E.Coli w czeskiej wodzie mineralnej

04.07.2011 17:33 BAKTERIA, CZECHY, ECOLI, MINERALNA, WODA
E.Coli w czeskiej wodzie mineralnej

aquila-aqualinea.cz

Laboratoria sprawdzają, który to szczep.

W Czechach odkryto w sprzedawanej wodzie mineralnej Aquila Aqualinea groźne bakterie e.coli - donosi wp.pl.

Dopiero badania laboratoryjne określą, czy jest to zabójczy szczep z Niemiec, czy może inna jego wersja.

Skażone E.coli ziarno pochodziło z Egiptu więcej

Skażenie wykryto podczas rutynowej kontroli butelkowanej wody z wytwórni Karlovarske Mineralni Vody.

Seria została wytworzona przed dwoma miesiącami. Podejrzana liczba 33 tysięcy butelek, dzięki specjalnym oznaczeniom została już wycofana ze sprzedaży - dodaje portal.

Walka Europy z śmiercionośnym szczepem pałeczki okrężnicy trwa od maja. Zabiła ona już 50 osób, kilka tysięcy jest zakażonych.

Następny tekst:

Strajk na kolei. To już przesądzone Strajk na kolei. To już przesądzone

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

jeszcze troche i u nas w wódce znajdą...
4+

Gość 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

witajcie w NWO
23+

Bimbałek 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

Pałeczki E. Cola nie mogą od tak sobie szarzyć się nagle ni stąd ni z owąt w Europie. To nie zakaźne wirusy. Ktoś musi celowo je rozprzestrzeniać. Pewnie znów jakieś koncerny, albo lobby macza w tym brudne łapy.
20+

realista 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

oskarżano rozmaite warzywa, w tym te najbardziej cenne dla ludzkiego organizmu. Czy to nie dziwne? Wczoraj, gdy oglądałem telewizornię to w pewnym momencie gały mi wylazły z orbit a ja sam dostałem częściowej katatonii. Otóż pan redaktor stwierdził, że winne epidemii zmutowanej EHEC Coli są… kiełki z upraw ekologicznych! A więc zaatakowano tym razem najbardziej cenne i wartościowe produkty, mianowicie produkty pochodzenia ekologicznego. Tak, drogie masy, wpieprzajcie zmodyfikowane genetycznie i napromieniowane żarcie, to nic Wam się nie stanie! (ironia)
20+

Gość 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

Czym różni się słoń od radia? Słoń ma trąbę a radio Maryja.
3+

Gość 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

Pieści chłopak - dziewczynę. On: - Kochanie, czy ty masz piersi ? Ona: - Głupie pytanie, oczywiście ze mam !!! On: - To czemu nie nosisz ???!!!!!!!
1-

Gość 22.10.2012 18:17 Odpowiedz Zgłoś

W ich d****h nie w wodzie sciemniaja tu i tak wpajaja ludziom strach przygotowuja sie do jakiegos leku na tzn pseudoekole przeciez jak by tak nagle wyskoczyli z jakims lekiem lub szczepiaka to nikt by nie bral bo niewiedzial by co ta choroba oznacza nawet by jej nie znal a tak narazie same reklamy tej pseudo ekoli sianie paniki i nagle epidemia trzeba sie szczepic lub zjadac jakies leki tak jak ze wszystkim innym poczawszy od grypy ptasiej swinskiej konczac na ufo zaraz bedzie inwazja z kosmosu bo przeciez tez nas strasza caly czas jakies obikty filmy i nagle inwazja noto tzreba sie zbroic wywozic ludzi Ludzie niewierzcie w te bzdety
6+