E.Coli w czeskiej wodzie mineralnej

04.07.2011 17:33 BAKTERIA, CZECHY, ECOLI, MINERALNA, WODA
E.Coli w czeskiej wodzie mineralnej

aquila-aqualinea.cz

Laboratoria sprawdzają, który to szczep.

W Czechach odkryto w sprzedawanej wodzie mineralnej Aquila Aqualinea groźne bakterie e.coli - donosi wp.pl.

Dopiero badania laboratoryjne określą, czy jest to zabójczy szczep z Niemiec, czy może inna jego wersja.

Skażone E.coli ziarno pochodziło z Egiptu więcej

Skażenie wykryto podczas rutynowej kontroli butelkowanej wody z wytwórni Karlovarske Mineralni Vody.

Seria została wytworzona przed dwoma miesiącami. Podejrzana liczba 33 tysięcy butelek, dzięki specjalnym oznaczeniom została już wycofana ze sprzedaży - dodaje portal.

Walka Europy z śmiercionośnym szczepem pałeczki okrężnicy trwa od maja. Zabiła ona już 50 osób, kilka tysięcy jest zakażonych.

Następny tekst:

Strajk na kolei. To już przesądzone Strajk na kolei. To już przesądzone

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

jeszcze troche i u nas w wódce znajdą...
4+

Gość 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

witajcie w NWO
23+

Bimbałek 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

Pałeczki E. Cola nie mogą od tak sobie szarzyć się nagle ni stąd ni z owąt w Europie. To nie zakaźne wirusy. Ktoś musi celowo je rozprzestrzeniać. Pewnie znów jakieś koncerny, albo lobby macza w tym brudne łapy.
20+

realista 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

oskarżano rozmaite warzywa, w tym te najbardziej cenne dla ludzkiego organizmu. Czy to nie dziwne? Wczoraj, gdy oglądałem telewizornię to w pewnym momencie gały mi wylazły z orbit a ja sam dostałem częściowej katatonii. Otóż pan redaktor stwierdził, że winne epidemii zmutowanej EHEC Coli są… kiełki z upraw ekologicznych! A więc zaatakowano tym razem najbardziej cenne i wartościowe produkty, mianowicie produkty pochodzenia ekologicznego. Tak, drogie masy, wpieprzajcie zmodyfikowane genetycznie i napromieniowane żarcie, to nic Wam się nie stanie! (ironia)
20+

Gość 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

Czym różni się słoń od radia? Słoń ma trąbę a radio Maryja.
3+

Gość 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

Pieści chłopak - dziewczynę. On: - Kochanie, czy ty masz piersi ? Ona: - Głupie pytanie, oczywiście ze mam !!! On: - To czemu nie nosisz ???!!!!!!!
1-

Gość 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

W ich d****h nie w wodzie sciemniaja tu i tak wpajaja ludziom strach przygotowuja sie do jakiegos leku na tzn pseudoekole przeciez jak by tak nagle wyskoczyli z jakims lekiem lub szczepiaka to nikt by nie bral bo niewiedzial by co ta choroba oznacza nawet by jej nie znal a tak narazie same reklamy tej pseudo ekoli sianie paniki i nagle epidemia trzeba sie szczepic lub zjadac jakies leki tak jak ze wszystkim innym poczawszy od grypy ptasiej swinskiej konczac na ufo zaraz bedzie inwazja z kosmosu bo przeciez tez nas strasza caly czas jakies obikty filmy i nagle inwazja noto tzreba sie zbroic wywozic ludzi Ludzie niewierzcie w te bzdety
6+

Gość 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

no to ładnie sie wydało
2-

Gość 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

broń biologiczna czy co...
2+

Gościu 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

Skoro wirus pojawia sie w tak roznych produktach, to oczywistym jest ze zostal "zaaplikowany" celowo. Przekroczyla liczba ludnosci na swiecie jakas granice. Wiec trzeba "wyrownac".... ....
3+
Strona 1 z 2 1 2
Dekalog grillowania: unikaj piwa i drewna drzew iglastych. Tłumaczymy 10 Dekalog grillowania: unikaj piwa i drewna drzew iglastych. Tłumaczymy 7 godzin temu
Najtragiczniejsze trzęsienia ziemi w historii. Przy nich dzisiejsze to drobnostka 7 Najtragiczniejsze trzęsienia ziemi w historii. Przy nich dzisiejsze to drobnostka 4 godziny temu
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...
Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Lepiej dwa razy się zastanowić, niż bez wahania wrzucać zdjęcia w serwisach społecznościowych. Czasami obraca się to przeciw...