Chwile grozy! Płonący samolot nad Londynem

24.05.2013 10:56 AWARIA, LONDYN, POŻAR, SAMOLOT

Samolot brytyjskich linii lotniczych British Airways musiał awaryjnie lądować na lotnisku Heathrow. Palił się silnik maszyny - informuje skynews.com

Świadkowie opowiadają o płomieniach, które wydobywały się z jednego z silników samolotu - relacjonuje portal. 

OGIEŃ W SILNIKU. DRAMATYCZNE LĄDOWANIE AIRBUSA>>

Pilot lecącego z Londynu do Oslo samolotu zdecydował się wrócić na lotnisko. Lądowanie awaryjne w asyście straży pożarnej powiodło się. Pasażerowie bezpiecznie opuścili samolot. Nikomu nic się nie stało.


Skąd ogień w silniku? Prawdopodobnie maszyna podczas startu zderzyła się ze stadem ptaków - informuje skynews.com. 

Następny tekst:

Koniec Polonii? Dzisiaj mija ultimatum

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 24.05.2013 11:02 Odpowiedz Zgłoś

dobrze, że wylądowął
50+

Gość 24.05.2013 11:52 Odpowiedz Zgłoś

I jak tu wsiąść do samolotu ?? Ja sie panicznie boje
3+

Gość 24.05.2013 11:54 Odpowiedz Zgłoś

No grunt ,że żyją jak zapalają się zbiorniki z paliwem to wewnątrz leci 250 usmażonych na ostrym ogniu.
15+

Gość 24.05.2013 12:04 Odpowiedz Zgłoś

Widzę że zdjęcia robił rodowity anglik ...
1+

Gość 24.05.2013 12:19 Odpowiedz Zgłoś

Co sie ostatnio dzieje z tymi samolotami ????
2+

JaPan 24.05.2013 12:33 Odpowiedz Zgłoś

Dobrze że brzozy nie było po drodze
3+

Gość 24.05.2013 12:42 Odpowiedz Zgłoś

to porownaj statystyki. Ok tego typu wydazenie to poprostu " medialny poaczek" kazdy to lubi i dobzre sie sprzeda - a czy wiesz ile dziennie ginie ludzi w polsce w wypadkach na drogach?? Sam pracuje przy naprawach i serwisie smiglowcow - i nawet jesli te nie maja skrztdel to i tak sa w stanie "wyladowac" - choc ja bym to nazwal kontrolowanym rozbiciem :D. Wszelkie samoloty pasarzerskie to bardzo dobre szybowce - poczytj o GImli Glider - ( szybowiec z Gimli ) Pilot przelacial szmat drogi bez paliwa i wyladowal bezpiecznie.
Gość I jak tu wsiąść do samolotu ?? Ja sie panicznie boje
2+

Gość 24.05.2013 12:47 Odpowiedz Zgłoś

wybierając samolot nie masz żadnej pewności punktualnego i bezpiecznego przybycia (80% samolotów ma opóźnienia przy starcie lub lądowaniu) szybka kolej tańsza wygodniejsza punktualna i szybsza
3-

Gość 24.05.2013 12:47 Odpowiedz Zgłoś

do czasu samolotu dolicz 1-2 godz odprawy -do pociągu można wsiąść z marszu np. 1 minutę przed odjazdem +dojazdy dworce kolejowe są w centrach miast a lotniska np. 1-2 godz drogi od miasta
7-

Gość 24.05.2013 13:58 Odpowiedz Zgłoś

"Skąd ogień w silniku?" a stąd że w każdym silniku spalinowym jest ogień. Zbiorniki z paliwem znajdują się w skrzydłach a nie w kadłubie.
0
Strona 1 z 2 1 2
Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 3 Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 18 godzin temu
Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 4 Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 30.10.2014 21:35
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...