Europę zaleją czarni i muzułmanie. Chyba że zapłacimy okup

01.12.2010 15:43 AFRYKA, KADDAFI, MUAMMAR, OKUP, PIENIĄDZE
Europę zaleją czarni i muzułmanie. Chyba że zapłacimy okup

Fot. EPA/FRANCO LANNINO

Zobacz, kto szantażuje nasz kontynent.

Jeżeli biała i chrześcijańska Europa nie zapłaci 4,7 mld euro, zaleją ją nielegalni imigranci. Stanie się czarna i muzułmańska - grozi Muammar Kaddafi.

Dyktator, który dzięki libijskim zasobom ropy przeistoczył się z terrorysty w przyjmowanego na salonach męża stanu, wraca do starego języka agresji.

ZALEJE NAS FALA UCHODŹCÓW Z AFRYKI?>>

Pułkownik Kaddafi chce, by Unia Europejska wydała krocie na projekty hamujące nielegalny napływ imigrantów z Afryki. Unia ma pieniądze dać jemu, a on je już wyda jak trzeba.

Jeżeli nie dadzą mi pieniędzy, ich kontynent będzie zalany przez ubogich, czarnych muzułmanów - stwierdził podczas szczytu Unia - Afryka w libijskim Trypolisie.

DYKTATOR CZĘSTO ROBI DOBRE RZECZY>>

Wypowiadając się w imieniu pozostałych przywódców afrykańskich zagroził też zerwaniem rozmów handlowych z Unią.

Kaddafi chce więcej pieniędzy, bo jego zdaniem, 50 mln euro, które obecnie dostaje, to za mało. Zdaniem pułkownika, Afryka może interesy robić choćby z państwami grupy BRIC, czyli Brazylią, Rosją, Indiami i Chinami.

Następny tekst:

Po trzęsieniu ziemi przyszła powódź. Dramat we Włoszech Po trzęsieniu ziemi przyszła powódź. Dramat we Włoszech

Komentarze

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Same roszczenia, zawsze murzyn i islamista (tak się mówi?) poszkodowany, wyłożyć trzeba wszystkie pieniądze, bo oni nie potrafią inaczej żyć. Budujmy lepiej wielkie mury jak w średniowieczu :) To ścierwo prędzej czy później nas zaleje, przejmie władzę w państwach, przyjdzie islam, odejdzie europa, czyli- człowiek, przyjdzie kreatura żądna krwi, mordu, 15 żon i wielu głupot w imię allaha, nie zapisanych w koranie. Oby moje dzieci ani ja nie dożyły tego...
Magda Dzieci, biedne porzucone zaniedbane, których problemów się nie dostrzega a potem kracze że w przyszłości są bandytami-to wina państwa, bo to ono jest po to żeby stwarzać odpowiednie organy, instytucje, zajmujace się takimi problemami, Kochani dzieci nie są niczemu winne nawet jeśli są biedne, zaniedbane, porzucone a potem szkodzą- bo kto miał je wychować i im pomóc przeżyć, ulica je uczyła ciężkiego i twardego życia i to wstyd dla dorosłych rządzących i innych bezmyślnych nieodpowiedzialnych ludzi (psełdo rodziców)- których to się powinno za takie wychowywanie dzieci zamykać, rodząc dziecko powinneś dać mu miłość i wychowanie dorosły człowieku- bezmyślny a jak nie to powinni takich rodziców zwyczajnie zamykać egzekwując prawa dziecka- i taki więcej by nie rodził
1+

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Murzyni i ludzie z centralnego wschodu- zawsze polegali na tradycjach i nieróbstwie. Nigdy się nie rozwijali, jak teraz buduje się im studnie w wioskach sponsorowane przez unicefy i inne, to nie korzystają z nich, bo dziad i pradziad łazi do rzeki, co sam zauważyłem w trakcie moich wieloletnich podróży. Nie odrzucą zwyczajów, w tym pochodzących na wiele setek lat wcześniej- nie rozwiną się, tylko będą brać, żądać i niszczyć. Rasa niższa, o wielkiej płodności z powodu dużej umieralności....
yoshu jakie państwo, taka erotyka,,,,żałosne
1+

Ufoludek :D 22.10.2012 15:18 Zgłoś

hahaha no to trzeba się spotkać i zacząć zbierać pieniądze na szczytny cel jakim jest pomoc panu Muammarowi Kaddafiemu :D Kto chętny? Na pewno nikt bo kto głąbowi by dał pieniądze XD lol Jak chce 4,7 mld euro to niech no idzie pod latarnie w Polsce dużo gejów i pedofilów, no poza tym są pewnie jakieś polki które by chciały uprawiać z nim seks xDhehe oki a tak na serio to niech przyjadą ci imigranci do nasz przyjmiemy ich z otwartymi rękoma :D pozdrawiam ^^
JANIU 1910 Nagrywałem tez ale nie sądziłem ze to bedzie hitem internetu ;O
1+

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

To leć do Zjednoczonych Emiratów Arabskich (gdzie jest islam), a dokładnie do Dubaju. Jak zobaczysz miasto to stwierdzisz, że Polska przy tym to śmietnik i będzie ci wstyd. Będziesz mógł też popodziwiać sztuczne wyspy w kształcie palmy, albo świata, które są usypane tak, że życie pod wodą się rozwija! I kto wpada na takie pomysły? Biały europejczyk, czy może jakiś muzułmanin? Oczywiście, że muzułmanin. Jesteś jak reszta POlaczków, rasiści! uważacie innych za nierobów, a sami zasiłki kradniecie.
yoshu jakie państwo, taka erotyka,,,,żałosne
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Co za kretyn ! Myślisz że muzułmanie wpadają na takie pomysły jak sztuczne wyspy i najwyższe hotele?! Głąbie!!! Oni tylko mają kasę z ropy a wymyślają te wszystkie cuda i budują inżynierowie i budowlańcy z Europy i Ameryki, przy pomocy europejskiej i amerykańskiej, no jeszcze japońskiej techniki, technologii i sprzętu.Pomyśl zanim coś chlapniesz.
Gość Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Tu się mylisz. Jestem dostatnio zarabiającym chirurgiem szczękowym, stać mnie na podróże. Byłem w dubaju. Wiesz jak to wygląda? Więcej tam białych niż murzynów, państwo interkulturowe pod władzą kilku islamistów. Państwo, w którym większość nieruchomości kupują notabene inwestorzy z zachodu. Ateiści lub katolicy. Mało tam islamu. Takie wschodnie zaplecze europy, więc podając wyjątek nie burzysz mojej teorii dzieciaczku. pozdrawiam
Gość Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...
2+

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

A może by tak zakazać śniadym i czarnym przyjeżdżania do Europy. I jeszcze wywalić stąd tych co już się zwlekli... i po problemie.
Gość Z danych MAK wynika, że dowódca Tu-154 musiał wyłączyć autopilota znacznie wcześniej i wyżej, niż jest to zaznaczone w stenogramach rozmów w kokpicie i opisane w raporcie końcowym. To dowód na majstrowanie przy zapisach polskich czarnych skrzynek i kluczowa informacja całkowicie zmieniająca obraz ostatnich sekund lotu. Miało to dowieść, że polski pilot, podejmując decyzję o odejściu na drugi krąg, pociągnął za stery zbyt późno, co doprowadziło do katastrofy. To kolejna niewytłumaczalna rozbieżność w oficjalnych rosyjskich dokumentach, podważająca prawdziwość ustaleń komisji Tatiany Anodiny i świadcząca o tym, że Rosjanie chcieli ukryć prawdę o ostatnich sekundach lotu polskiego Tu-154M 101.
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Lec ty i wychwalaj ich pod niebiosa, ale tam, nie tutaj! W Polsce Polak stoi na pierwszym miejscu, a takie lewaczki jak ty nie maja prawa głosu. "Rasiści" chacha a to dobre, chyba normalnie myślący.
Gość Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...
1+

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

W tych studniach nie ma wody,te studnie buduje sie by pobrac probki gruntow i zbadac bogactwa mineralne,syn mojej konkubiny,jezdzi na te pokojowe misje pomagac i widzi jak w namocie jakis pan z walizeczka pobiera probki,Jak cos jest to terenu sie pilnuje.prawdopodobnie negocjuja cene z rzadem,ktoremu dostarczaja bron dla "policjantow".Oczywsicie placa nasyzmi pieniedzmi i za te pobieranie probek tez,ale wydobywac beda juz prywatne firmy,gdzie politycy maja udzialy.Kapito jak to leci?
yoshu jakie państwo, taka erotyka,,,,żałosne
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Nie no masz rację. Tutaj dodam natomiast zupełnie radykalny przykład, buduje się osiedla dla murzynów, do których się nie przeprowadzają- rozkradają materiał budowlany i ulepszają swoje wioski lepiankowo-slumsowe. To też przykład, że nie zależy im na rozwoju. Ale nie zbiję tego co podałeś, bo to racja.
Gość Hańba temu rządowi!
0
Strona 1 z 9 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane