Coraz popularniejsze proroctwo: Wodza Moskwy zabiją, Ukraina spłynie krwią

04.03.2014 13:30 JANUKOWYCZ, KRYM, PROROCTWO, RELIGIA
Coraz popularniejsze proroctwo: Wodza Moskwy zabiją, Ukraina spłynie krwią

tv.ugcc.org.ua

Gdy Ukrainą zacznie rządzić była więźniarka wybuchnie wielkie powstanie, a wódz nasłanych przez Moskwę "trzecich sił" zostanie zamordowany.

Jego śmierć zakończy krwawy okres w dziejach Ukrainy.

Na Ukrainie powtarzane jest proroctwo z 1991 roku, którego autorem ma być zakonnik, ojciec German Budzynski - zauważa dziennik.pl.

Na wszelki wypadek władze ukraińskiej cerkwi greko-katolickiej nazwały tę przepowiednię fałszerstwem. Historia, która dotyczyć miała wydarzeń w 2010 r., pierwszy raz trafiła do medialnego obiegu w czasie Pomarańczowej Rewolucji w roku 2004.

ROSJA: III WOJNA ŚWIATOWA WYBUCHNIE W 2014 R.>>

Budzynski, wieloletni więzień sowieckiego łagru cieszy się dużym szacunkiem wśród ukraińskich greko-katolików. Władze zakonne swoje oskarżenia o fałszerstwo opierają na fakcie, że mnich nie pozostawił po sobie żadnych spisanych świadectw. Zmarł w 1995 r.

Następny tekst:

USA straszy Rosję? Lotniskowiec USS w greckim porcie USA straszy Rosję? Lotniskowiec USS w greckim porcie

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 04.03.2014 15:39 Odpowiedz Zgłoś

putina to jego oligarchowie zabiją za to ile kasy przez niego tracą
2-

Gość 04.03.2014 15:51 Odpowiedz Zgłoś

skończcie już z tymi sredniowiecznymi pogladami, 21 wiek a w proroctwa wierza
0

Gość 04.03.2014 15:53 Odpowiedz Zgłoś

A co myślisz? Tam nie zażywają?
Gość skąd on miał te proroctwo ? śniło mu się ? jak rozpozna zwykły sen od proroczego ? miał objawienie ?
0

Gość 04.03.2014 16:04 Odpowiedz Zgłoś

"była więźniarka" to pewnie ta laska z Pussy Riot. heh.
2+

Gość 04.03.2014 16:04 Odpowiedz Zgłoś

Tak. My jesteśmy święci pod patronem Franciszkiem. Nie było więzień CIA, teraz wyłażą szkolenia grup szturmowych. Jak macie czas to sobie znajdźcie obóz szkoleniowy na Litwie, Łotwie dla "mołodioży" z Ukrainy. A jak znajdziecie to się dowiecie kto ich szkoli.
:} ty głupi jestes albo kacap,codziennie {np TVP info pokazuje rannych u nas leczonych}nie dalej jak wczoraj widziałem jak jeden z nich pokazał F**ka putinowi{za co akurat został upomniany przez polska dziennikarke}wiec nie wiem skad te chore pomysły masz!!!!!!!!
1+

Gość 04.03.2014 16:09 Odpowiedz Zgłoś

yes
10-

edek 04.03.2014 16:10 Odpowiedz Zgłoś

Zabobon, ciemnota, niewiedza, manipulacja ludźmi.
3+

Gość 04.03.2014 16:10 Odpowiedz Zgłoś

Zabić wodza Moskwy, a szczątki rozrzucić po Ukrainie.
4-

Gość 04.03.2014 16:12 Odpowiedz Zgłoś

z****** go i tyle!
1-

Gość 04.03.2014 16:13 Odpowiedz Zgłoś

Gdy kur zapieje trzy razy a diabelski chichot rozniesie się po kniei to wrota piekieł się rozewrą i ukaże się wielki wezyr Mustafa Ali...
0

Gość 04.03.2014 16:17 Odpowiedz Zgłoś

pokazywali nie raz
Gość szkoda że nie przewidział iż w tym bandytyzmie będzie brać udział specjalnie przeszkolona jak powiedział dziś Putin,grupa bandziorów również z Polski. Dzieki temu wiemy teraz kogo zwozi nasza władza z Kijowa do szpitali MSW i dlaczego media rzadowe ani razu nie pokazały nam ani jednego "poszkodowanego" ukrainca z Majdanu leczonego teraz w Polsce. To potwierdza słowa Putina.
1+

Gość 04.03.2014 16:17 Odpowiedz Zgłoś

Wróż maciej może by coś wywróżył
0

Gość 04.03.2014 16:19 Odpowiedz Zgłoś

To zależy co była więźniarka obieca Merkelowej u której własnie siedzi !!!
Gość "Była więżniarka" raczej już tam rzadzić nie bedzie. Przepowiednia mało wiarygodna;)
2+

Gość 04.03.2014 16:23 Odpowiedz Zgłoś

Moim zdaniem przywódca takiej potęgi jak Rosja ma nie równo pod czaszką.Opowiadać ,że to nie rosyjskie wojska bo bez emblematów i że takie mundury można kupić w każdym sklepie świadczy o nim nie najlepiej.Może to początki choroby umysłowej a w rękach taki arsenał?
2+

Gość 04.03.2014 16:24 Odpowiedz Zgłoś

j**** putina
2+
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5
Wałęsa chce być papieżem? Internet się śmieje 7 Wałęsa chce być papieżem? Internet się śmieje wczoraj, o godz: 19:06
Rozbił się pasażerski turbośmigłowiec. Bardzo dużo ofiar 10 Rozbił się pasażerski turbośmigłowiec. Bardzo dużo ofiar wczoraj, o godz: 15:21
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....