Dzięki temu każda kobieta będzie miała ochotę na seks

03.10.2010 21:50 AFRODYZJAK, CHLOREK SODU, HORMON, JEDZENIE, KOBIETA, LIBIDO, SEKS, SÓL, TESTOSTERON
Dzięki temu każda kobieta będzie miała ochotę na seks

Fot. sxc.hu/willsbma

Zdziwisz się co zwiększa jej popęd.

To sól i słone potrawy najbardziej zwiększają popęd seksualny u pań. Dowiedli tego niemieccy lekarze z Karsluhe, porównując libido kobiet z ich dietą.

OTO INNE NATURALNE AFRODYZJAKI>>

Panie, które lubią warzywa i grzyby konserwowane i spożywają codziennie ok. 30 g soli, uprawiają seks nawet 5 razy w tygodniu. Te które unikają słonych potraw cieszą się seksem zaledwie od 2 do 5 razy w miesiącu - donosi seerpress.com.

Zdaniem naukowców to wynik działania chlorku sodu, który stymuluje w organizmie produkcję testosteronu. To hormon, który u kobiet, podobnie jak u mężczyzn, odpowiada za siłę libido.

TO WARZYWO POZWOLI ZDOBYĆ KAŻDĄ KOBIETĘ. ZOBACZ>>

W badaniu wzięło udział 790 kobiet w wieku od 25 do 35 lat.

Następny tekst:

Ekstraklasa: Lech jak Legia! Przegrywa... Ekstraklasa: Lech jak Legia! Przegrywa...

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

aha i co mam(y) z tym zrobić?
miras PiSowcy są niesamowici...niech się lepiej swoimi bachorami zajmują a Państwu dają rządzić -chorzy wygięci katolicy!
2+

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

mamy wziąć dziewczynę na randkę do Wieliczki ;)
MILUŚ "Tak późno" w wieku 13 lat W INDIACH RODZĄ 8 LETNIE DZIEWCZYNY, zbyt mały przyrost naturalny będzie. Kto będzie pracował na nasze emerytury??? jeśli daję się takie tabletki.
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

Soli! DAWAĆ SOLIIIII!!!!11!!1!1 one one one!
miras PiSowcy są niesamowici...niech się lepiej swoimi bachorami zajmują a Państwu dają rządzić -chorzy wygięci katolicy!
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

Boski komentarz!!! Pozdrawiam serdecznie!!!
MILUŚ "Tak późno" w wieku 13 lat W INDIACH RODZĄ 8 LETNIE DZIEWCZYNY, zbyt mały przyrost naturalny będzie. Kto będzie pracował na nasze emerytury??? jeśli daję się takie tabletki.
1-

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

zamiast solić, trzeba pieprzyc :D soli na drąga ewentualnie dla dodania szczypty fantazji i jazzzzda!! :D:D:D
Gość My, żydzi, kontrolujemy cały świat ,- a wy polaczki to najgłupszy naród na świecie.
0

Gość2010 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

A moze jest odwrotnie i to panie które lubią sobie... solą bez opamiętania.
jaaaaaaaaaaa I jaką wolność nam zafundowala solidarnośćgorzej jak za komuny same zakazy i nakazy a jak nie to kara i to jest kraj katolicki smioechu wartegdzie czlowiek człowieka robi swietymi to w dodatku niemiecpolsko obudz się ,bo nas zniszczą
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

łał jakie guuupie komentaże...
Gość POLACY zrzućcie jarzmo żydowskie -zwane PO PIS i SLD .
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

więc drogie panie sólcie i się pieprzcie ;)
Gość POLACY zrzućcie jarzmo żydowskie -zwane PO PIS i SLD .
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

a gdzie tutaj logika? duzo soli, duzo wody, duzo sikania ... gdzie czas na seks?
Gośćn Powiedzenie chyba s.p. Kotanskiego - Od trawki do strzykawki . Czy tego chca poslowie dla Polakow ?
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

no że alkohol sprzyja paniom w oddawaniu się to słyszałem ale żeby sól to tez dopiero wymyślili .... ;>
Gość żal.pl ten gość ma ładnie w głowie niepoukładane... :p
0
Strona 1 z 5 1 2 3
Pogoda zwariowała! Jest rekord ciepła i co dalej? 5 Pogoda zwariowała! Jest rekord ciepła i co dalej? 12 godzin temu
CZY WIESZ, ŻE... Ziemia i ludzkość już są bankrutami? 5 CZY WIESZ, ŻE... Ziemia i ludzkość już są bankrutami? 13 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...