie podróżują coraz więcej. Pobity rekord Ludzie podróżują coraz więcej. Pobity rekord

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

pierwsze
1-

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

hahaha na czym? na ryżowej szczotce? Chiny są bogate a Chińczycy biedni. Dziwi mnie, że ludzi są tak zmanipulowani w tym kraju, kwestia czasu kiedy pójdą po rozum do głowy gdy 3% kraju opływa w bogactwie a 97% żyje w słomianych szałasach
0

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

tam umieścić pociski balistyczne z głowicami jądrowymi to jest pomysł!!!
6-

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Mają szanse być pierwsi na Księżycu.
7+

JuEsA 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

ale bedzie chryja jak porownaja probki z amerykanskimi
48+

prawdziwy cel 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Myslalem ze celem jest obalenie lub zniszczenie USA przeciez po to przemysl zostal przeniesiony z USA i EUROPY aby wyhodowac potege - cel oczywisty wielka wojna a po niej władza światowa - - - google : WŁADZA ŚWIATOWA CELEM KRYZYSU , przyszłe życie na odnowionej ziemi
2-

gość666 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

ciekawe jak odkryja,że amerykanie nigdy tam nie wylądowali
33+

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

Zatwierdzony plan zobowiązuje instytuty badawcze do przyspieszenia prac nad nowymi statkami i stacjami kosmicznymi oraz wprowadzeniem nowych technologii niezbędnych do lądowania ludzi na Księżycu.- podzielcie pracę na więcej zespołów i zatrudnijcie polaków !!!
5+

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

pierwsi?.......nie no zart! pierwszy to był adolfik i tam zdddddddddddddddyhl....
3-

Gość 05.11.2012 10:56 Odpowiedz Zgłoś

te śmieszne technologie z lat 70-tych... usa wierdzi że byli tam już... a teraz porządnego statku nie mają.
28+
Strona 1 z 4 1 2 3
Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 3 Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 4 godziny temu
Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 4 Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś wczoraj, o godz: 21:35
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...