Dziecko trafiło za kratki? Na pewno tam wróci

16.01.2010 12:24 NIELETNI, PRZESTĘPCZOŚĆ, WIELKA BRYTANIA
Dziecko trafiło za kratki? Na pewno tam wróci

Fot. sxc.hu

Przybywa seryjnych młodocianych przestępców.

Z danych Home Office, brytyjskiego resortu spraw wewnętrznych wynika, że ponad 1300 dzieci, które popełniło przestępstwo w latach 2007-2008 było już karanych 3 lub więcej razy - informuje "The Daily Mail". Zdaniem ekspertów świadczy to o tym, że rząd nie potrafi poradzić sobie z problemem przestępczości wśród nieletnich.

OTO DLACZEGO NASTOLATKI KRADNĄ I ZABIJAJĄ>>

156 nieletnich ponownie zatrzymanych w tych latach za przestępstwo było już karanych 6 razy! Aż 7000 tysięcy przestępstw popełnili właśnie nieletni recydywiści.

NASTOLETNI MĘŻCZYŹNI GWAŁCĄ I BIJĄ SWOJE DZIEWCZYNY>>

9 na dziesięciu 10 nieletnich, którzy trzykrotnie odbywali karę w ośrodkach poprawczych, wróciło do nich ponownie w ciągu roku!

Musimy bardziej stanowczo przeciwdziałać przestępczości nieletnich, tak zmienić działanie systemu sprawiedliwości, by przerwać łańcuch recydywy wśród nieletnich - stwierdził Dominic Grieve, odpowiedzialny w gabinecie cieni partii konserwatywnej za resort sprawiedliwości.

Następny tekst:

PŚ w biegach: Kowalczyk znów najlepsza! PŚ w biegach: Kowalczyk znów najlepsza!

Komentarze

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

nie no zdjęcie jest pierwsza klasa
Gość Jak w ogóle takie zwierzęce, kretyńskie ruchy można porównać z boską czekoladą. mmmmmmmmmmmmmmmmm, no i ona nigdy nie zawodzi hahahaahaa.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

wygląda na to , że nie jest to problem li tylko polskiego wymiaru sprawiedliwości!
Gość No i git ;)
0

El Makaron? 22.10.2012 11:10 Zgłoś

A niby dlaczego mieliby "odchodzić od przestępstwa"? To niby o co im chodziło? Odsiadka jest wkalkulowana w życie.A że panienki się j*bie,to chyba oczywste; po co one są?
Gość policja rozwaza problemy kolorow daszkow na texowce... patologic...od razu bym ich zwolnil ;]
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

powini sziedziecz polityczy rzodzu tak szamo
Gość My nie jesteśmy na zachodzie i własne mamy. Małpy nie jesteśmy!!!
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

haha najlepsze jest zdjęcie
Gość nawet i Kliczko nie potrafił znokautować Arreolę i ty mówisz że to kelner do bicia , baran jesteś i nędzny malkontent
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Wina tkwi w ich bezsresowym wychowywaniu dzieci, gdzie w UK na wszystko im dorośli pozwalają. Polskę to też czeka, jeszcze trochę to się sąd przyczepi jak dorosły zwróci uwagę dzieciakowi za błachostkę a broń boże jak by na niego krzykną. Cięzkie czasy nadchodzą, trzeba się zaopatrzyć w broń palną. Nawet Tusk nic na to nie poradzi z jego cudami ...................
Gość2x2 HAHAHAHA wulkan-niCZCZyciel - chyba niSZczyciel ludzie co mieliscie na maturze z polskiego chyba 2+ ! no co jak co ale tytul artykulu moznaby bylo sprawdzic przed jego umieszczeniem!!
0

Oskir 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Dzieci małe idą do poprawczaka bo rzucają obleśną owsianką w mame albo obleśną papką!!!!!!!!!!!!!! :D :"D :"D
Gość uwaga na amerykańskie cioty !!
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

Czy to ma być jakiś żart?! To dziecko na zdjęciu wyglądało na 2 - letnie!
Gość Po co języki strzępić, lepiej do Chin pojechać i na własne oczki popatrzeć, bo nie którzy jeż tam byli, i szczęki im do samej ziemi opadły. Jak się chińskimi samochodami przejechali i pociągiem z prędkością 435 km/godz. A tym co niczego chińskiego nie kupią, to radzę przed każdym nowym zakupem, zdjąć obudowy i porównać co pisze na obudowie i pod nią. Sam się przekomałem jak HP rozebrałem.
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

hahahaha zdjecie miazdzy
4r3k dlatego firmy fonograficzne tak zaciekle walczą z piractwem, nie dlatego że artyści są poszkodowani tylko dlatego że ich wpływy maleją i nie mogą promować kolejnych "artystów"
0

Gość 22.10.2012 11:10 Zgłoś

7000 tysięcy? SIEDEM TYSIĘCY TYSIĘCY????? Czy to sprzątaczka jakaś pisała?
Gość To nie zbieg okoliczności, to było ukartowane, że ten samolot ma się rozbić.
0
Strona 1 z 2 1 2
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane