Europę zaleją czarni i muzułmanie. Chyba że zapłacimy okup

01.12.2010 15:43 AFRYKA, KADDAFI, MUAMMAR, OKUP, PIENIĄDZE
Europę zaleją czarni i muzułmanie. Chyba że zapłacimy okup

Fot. EPA/FRANCO LANNINO

Zobacz, kto szantażuje nasz kontynent.

Jeżeli biała i chrześcijańska Europa nie zapłaci 4,7 mld euro, zaleją ją nielegalni imigranci. Stanie się czarna i muzułmańska - grozi Muammar Kaddafi.

Dyktator, który dzięki libijskim zasobom ropy przeistoczył się z terrorysty w przyjmowanego na salonach męża stanu, wraca do starego języka agresji.

ZALEJE NAS FALA UCHODŹCÓW Z AFRYKI?>>

Pułkownik Kaddafi chce, by Unia Europejska wydała krocie na projekty hamujące nielegalny napływ imigrantów z Afryki. Unia ma pieniądze dać jemu, a on je już wyda jak trzeba.

Jeżeli nie dadzą mi pieniędzy, ich kontynent będzie zalany przez ubogich, czarnych muzułmanów - stwierdził podczas szczytu Unia - Afryka w libijskim Trypolisie.

DYKTATOR CZĘSTO ROBI DOBRE RZECZY>>

Wypowiadając się w imieniu pozostałych przywódców afrykańskich zagroził też zerwaniem rozmów handlowych z Unią.

Kaddafi chce więcej pieniędzy, bo jego zdaniem, 50 mln euro, które obecnie dostaje, to za mało. Zdaniem pułkownika, Afryka może interesy robić choćby z państwami grupy BRIC, czyli Brazylią, Rosją, Indiami i Chinami.

Następny tekst:

Po trzęsieniu ziemi przyszła powódź. Dramat we Włoszech Po trzęsieniu ziemi przyszła powódź. Dramat we Włoszech

Komentarze

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Czarni i muzulmanie zalewaja Europe i zalewac beda bo w swich krajach,nie moga godnie zyc,ich skorumpowane rzady przez bialych i sniadych,miedzynarodowa szajke lichwiarzy i grandziarzy,maja za zadanie ich wymordowac,pod pretekstem jakis rewolucji,a grandziarze majajuz tereny na ktorych powstana kopalnie,roznych mineralow i diamentow.TRak wiec skoro, tam nie pozwalaja im biali zyc, to przeprowadza sie do bialych.Wystarczy dac im szanse na godne zycie i wspierac rozwoj anie destrukcje.
Gość Przepraszam a co mnie to obchodzi ,że on chory mnóstwo ludzi choruje ,dzieci małych nie ma jeden mniej. I wcale mu źle nie życzę .
1+

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Nie wierzę ludzie po raz pierwszy normalna dyskusja bez dzieci neo lub innego pomiotu gadającego wiecznie jutro III wojna i koniec świata. Może jeszcze coś dobrego się stanie z ludźmi. Za to wiem, że zaraz ktoś weźmie pod cytat moją wypowiedź i napisze coś głupiego. Jeżeli nie-miałem rację. pozdrawiam :)
fakir zaraza islamska,obce,azjatyckie syfiate pseudokultury,mordowanie dziewczynek po urodzeniu.Tolerujmyć ten chlew w Europie to skończymy źle.
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Rozwój był wspierany podczas okresu pokolonialnego. Nie skorzystali. Zrozum, że miałem do czynienia przez wiele miesięcy z tą rasą to ujmijmy, oni są urodzeni by niszczyć, zazdrościć, nienawidzić. Nawet na drzewo nie wejdą po owoce, bo za wysoko, w miastach mają przykładowo pobudowane toalety publiczne, to idzie taka murzynka w miarę normalnie ubrana, nagle przy ludziach kuca na chodniku i zaczyna.. srać przepraszam za wyrażenie. Nawet nie zacofani, oni byli są i będą zacofani.
Gość Przepraszam a co mnie to obchodzi ,że on chory mnóstwo ludzi choruje ,dzieci małych nie ma jeden mniej. I wcale mu źle nie życzę .
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

ciapate szkodniki najlepiej wpuszczac do euro po ówczesnym odseparowaniu ich od genitaliów
Papa Lazarou Chyba koniunktura przemyslu zbrojeniowego USA. W Europie sa ciecia wiec zakup amunicji do dziwnych wojen od USA podkreci im koniunkture. Wlasciwie to szkoda ludzie ktorzy padaja ofiara tej wojny... o nich juz nikt sie nie bedzie martwil...
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

jesli europa bedziewylapywac i odsylac emigrantow poza swe granice nic sie nie stanie mozna juz teraz ograniczyc naplyw muzulmanow i morzynow.trzeba tylko chciec rasa jest inna wiec na ulicach sie nie ukryja.wylapac i wydalic kadafi kasy dostac nie morze bo wyda na bron i ekstermistow
rybka-1 Następny "bohater, na miarę Kuklińskiego. jego mać...
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Tylko POlaczek dostaje bo pracował a czarny wysiada ze statku i krzyczy że mu si należy a jak odmawiają to od razu że rasista.Dubaj jest zbudowany przez kilku szejków umieli sie dogadać i tyle.Ty pewnie wpuścił byś do kraju czarnych i dał im zasiłki,bo im sie należy a ja bym ich spakował w kontener i wysłał do domu .
Gość Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym...
0

krzysztof 22.10.2012 15:18 Zgłoś

dajcie spokój czy my zawsze musimy utrzymywać darmozjadów ,którzy nas straszą , rozwleklo sie to świnstwo po świecie i terroryzuje normalnych dobrych ludzi, ktorzy niczego od życia nie chca tylko spokoju ktory nam sie słusznie należy
piotr zdrajcy i kłamcy zawsze będą będą bronić swojego
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Kto nie pracował nie znał i nie widział jak żyją czarni niech sie nie odzywa.Obrońcy bo snup gog i marlej byli czarni to przecież tacy sami ludzie a właśnie że nie czarnuch ze stanów są inni,a ci co przybyli siedzą na zasiłkach mają tylko jeden warunek praca na pół etatu.Oczywiście standardem jest 3-4 dzieci bo od sztuki płacą i to nie mało,więc drodzy państwo bycie nygą nie jest złe....
Gość większość idiotów nawet nie wie - po co ma dzieci --- jak chcesz seksu - to bierz pigułki .
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Kto nie pracował nie znał i nie widział jak żyją czarni niech sie nie odzywa.Obrońcy bo snup gog i marlej byli czarni to przecież tacy sami ludzie a właśnie że nie czarnuch ze stanów są inni,a ci co przybyli siedzą na zasiłkach mają tylko jeden warunek praca na pół etatu.Oczywiście standardem jest 3-4 dzieci bo od sztuki płacą i to nie mało,więc drodzy państwo bycie nygą nie jest złe....
Gość większość idiotów nawet nie wie - po co ma dzieci --- jak chcesz seksu - to bierz pigułki .
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Kto nie pracował nie znał i nie widział jak żyją czarni niech sie nie odzywa.Obrońcy bo snup gog i marlej byli czarni to przecież tacy sami ludzie a właśnie że nie czarnuch ze stanów są inni,a ci co przybyli siedzą na zasiłkach mają tylko jeden warunek praca na pół etatu.Oczywiście standardem jest 3-4 dzieci bo od sztuki płacą i to nie mało,więc drodzy państwo bycie nygą nie jest złe....
janusz1200 Bardzo ciekawa jest ta nieustanna antyreklama Bałtyku. A ja kochambałtyk.pl Swoją drogą, Egipt, Turcja i inne promują SWOJE kurorty, zdaje się, że nasi rządzący też....
0

pardons 22.10.2012 15:18 Zgłoś

nikt tego szitu nie chce nawet sam czarnuch kadafi tylko co z tym robic podawac jakies srodki hamujace rozmnazanie albo kastrowac
Gość polskie spoleczenstwo jest zalosne, kazdy kazdego chce oskubac z ostatniego grosza. Ciesze sie, ze siedze za granica mam dobra prace i stac mnie na kupno domu, dobre wakacje, jedzenie itd. jak sie przygladam polskiej sytuacji i spoleczenstwu to widze kury ktore zabijaja sie na podworzu o ziarna pszenicy, albo naqwet gorzej golebie na rynku, ktore wola zadziubac innego niz schylic sie po okruch. Zalosne spoleczensywo ktore dawno ktos powinien zwiac za leb i potrzepac.
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Dawac czarny i islamistow do Polski bedzie kogo lac w pysk, ktos sie przylancza? Wiecie dlaczego czarni maja plaskie nosy? zeby bylo im latwiej pic wode z kaluzy:-) jestem rasista i dobrze mi z tym, a Ci co nie sa niech wyjada do pracy gdzie sa czarni, zaraz zmienia zdanie.
Gość dobrze ze facet porzadny i alimenty daje. czesc facetow wychodzi z zalozenia ze skoro tak trudno egzekwowac wyrok to szkoda marnowac kasy na dzieciaka
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Bym zapomnial dodac dla tych wszystkich ktorzy tak bronia ciapatych i czarnych, oby wasze kochne dzieci pewnego dnia nie przyprowadzily takich do waszych domow z zamiarem zamieszkania na cale zycie.powodzenia
Gość dobrze ze facet porzadny i alimenty daje. czesc facetow wychodzi z zalozenia ze skoro tak trudno egzekwowac wyrok to szkoda marnowac kasy na dzieciaka
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Co z tymi ktorzy uczciwie pracuja, sa zasymilowani( zareczam, ze tacy takze istnieja) Stereotyp o czarnych nierobach sie sprawdza ale tylko czesciowo. Nie mozna wszystkich wrzucac do jednego worka. To jest niesprawiedliwe ,czyz nie?
Gość dobrze ze facet porzadny i alimenty daje. czesc facetow wychodzi z zalozenia ze skoro tak trudno egzekwowac wyrok to szkoda marnowac kasy na dzieciaka
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

i oto chodzi jest nas coraz wiecej normalnie myslacych
Gość dobrze ze facet porzadny i alimenty daje. czesc facetow wychodzi z zalozenia ze skoro tak trudno egzekwowac wyrok to szkoda marnowac kasy na dzieciaka
0
Strona 2 z 9 1 2 3 4
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane