Dzięki temu każda kobieta będzie miała ochotę na seks

03.10.2010 21:50 AFRODYZJAK, CHLOREK SODU, HORMON, JEDZENIE, KOBIETA, LIBIDO, SEKS, SÓL, TESTOSTERON
Dzięki temu każda kobieta będzie miała ochotę na seks

Fot. sxc.hu/willsbma

Zdziwisz się co zwiększa jej popęd.

To sól i słone potrawy najbardziej zwiększają popęd seksualny u pań. Dowiedli tego niemieccy lekarze z Karsluhe, porównując libido kobiet z ich dietą.

OTO INNE NATURALNE AFRODYZJAKI>>

Panie, które lubią warzywa i grzyby konserwowane i spożywają codziennie ok. 30 g soli, uprawiają seks nawet 5 razy w tygodniu. Te które unikają słonych potraw cieszą się seksem zaledwie od 2 do 5 razy w miesiącu - donosi seerpress.com.

Zdaniem naukowców to wynik działania chlorku sodu, który stymuluje w organizmie produkcję testosteronu. To hormon, który u kobiet, podobnie jak u mężczyzn, odpowiada za siłę libido.

TO WARZYWO POZWOLI ZDOBYĆ KAŻDĄ KOBIETĘ. ZOBACZ>>

W badaniu wzięło udział 790 kobiet w wieku od 25 do 35 lat.

Następny tekst:

Ekstraklasa: Lech jak Legia! Przegrywa... Ekstraklasa: Lech jak Legia! Przegrywa...

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

aha i co mam(y) z tym zrobić?
miras PiSowcy są niesamowici...niech się lepiej swoimi bachorami zajmują a Państwu dają rządzić -chorzy wygięci katolicy!
2+

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

mamy wziąć dziewczynę na randkę do Wieliczki ;)
MILUŚ "Tak późno" w wieku 13 lat W INDIACH RODZĄ 8 LETNIE DZIEWCZYNY, zbyt mały przyrost naturalny będzie. Kto będzie pracował na nasze emerytury??? jeśli daję się takie tabletki.
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

Soli! DAWAĆ SOLIIIII!!!!11!!1!1 one one one!
miras PiSowcy są niesamowici...niech się lepiej swoimi bachorami zajmują a Państwu dają rządzić -chorzy wygięci katolicy!
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

Boski komentarz!!! Pozdrawiam serdecznie!!!
MILUŚ "Tak późno" w wieku 13 lat W INDIACH RODZĄ 8 LETNIE DZIEWCZYNY, zbyt mały przyrost naturalny będzie. Kto będzie pracował na nasze emerytury??? jeśli daję się takie tabletki.
1-

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

zamiast solić, trzeba pieprzyc :D soli na drąga ewentualnie dla dodania szczypty fantazji i jazzzzda!! :D:D:D
Gość My, żydzi, kontrolujemy cały świat ,- a wy polaczki to najgłupszy naród na świecie.
0

Gość2010 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

A moze jest odwrotnie i to panie które lubią sobie... solą bez opamiętania.
jaaaaaaaaaaa I jaką wolność nam zafundowala solidarnośćgorzej jak za komuny same zakazy i nakazy a jak nie to kara i to jest kraj katolicki smioechu wartegdzie czlowiek człowieka robi swietymi to w dodatku niemiecpolsko obudz się ,bo nas zniszczą
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

łał jakie guuupie komentaże...
Gość POLACY zrzućcie jarzmo żydowskie -zwane PO PIS i SLD .
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

więc drogie panie sólcie i się pieprzcie ;)
Gość POLACY zrzućcie jarzmo żydowskie -zwane PO PIS i SLD .
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

a gdzie tutaj logika? duzo soli, duzo wody, duzo sikania ... gdzie czas na seks?
Gośćn Powiedzenie chyba s.p. Kotanskiego - Od trawki do strzykawki . Czy tego chca poslowie dla Polakow ?
0

Gość 22.10.2012 13:41 Odpowiedz Zgłoś

no że alkohol sprzyja paniom w oddawaniu się to słyszałem ale żeby sól to tez dopiero wymyślili .... ;>
Gość żal.pl ten gość ma ładnie w głowie niepoukładane... :p
0
Strona 1 z 5 1 2 3
Jak dwie krople wody! Mąż i żona jak bliźniaczki 7 Jak dwie krople wody! Mąż i żona jak bliźniaczki 13 godzin temu
CZY WIESZ, ŻE... ten samolot odmieni wojnę w powietrzu? 4 CZY WIESZ, ŻE... ten samolot odmieni wojnę w powietrzu? 14 godzin temu
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...