Chrześcijanie muszą zginąć. Będzie fala zamachów?

06.01.2011 10:15 ATAK, CHRZEŚCIJANIE, EGIPT, KOTYJSCY, MUZUŁMANIE, TERRORYŚCI
Chrześcijanie muszą zginąć. Będzie fala zamachów?

Fot. pap/epa

Radykalni muzułmanie nawołują do ataków na kościoły.

Z okazji obchodzonego właśnie Bożego Narodzenia, chrześcijańscy Koptowie w Egipcie mają dostać od władz kraju dodatkową ochronę - donosi gazeta.pl.

Kordony policji mają ich chronić przed islamskimi radykałami, którzy nawołują do dalszych zamachów w kościołach, także w Europie. Przekonują, że to wręcz obowiązek każdego wyznawcy islamu.

Na szczęście nie wszyscymuzułmanie podzielają ten pogląd i zachęcają do gestu solidarności z chrześcijańską mniejszością w Egipcie.

Niektóre środowiska wzywają wiernych do tworzenia żywych tarcz przed kościołami koptyjskimi - podaje gazeta.

ZAMACHY BOMBOWE NA CHRZEŚCIJAN, SĄ ZABICI>>

Zagrożenie jest jak najbardziej realne, bo w ataku na świątynię Al-Qiddissin w Aleksandrii w Nowy Rok zginęły 23 osoby, a 97 zostało rannych.

Oprócz kościoła w Aleksandrii, na liście ekstremistów znalazły się również świątynie z Niemiec i Francji, w których Koptowie zwykli odprawiać nabożeństwa - dodaje serwis.

Szósty stycznia to w koptyjskim kalendarzu wigilia Bożego Narodzenia.

Następny tekst:

Konkurencja przejęła największe tajemnice Renault Konkurencja przejęła największe tajemnice Renault

Komentarze

Gość 22.10.2012 15:29 Zgłoś

Rewelacja
Gość co za kretyński wniosek. ci co nie piją mleka żłopią herbatę? bezrobocie spadło, ale nie znaczy to wcale,że Polacy mają pracę
1+

Gość 22.10.2012 15:29 Zgłoś

Wow :D
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 15:29 Zgłoś

czemu komentarzy caly dzien nie mozna dodawac ???
Gość kto bedzie chciał pracowac ten bedzie pracować, pytanie za jaką stawke!!
0

Gość 22.10.2012 15:29 Zgłoś

To co, wojenka z muslimami?
Gość IG Farben sponsorujący nazistów i standard Oil Rockefelerów - podzieliły świat na 2 strefy wpływów chemiczno-farmaceutyczno-naftowych. Podział ten funkcjonuje do dzisiaj.
0

Gość 22.10.2012 15:29 Zgłoś

nie oni są sojusznikami w walce z sam wiesz kim.
Gość IG Farben sponsorujący nazistów i standard Oil Rockefelerów - podzieliły świat na 2 strefy wpływów chemiczno-farmaceutyczno-naftowych. Podział ten funkcjonuje do dzisiaj.
0

Gość 22.10.2012 15:29 Zgłoś

ŻYDZI propagande sieją
Komentarz usunięty
0

fakir wróg iSSlamu 22.10.2012 15:29 Zgłoś

Islamskie bydło napada na nas od VII go wieku,ale to doczytaj sobie nieuku. kanał scu000,strona Euroislam.pl, Truth Tube.
Gość odkryli amerykę
0

Acheścijanin 22.10.2012 15:29 Zgłoś

Chrześcijanie są niby lepsi? A co powiecie o mordach dokonywanych na katolikach przez Ukraińców-Grekokatolików? Albo jak chorwaccy Ustasze(w tym wielu księży) mordowali Serbów-Prawosławnych? Trzeba też wspomnieć o wojnach religijnych w XVII wieku w których to wyznawcy Chrystusa masakrowali się wzajemnie. Albo nawet i Niemcy palący ludźmi w piecu.Naród niemiecki przecież jest od dawna chrześcijańskim.
Gość A ja przeczytalem antyspermowa, juz sie przestraszylem ze zakazali onanizmu
0

Gość 22.10.2012 15:29 Zgłoś

a my dla odmiany zniszczmy im mekke -albo zróbmy zamachy na pilegrzymów do mekki zobacza wtedy jak to jest dobrze namawiac i robic zamachy na chrzescijan
Krzychu Żaden szanujący się autorytet nie wypowiada się o skuteczności homeopatii! Jeżeli skuteczności jej stosowania nie mogą potwierdzić żadne badania, to bardziej skuteczne mogą okazać się nawet modlitwy zanoszone do Boga, którego faktu istnienia nauka też nie udowodniła!!!
0

Gość 22.10.2012 15:29 Zgłoś

jełopie muzułmanski -zeby to ciebie spotkało
Gość Bo oto chodzi by kobietę traktować jak człowieka a nie kobietę
0
Strona 1 z 3 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane