Dzięki temu każda kobieta będzie miała ochotę na seks

03.10.2010 21:50 AFRODYZJAK, CHLOREK SODU, HORMON, JEDZENIE, KOBIETA, LIBIDO, SEKS, SÓL, TESTOSTERON
Dzięki temu każda kobieta będzie miała ochotę na seks

Fot. sxc.hu/willsbma

Zdziwisz się co zwiększa jej popęd.

To sól i słone potrawy najbardziej zwiększają popęd seksualny u pań. Dowiedli tego niemieccy lekarze z Karsluhe, porównując libido kobiet z ich dietą.

OTO INNE NATURALNE AFRODYZJAKI>>

Panie, które lubią warzywa i grzyby konserwowane i spożywają codziennie ok. 30 g soli, uprawiają seks nawet 5 razy w tygodniu. Te które unikają słonych potraw cieszą się seksem zaledwie od 2 do 5 razy w miesiącu - donosi seerpress.com.

Zdaniem naukowców to wynik działania chlorku sodu, który stymuluje w organizmie produkcję testosteronu. To hormon, który u kobiet, podobnie jak u mężczyzn, odpowiada za siłę libido.

TO WARZYWO POZWOLI ZDOBYĆ KAŻDĄ KOBIETĘ. ZOBACZ>>

W badaniu wzięło udział 790 kobiet w wieku od 25 do 35 lat.

Następny tekst:

Ekstraklasa: Lech jak Legia! Przegrywa... Ekstraklasa: Lech jak Legia! Przegrywa...

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

aha i co mam(y) z tym zrobić?
miras PiSowcy są niesamowici...niech się lepiej swoimi bachorami zajmują a Państwu dają rządzić -chorzy wygięci katolicy!
2+

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

mamy wziąć dziewczynę na randkę do Wieliczki ;)
MILUŚ "Tak późno" w wieku 13 lat W INDIACH RODZĄ 8 LETNIE DZIEWCZYNY, zbyt mały przyrost naturalny będzie. Kto będzie pracował na nasze emerytury??? jeśli daję się takie tabletki.
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

Soli! DAWAĆ SOLIIIII!!!!11!!1!1 one one one!
miras PiSowcy są niesamowici...niech się lepiej swoimi bachorami zajmują a Państwu dają rządzić -chorzy wygięci katolicy!
1+

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

Boski komentarz!!! Pozdrawiam serdecznie!!!
MILUŚ "Tak późno" w wieku 13 lat W INDIACH RODZĄ 8 LETNIE DZIEWCZYNY, zbyt mały przyrost naturalny będzie. Kto będzie pracował na nasze emerytury??? jeśli daję się takie tabletki.
1-

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

zamiast solić, trzeba pieprzyc :D soli na drąga ewentualnie dla dodania szczypty fantazji i jazzzzda!! :D:D:D
Gość My, żydzi, kontrolujemy cały świat ,- a wy polaczki to najgłupszy naród na świecie.
0

Gość2010 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

A moze jest odwrotnie i to panie które lubią sobie... solą bez opamiętania.
jaaaaaaaaaaa I jaką wolność nam zafundowala solidarnośćgorzej jak za komuny same zakazy i nakazy a jak nie to kara i to jest kraj katolicki smioechu wartegdzie czlowiek człowieka robi swietymi to w dodatku niemiecpolsko obudz się ,bo nas zniszczą
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

łał jakie guuupie komentaże...
Gość POLACY zrzućcie jarzmo żydowskie -zwane PO PIS i SLD .
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

więc drogie panie sólcie i się pieprzcie ;)
Gość POLACY zrzućcie jarzmo żydowskie -zwane PO PIS i SLD .
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

a gdzie tutaj logika? duzo soli, duzo wody, duzo sikania ... gdzie czas na seks?
Gośćn Powiedzenie chyba s.p. Kotanskiego - Od trawki do strzykawki . Czy tego chca poslowie dla Polakow ?
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

no że alkohol sprzyja paniom w oddawaniu się to słyszałem ale żeby sól to tez dopiero wymyślili .... ;>
Gość żal.pl ten gość ma ładnie w głowie niepoukładane... :p
0
Strona 1 z 5 1 2 3
Pamiętacie Igę Wyrwał? Jednak nie dotrzymała słowa 14 Pamiętacie Igę Wyrwał? Jednak nie dotrzymała słowa wczoraj, o godz: 15:48
Katastrofa śmigłowca w Rosji. Na igrzyskach wojskowych 5 Katastrofa śmigłowca w Rosji. Na igrzyskach wojskowych wczoraj, o godz: 17:02
Sponsorowane
Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Chwila zapomnienia, czasami o jeden łyk alkoholu za dużo i... został wielki kac. Tego alkoholowego da się przeżyć,...
Bohaterowie drugiego planu. Popsują każde zdjęcie Bohaterowie drugiego planu. Popsują każde zdjęcie Dzieci są niezawodne. Niechcący czy specjalnie, potrafią "upiększyć" każdą fotografię.
Biustonosz to wróg kobiety. Śmiało uwolniły piersi (+18) Biustonosz to wróg kobiety. Śmiało uwolniły piersi (+18) Biustonosz największym wrogiem kobiety? Do takiego wniosku można dojść oglądając zdjęcia wyszperane w mediach społecznosciowych przed redaktorów serwisów...