Chiny idą na wojnę. Masowe aresztowania chrześcijan

18.04.2011 09:31 ARESZT, CHINY, CHRZEŚCIJANIE, PROTESTANCI
Chiny idą na wojnę. Masowe aresztowania chrześcijan

Fot. latestchina.com

Prześladują tych, którzy chodzą na msze.

W Chinach trwa kampania wymierzona przeciwko nielegalnym zgromadzeniom chrześcijan - pisze "South China Morning Post".

Chińskie służby bezpieczeństwa zatrzymały w Pekinie około 50 chrześcijan, którzy chcieli uczestniczyć w spotkaniu modlitewnym.

TAK CHRZEŚCIJANIE NAWRACAJĄ MUZUŁMANÓW>>

Wcześniej zatrzymanych zostało 169 członków protestanckiego kościoła Shouwang, m.in. przewodniczącego zgromadzeniu pastora Jin Tianmin. Cofnięto im także zgodę na wynajem pomieszczeń wykorzystywanych jako miejsce modlitw.

Natomiast w prowincji Shandong za rozpowszechnianie literatury religijnej zatrzymano pastora obrządku protestanckiego i 4 wiernych.

Następny tekst:

Tajemnicza plaga chorób na wybrzeżu USA Tajemnicza plaga chorób na wybrzeżu USA

Komentarze

Gość 22.10.2012 16:18 Zgłoś

Tępe chinole i tak im nic nie pomoże.
dbl to przez ruskich i niemców
0

+++++++++++ 22.10.2012 16:18 Zgłoś

Widzą co się w Polsce dzieje. Mądrzy wcześniej, nie po szkodzie.
Gość wspólnota to komuna
0

Gość 22.10.2012 16:18 Zgłoś

no wstyd... widze że tu sami wierzący,co się nie dzieje...
Gość coś sensownego
0

Gość 22.10.2012 16:18 Zgłoś

Po pierwsze co do poprzednich komentarzy chrześcijanizm to nie katolizm...szkoda ludzi ale to musi się wypełnić tak pisze w biblii o prześladowcach Jezusa. Jak czytam ludzi którzy to popierają to szkoda mi was biedni jesteście i tyle!!!
MEMO To ja też chcę!
0

Gość 22.10.2012 16:18 Zgłoś

mają rację ale lepiej niech sie wezmą za islam bo to groźniejsze
Hans O jakich dobrach ty piszesz dostaliscie trzy razy wiecej niz mieliscie.Jezeli chodzi o rozbiory to sami polske sprzedaliscie a poznie wielki placz.Dzisiaj tez wszystko odajecie w obce rece
0

Gość 22.10.2012 16:18 Zgłoś

I dobrze. Skutkować to będzie umocnieniem się chrześcijaństwa w Chinach, tak jak za czasów rzymskich w pierwszych wiekach n.e.
Gość to sugeruje pod niemiecka granica zbujdowac elektrownie Belchatow 2 o jeszcze wiekszej sile trucia weglem zeby polowe powierzcni Niemiec mialo po 300% przekroczone normy zatrucia odpadami z wegla ;) i ma to byc 10x mocniejsza emisja trujacyh wyziewow zeby w czasie silnych deszczow zazywali smogu :D wtedy powiedza ze energia atomowa bedzie super eco ;)
0

Gośćxxx 22.10.2012 16:18 Zgłoś

za komuny bylo lepiej chociaz praca byla
teiczer Biopaliwo będzie w tej samej cenie. Bo to nie rynek ropy, a państwo nasze ukochane daje akcyzę...
0

Precz z Polski. 22.10.2012 16:18 Zgłoś

Zróbmy porządek w Polsce z żółtymi świniami
emi aż wstyd że osoba po studiach nie jest inteligentna :( Kultury można się nauczyć,a inteligencje ma się wrodzoną jesteś żenujący
0

Gość 22.10.2012 16:18 Zgłoś

Każda wiara jest zła a szczególnie, te które wpier.. się w politykę . Brawo Chiny !!
Gość wprowadza akurat jak w polska wybuduja autostrady
1-

Gość 22.10.2012 16:18 Zgłoś

Mają rację , tam gdzie belzebuby rzadzą tam bieda np. Polska, Meksyk, cała ameryka poludniowa itd.
Gość mam wścibskiego i strasznie zazdrosnego sąsiada. musi wszystko wiedzieć i widzieć. to tak wk....ia,że historia.zakłóca mi spokój.
1-
Strona 1 z 5 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane