Europę zaleją czarni i muzułmanie. Chyba że zapłacimy okup

01.12.2010 15:43 AFRYKA, KADDAFI, MUAMMAR, OKUP, PIENIĄDZE
Europę zaleją czarni i muzułmanie. Chyba że zapłacimy okup

Fot. EPA/FRANCO LANNINO

Zobacz, kto szantażuje nasz kontynent.

Jeżeli biała i chrześcijańska Europa nie zapłaci 4,7 mld euro, zaleją ją nielegalni imigranci. Stanie się czarna i muzułmańska - grozi Muammar Kaddafi.

Dyktator, który dzięki libijskim zasobom ropy przeistoczył się z terrorysty w przyjmowanego na salonach męża stanu, wraca do starego języka agresji.

ZALEJE NAS FALA UCHODŹCÓW Z AFRYKI?>>

Pułkownik Kaddafi chce, by Unia Europejska wydała krocie na projekty hamujące nielegalny napływ imigrantów z Afryki. Unia ma pieniądze dać jemu, a on je już wyda jak trzeba.

Jeżeli nie dadzą mi pieniędzy, ich kontynent będzie zalany przez ubogich, czarnych muzułmanów - stwierdził podczas szczytu Unia - Afryka w libijskim Trypolisie.

DYKTATOR CZĘSTO ROBI DOBRE RZECZY>>

Wypowiadając się w imieniu pozostałych przywódców afrykańskich zagroził też zerwaniem rozmów handlowych z Unią.

Kaddafi chce więcej pieniędzy, bo jego zdaniem, 50 mln euro, które obecnie dostaje, to za mało. Zdaniem pułkownika, Afryka może interesy robić choćby z państwami grupy BRIC, czyli Brazylią, Rosją, Indiami i Chinami.

Następny tekst:

Po trzęsieniu ziemi przyszła powódź. Dramat we Włoszech Po trzęsieniu ziemi przyszła powódź. Dramat we Włoszech

Komentarze

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

dobre slowa, jestem za!!!
Gość polskie spoleczenstwo jest zalosne, kazdy kazdego chce oskubac z ostatniego grosza. Ciesze sie, ze siedze za granica mam dobra prace i stac mnie na kupno domu, dobre wakacje, jedzenie itd. jak sie przygladam polskiej sytuacji i spoleczenstwu to widze kury ktore zabijaja sie na podworzu o ziarna pszenicy, albo naqwet gorzej golebie na rynku, ktore wola zadziubac innego niz schylic sie po okruch. Zalosne spoleczensywo ktore dawno ktos powinien zwiac za leb i potrzepac.
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

gdyby Hitler byl madrzejszy i skumal sie z polakami dzis nie bylo by tych wszystkich popaprancow tylko czystka krew.
Gość Tak tu jest jeżeli mówisz prawdę to Cię albo psychicznie wykończą ,albo zamkną i zgnoją nie ma prawa wolność słowa tak jak w Rusach. P.Prokurator widząc sprawę nie czystą szukał pomocy u mocarstw bo przecież wiedział że tu i u Rosjan się jej nie znajdzie że widocznie za dużo jest kłamstwa w dochodzeniu dotyczy Smoleńska .Prawda musi zwyciężyć czy wcześniej czy później .
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Racja, ale jak wiadomo, wyjątki nie burzą reguły...
Gość Weż się za czytanie,a potem analizowanie i logiczne myślenie.Kiedy ostatnio przeczytałeś książkię?Pewnie nie pamiętasz.....
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Preludium do 3 wojny :]
pis-prawda Na 10000000000% nie szkodzą komórki od padre Rydzyka- one są poświęcone.
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Już płacę tym śmierdzielom.
Gość głupiś
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

europa byla biala i taka bedzie multi kulti to idiotyzm
Gość Ciekawe jakie będą ceny... W zastępstwie auta to się jeszcze może opłacać, ale w zastępstwie zwyczajnego pociągu? Tatry i tak są już drogie.
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

znam muzułmanina, z którego polaczki i brytole śmieją się, że pracuje i nie chce czasem wypić (pracuję tam z nimi). Gość faktycznie trochę ich olewa, ale taki już jest, ale w*****a mnie, że śmieją się z niego, bo co, bo robienie wielu przerw, gdy szefa nie ma jest takie super, a praca non stop zła? Tylko ze mną się trzyma ;) i takim jeszcze jednym angolem.
wkurzony obywatel Najważniejsze, że politycy mają się dobrze.
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

to niech biali wypier....lają z USA bo nie powinno ich tam być
Gość Ciekawe jakie będą ceny... W zastępstwie auta to się jeszcze może opłacać, ale w zastępstwie zwyczajnego pociągu? Tatry i tak są już drogie.
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

wyjatek od reguly zdarza sie
wkurzony obywatel Najważniejsze, że politycy mają się dobrze.
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

utopić .uja w świńskiej krwi i po zawodach, jak zlikwidować terroryzm, rozstrzelać 10 złapanych terrorystów, wykopać dół wrzucić ciała i na wierzch polać krwią i flakami ze świń, a filmik umieścić na youtube, choroba terrorystka zniknie jak po antybiotyku
1w A co nas obchodzi izraelska minister, mam w d...... to czy coś ominęła czy nie. To dobrze niech nas omijają szerokim łukiem.
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

USA to nie Europa
Gość To nie chodzi o przewalanke. Kiedys jechalem do Niemiec autobusem sindbad. I tam mowili, ze komorki zaklucaja aparature autobusu, a jak ktos chce dzwonic, to z telefonu autobusowego 7pln/minuta" :D W samolotach tez masz telefony, ale kto bedzie kozystal, skoro ma komorke?? :) A rozmowa z tego co tam montuja tania nie jest ;)
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

gamoniu podajesz tylko jeden przyklad dubaju bo na wycieczce byles,a reszta to i tak dzikusy i nieroby
Gość Amerykanie to gnój który niszczy ludzi wolnych i demokrację.Teraz sobie Libię upodobał.Życzę im jak najgorzej aby zniszczyła ich tam zaraza.Jedynie to szkoda tych prostych ludzi których pod przymusem wysłali na tę wojnę.
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

jezeli tak to dlugo to nie potrfa wojan szybciutko wybuchnie duzo krajow ma ich dosc
Gość makro sosnowiec 5 zl minus 9 groszy zlota karta
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Jestem za otwarcie pieca w Oswiecimiu,wszystkich cyganow i dzikosow w ogien bedzie pozytek w postaci ciepla do mieszkan,taka ''elektrocieplownia'' i w d***e mam co inni o tym sadza;):):):)
Gość Panie Marku,jesteśmy z Panem !!!
0

Gość 22.10.2012 15:18 Zgłoś

Ok niech przybywają tylko wykope dziadka karabin i granaty. Sobie na nich poczekam za płotem.
Gość Chcesz zmieniać świat na lepszy? Zacznij od siebie. Tego jeszcze brakowało, żeby analfabeta zwracał komuś uwagę... .
0
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane