Coraz popularniejsze proroctwo: Wodza Moskwy zabiją, Ukraina spłynie krwią

04.03.2014 13:30 JANUKOWYCZ, KRYM, PROROCTWO, RELIGIA
Coraz popularniejsze proroctwo: Wodza Moskwy zabiją, Ukraina spłynie krwią

tv.ugcc.org.ua

Gdy Ukrainą zacznie rządzić była więźniarka wybuchnie wielkie powstanie, a wódz nasłanych przez Moskwę "trzecich sił" zostanie zamordowany.

Jego śmierć zakończy krwawy okres w dziejach Ukrainy.

Na Ukrainie powtarzane jest proroctwo z 1991 roku, którego autorem ma być zakonnik, ojciec German Budzynski - zauważa dziennik.pl.

Na wszelki wypadek władze ukraińskiej cerkwi greko-katolickiej nazwały tę przepowiednię fałszerstwem. Historia, która dotyczyć miała wydarzeń w 2010 r., pierwszy raz trafiła do medialnego obiegu w czasie Pomarańczowej Rewolucji w roku 2004.

ROSJA: III WOJNA ŚWIATOWA WYBUCHNIE W 2014 R.>>

Budzynski, wieloletni więzień sowieckiego łagru cieszy się dużym szacunkiem wśród ukraińskich greko-katolików. Władze zakonne swoje oskarżenia o fałszerstwo opierają na fakcie, że mnich nie pozostawił po sobie żadnych spisanych świadectw. Zmarł w 1995 r.

Następny tekst:

USA straszy Rosję? Lotniskowiec USS w greckim porcie USA straszy Rosję? Lotniskowiec USS w greckim porcie

Komentarze

Gość 04.03.2014 15:39 Zgłoś

putina to jego oligarchowie zabiją za to ile kasy przez niego tracą
2-

Gość 04.03.2014 15:51 Zgłoś

skończcie już z tymi sredniowiecznymi pogladami, 21 wiek a w proroctwa wierza
0

Gość 04.03.2014 15:53 Zgłoś

A co myślisz? Tam nie zażywają?
Gość skąd on miał te proroctwo ? śniło mu się ? jak rozpozna zwykły sen od proroczego ? miał objawienie ?
0

Gość 04.03.2014 16:04 Zgłoś

"była więźniarka" to pewnie ta laska z Pussy Riot. heh.
2+

Gość 04.03.2014 16:04 Zgłoś

Tak. My jesteśmy święci pod patronem Franciszkiem. Nie było więzień CIA, teraz wyłażą szkolenia grup szturmowych. Jak macie czas to sobie znajdźcie obóz szkoleniowy na Litwie, Łotwie dla "mołodioży" z Ukrainy. A jak znajdziecie to się dowiecie kto ich szkoli.
:} ty głupi jestes albo kacap,codziennie {np TVP info pokazuje rannych u nas leczonych}nie dalej jak wczoraj widziałem jak jeden z nich pokazał F**ka putinowi{za co akurat został upomniany przez polska dziennikarke}wiec nie wiem skad te chore pomysły masz!!!!!!!!
1+

Gość 04.03.2014 16:09 Zgłoś

yes
10-

edek 04.03.2014 16:10 Zgłoś

Zabobon, ciemnota, niewiedza, manipulacja ludźmi.
3+

Gość 04.03.2014 16:10 Zgłoś

Zabić wodza Moskwy, a szczątki rozrzucić po Ukrainie.
4-

Gość 04.03.2014 16:12 Zgłoś

z****** go i tyle!
1-

Gość 04.03.2014 16:13 Zgłoś

Gdy kur zapieje trzy razy a diabelski chichot rozniesie się po kniei to wrota piekieł się rozewrą i ukaże się wielki wezyr Mustafa Ali...
0

Gość 04.03.2014 16:17 Zgłoś

pokazywali nie raz
Gość szkoda że nie przewidział iż w tym bandytyzmie będzie brać udział specjalnie przeszkolona jak powiedział dziś Putin,grupa bandziorów również z Polski. Dzieki temu wiemy teraz kogo zwozi nasza władza z Kijowa do szpitali MSW i dlaczego media rzadowe ani razu nie pokazały nam ani jednego "poszkodowanego" ukrainca z Majdanu leczonego teraz w Polsce. To potwierdza słowa Putina.
1+

Gość 04.03.2014 16:17 Zgłoś

Wróż maciej może by coś wywróżył
0

Gość 04.03.2014 16:19 Zgłoś

To zależy co była więźniarka obieca Merkelowej u której własnie siedzi !!!
Gość "Była więżniarka" raczej już tam rzadzić nie bedzie. Przepowiednia mało wiarygodna;)
2+

Gość 04.03.2014 16:23 Zgłoś

Moim zdaniem przywódca takiej potęgi jak Rosja ma nie równo pod czaszką.Opowiadać ,że to nie rosyjskie wojska bo bez emblematów i że takie mundury można kupić w każdym sklepie świadczy o nim nie najlepiej.Może to początki choroby umysłowej a w rękach taki arsenał?
2+

Gość 04.03.2014 16:24 Zgłoś

j**** putina
2+
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane