Chwile grozy! Płonący samolot nad Londynem

24.05.2013 10:56 AWARIA, LONDYN, POŻAR, SAMOLOT

Samolot brytyjskich linii lotniczych British Airways musiał awaryjnie lądować na lotnisku Heathrow. Palił się silnik maszyny - informuje skynews.com

Świadkowie opowiadają o płomieniach, które wydobywały się z jednego z silników samolotu - relacjonuje portal. 

OGIEŃ W SILNIKU. DRAMATYCZNE LĄDOWANIE AIRBUSA>>

Pilot lecącego z Londynu do Oslo samolotu zdecydował się wrócić na lotnisko. Lądowanie awaryjne w asyście straży pożarnej powiodło się. Pasażerowie bezpiecznie opuścili samolot. Nikomu nic się nie stało.


Skąd ogień w silniku? Prawdopodobnie maszyna podczas startu zderzyła się ze stadem ptaków - informuje skynews.com. 

Następny tekst:

Koniec Polonii? Dzisiaj mija ultimatum

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 24.05.2013 11:02 Odpowiedz Zgłoś

dobrze, że wylądowął
50+

Gość 24.05.2013 11:52 Odpowiedz Zgłoś

I jak tu wsiąść do samolotu ?? Ja sie panicznie boje
3+

Gość 24.05.2013 11:54 Odpowiedz Zgłoś

No grunt ,że żyją jak zapalają się zbiorniki z paliwem to wewnątrz leci 250 usmażonych na ostrym ogniu.
15+

Gość 24.05.2013 12:04 Odpowiedz Zgłoś

Widzę że zdjęcia robił rodowity anglik ...
1+

Gość 24.05.2013 12:19 Odpowiedz Zgłoś

Co sie ostatnio dzieje z tymi samolotami ????
2+

JaPan 24.05.2013 12:33 Odpowiedz Zgłoś

Dobrze że brzozy nie było po drodze
3+

Gość 24.05.2013 12:42 Odpowiedz Zgłoś

to porownaj statystyki. Ok tego typu wydazenie to poprostu " medialny poaczek" kazdy to lubi i dobzre sie sprzeda - a czy wiesz ile dziennie ginie ludzi w polsce w wypadkach na drogach?? Sam pracuje przy naprawach i serwisie smiglowcow - i nawet jesli te nie maja skrztdel to i tak sa w stanie "wyladowac" - choc ja bym to nazwal kontrolowanym rozbiciem :D. Wszelkie samoloty pasarzerskie to bardzo dobre szybowce - poczytj o GImli Glider - ( szybowiec z Gimli ) Pilot przelacial szmat drogi bez paliwa i wyladowal bezpiecznie.
Gość I jak tu wsiąść do samolotu ?? Ja sie panicznie boje
2+

Gość 24.05.2013 12:47 Odpowiedz Zgłoś

wybierając samolot nie masz żadnej pewności punktualnego i bezpiecznego przybycia (80% samolotów ma opóźnienia przy starcie lub lądowaniu) szybka kolej tańsza wygodniejsza punktualna i szybsza
3-

Gość 24.05.2013 12:47 Odpowiedz Zgłoś

do czasu samolotu dolicz 1-2 godz odprawy -do pociągu można wsiąść z marszu np. 1 minutę przed odjazdem +dojazdy dworce kolejowe są w centrach miast a lotniska np. 1-2 godz drogi od miasta
7-

Gość 24.05.2013 13:58 Odpowiedz Zgłoś

"Skąd ogień w silniku?" a stąd że w każdym silniku spalinowym jest ogień. Zbiorniki z paliwem znajdują się w skrzydłach a nie w kadłubie.
0
Strona 1 z 2 1 2
Władysław Bartoszewski nie żyje. Miał 93 lata 6 Władysław Bartoszewski nie żyje. Miał 93 lata wczoraj, o godz: 20:30
Oto najszczęśliwszy kraj świata. Polska daleko. Tuż przed Rosją 4 Oto najszczęśliwszy kraj świata. Polska daleko. Tuż przed Rosją wczoraj, o godz: 09:48
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...
Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Lepiej dwa razy się zastanowić, niż bez wahania wrzucać zdjęcia w serwisach społecznościowych. Czasami obraca się to przeciw...