Chwile grozy! Płonący samolot nad Londynem

24.05.2013 10:56 AWARIA, LONDYN, POŻAR, SAMOLOT

Samolot brytyjskich linii lotniczych British Airways musiał awaryjnie lądować na lotnisku Heathrow. Palił się silnik maszyny - informuje skynews.com

Świadkowie opowiadają o płomieniach, które wydobywały się z jednego z silników samolotu - relacjonuje portal. 

OGIEŃ W SILNIKU. DRAMATYCZNE LĄDOWANIE AIRBUSA>>

Pilot lecącego z Londynu do Oslo samolotu zdecydował się wrócić na lotnisko. Lądowanie awaryjne w asyście straży pożarnej powiodło się. Pasażerowie bezpiecznie opuścili samolot. Nikomu nic się nie stało.


Skąd ogień w silniku? Prawdopodobnie maszyna podczas startu zderzyła się ze stadem ptaków - informuje skynews.com. 

Następny tekst:

Koniec Polonii? Dzisiaj mija ultimatum

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 24.05.2013 11:02 Odpowiedz Zgłoś

dobrze, że wylądowął
50+

Gość 24.05.2013 11:52 Odpowiedz Zgłoś

I jak tu wsiąść do samolotu ?? Ja sie panicznie boje
3+

Gość 24.05.2013 11:54 Odpowiedz Zgłoś

No grunt ,że żyją jak zapalają się zbiorniki z paliwem to wewnątrz leci 250 usmażonych na ostrym ogniu.
15+

Gość 24.05.2013 12:04 Odpowiedz Zgłoś

Widzę że zdjęcia robił rodowity anglik ...
1+

Gość 24.05.2013 12:19 Odpowiedz Zgłoś

Co sie ostatnio dzieje z tymi samolotami ????
2+

JaPan 24.05.2013 12:33 Odpowiedz Zgłoś

Dobrze że brzozy nie było po drodze
3+

Gość 24.05.2013 12:42 Odpowiedz Zgłoś

to porownaj statystyki. Ok tego typu wydazenie to poprostu " medialny poaczek" kazdy to lubi i dobzre sie sprzeda - a czy wiesz ile dziennie ginie ludzi w polsce w wypadkach na drogach?? Sam pracuje przy naprawach i serwisie smiglowcow - i nawet jesli te nie maja skrztdel to i tak sa w stanie "wyladowac" - choc ja bym to nazwal kontrolowanym rozbiciem :D. Wszelkie samoloty pasarzerskie to bardzo dobre szybowce - poczytj o GImli Glider - ( szybowiec z Gimli ) Pilot przelacial szmat drogi bez paliwa i wyladowal bezpiecznie.
Gość I jak tu wsiąść do samolotu ?? Ja sie panicznie boje
2+

Gość 24.05.2013 12:47 Odpowiedz Zgłoś

wybierając samolot nie masz żadnej pewności punktualnego i bezpiecznego przybycia (80% samolotów ma opóźnienia przy starcie lub lądowaniu) szybka kolej tańsza wygodniejsza punktualna i szybsza
3-

Gość 24.05.2013 12:47 Odpowiedz Zgłoś

do czasu samolotu dolicz 1-2 godz odprawy -do pociągu można wsiąść z marszu np. 1 minutę przed odjazdem +dojazdy dworce kolejowe są w centrach miast a lotniska np. 1-2 godz drogi od miasta
7-

Gość 24.05.2013 13:58 Odpowiedz Zgłoś

"Skąd ogień w silniku?" a stąd że w każdym silniku spalinowym jest ogień. Zbiorniki z paliwem znajdują się w skrzydłach a nie w kadłubie.
0
Strona 1 z 2 1 2
Gigantyczna dziura w ziemi. W Rosji wybuchła panika 5 Gigantyczna dziura w ziemi. W Rosji wybuchła panika 7 godzin temu
Pendolino zimą nie pojedzie! Oto wszystkie wtopy 6 Pendolino zimą nie pojedzie! Oto wszystkie wtopy 6 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...