Dzięki temu każda kobieta będzie miała ochotę na seks

03.10.2010 21:50 AFRODYZJAK, CHLOREK SODU, HORMON, JEDZENIE, KOBIETA, LIBIDO, SEKS, SÓL, TESTOSTERON
Dzięki temu każda kobieta będzie miała ochotę na seks

Fot. sxc.hu/willsbma

Zdziwisz się co zwiększa jej popęd.

To sól i słone potrawy najbardziej zwiększają popęd seksualny u pań. Dowiedli tego niemieccy lekarze z Karsluhe, porównując libido kobiet z ich dietą.

OTO INNE NATURALNE AFRODYZJAKI>>

Panie, które lubią warzywa i grzyby konserwowane i spożywają codziennie ok. 30 g soli, uprawiają seks nawet 5 razy w tygodniu. Te które unikają słonych potraw cieszą się seksem zaledwie od 2 do 5 razy w miesiącu - donosi seerpress.com.

Zdaniem naukowców to wynik działania chlorku sodu, który stymuluje w organizmie produkcję testosteronu. To hormon, który u kobiet, podobnie jak u mężczyzn, odpowiada za siłę libido.

TO WARZYWO POZWOLI ZDOBYĆ KAŻDĄ KOBIETĘ. ZOBACZ>>

W badaniu wzięło udział 790 kobiet w wieku od 25 do 35 lat.

Następny tekst:

Ekstraklasa: Lech jak Legia! Przegrywa... Ekstraklasa: Lech jak Legia! Przegrywa...

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

aha i co mam(y) z tym zrobić?
miras PiSowcy są niesamowici...niech się lepiej swoimi bachorami zajmują a Państwu dają rządzić -chorzy wygięci katolicy!
2+

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

mamy wziąć dziewczynę na randkę do Wieliczki ;)
MILUŚ "Tak późno" w wieku 13 lat W INDIACH RODZĄ 8 LETNIE DZIEWCZYNY, zbyt mały przyrost naturalny będzie. Kto będzie pracował na nasze emerytury??? jeśli daję się takie tabletki.
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

Soli! DAWAĆ SOLIIIII!!!!11!!1!1 one one one!
miras PiSowcy są niesamowici...niech się lepiej swoimi bachorami zajmują a Państwu dają rządzić -chorzy wygięci katolicy!
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

Boski komentarz!!! Pozdrawiam serdecznie!!!
MILUŚ "Tak późno" w wieku 13 lat W INDIACH RODZĄ 8 LETNIE DZIEWCZYNY, zbyt mały przyrost naturalny będzie. Kto będzie pracował na nasze emerytury??? jeśli daję się takie tabletki.
1-

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

zamiast solić, trzeba pieprzyc :D soli na drąga ewentualnie dla dodania szczypty fantazji i jazzzzda!! :D:D:D
Gość My, żydzi, kontrolujemy cały świat ,- a wy polaczki to najgłupszy naród na świecie.
0

Gość2010 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

A moze jest odwrotnie i to panie które lubią sobie... solą bez opamiętania.
jaaaaaaaaaaa I jaką wolność nam zafundowala solidarnośćgorzej jak za komuny same zakazy i nakazy a jak nie to kara i to jest kraj katolicki smioechu wartegdzie czlowiek człowieka robi swietymi to w dodatku niemiecpolsko obudz się ,bo nas zniszczą
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

łał jakie guuupie komentaże...
Gość POLACY zrzućcie jarzmo żydowskie -zwane PO PIS i SLD .
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

więc drogie panie sólcie i się pieprzcie ;)
Gość POLACY zrzućcie jarzmo żydowskie -zwane PO PIS i SLD .
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

a gdzie tutaj logika? duzo soli, duzo wody, duzo sikania ... gdzie czas na seks?
Gośćn Powiedzenie chyba s.p. Kotanskiego - Od trawki do strzykawki . Czy tego chca poslowie dla Polakow ?
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

no że alkohol sprzyja paniom w oddawaniu się to słyszałem ale żeby sól to tez dopiero wymyślili .... ;>
Gość żal.pl ten gość ma ładnie w głowie niepoukładane... :p
0
Strona 1 z 5 1 2 3
Fitness dla uległych bije rekordy popularności 4 Fitness dla uległych bije rekordy popularności 11 godzin temu
Oto prawdziwa Śpiąca Królewna. Jej życie to koszmar! 4 Oto prawdziwa Śpiąca Królewna. Jej życie to koszmar! 11 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...